Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Camelot

Senki nem nézi rajtam kívül eme remek sorozatot? :D

Pedig egyre jobb :)

Pedig meg szerintem -és sokak szerint még- nem egy nagy eresztés. Hiába Starz de az írói gárda messze sincs a Spartacuséhoz képest. Talán majd a Trónok harca......HBO részről....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck - 4x20

 

 

Jó kis rész volt, én nem éreztem zsúfoltnak. Volkoff, mint a megtestesült jóság nagyon furcsa volt, végig arra vártam, mikor támadja hátba Chuckékat - ami végül persze be is következett. Vivian hirtelen pálfordulását egyelőre nem tudom hova tenni. Az eddigiek alapján nem néztem volna ki belőle, hogy tömegpusztító fegyverekkel kezd bizniszelni, nem tudom, végül minek a hatására fogadta el mégis a Volkoff örökséget. Valószínűleg az játszik közre, hogy azt hiszi, Chuck és a CIA elárulta, meg persze így nem lenne főszál sem a hátralévő részekre. :D

Az X-ügynökös dolog is érdekes, nekem van egy olyan érzésem, hogy Ellie az. Az Intersectel a fejében ő is ügynökké válhatna (ami mondjuk kissé karakteridegen lenne), elvégre mégiscsak ő hasonlít leginkább Chuckra, ha a géneket nézzük.

 

Várom a folytatást, bár nem valami fényes a helyzet az 5. évaddal kapcsolatban (már a cancel-zónába került a sorozat). Nagyon remélem, hogy nem az utolsó részeknek leszünk szemtanúi a következő hetekben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még egy 13 részes ötödik évadnak örülnék.

 

Jó lenne még látni Chuckot és Sarah-t házasan, hogyan ügynökösködnek és próbálnak meg "mindennapian" együtt élni, és végződhetne úgy a széria, hogy Sarah terhes lesz. Így végül leírnánk egy szép kört a Bartowsky családban. Az ügynökszülők csemetéje felnő és neki is ügynökgyereke születik (mondjuk jó poén lenne, ha a megszületéséig is eljutnánk, aztán apa és anya fölé hajol, az meg rájuk villant :lol: ).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

Nagyon klafa kis rész volt :D bár töltelék szál :(

Megtudtuk, hogy van Végzet is, és hogy az angyalok szabadfon manipuálhatnak az idővel. Bár az, hogy a Végzet egy párka, nem gondoltam volna, de felettéb csinos volt :D

Balthazar meg nagyon jó fej, főleg a régi neve volt az :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=BDbncsqeCdI

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

Jó kis rész volt, annak ellenére, hogy a főszállal (Eve) nem foglalkoztak, sikerült újat mutatniuk a Végzet személyében. Az elején még nagyokat néztem Dean Mustangja és Ellen láttán, de aztán a Titanicos résznél leesett, hogy mi van. :D A következő rész még jobbnak ígérkezik. :rock:

 

 

Fringe

 

Szinén tetszetős rész volt, a leghatalmasabb Broyles beszívása, és a rajzfilmkarakterek voltak. :D Végre kikerült Oliviából William lelke, aminek persze ára volt. Csodálkoztam is volna, ha összejön ez a "mentsük ki a tudatát a számítógépre" dolog... még Fringe-es mércével mérve is meglehetősen bizarr lett volna. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural:

Hát nem volt rossz a rész, bár sztem átlagos szinten mozgott.

 

Igazából az egész FUN résznek most megint az volt a lényege hogy bemutassa mekkora a káosz a mennyben. De Sors, jajj de szép volt. Engem is elvihetne... :D Az a rész meg haláli volt...szó szerint...amikor végigmentek az utcán és veszélyek lestek rájuk! XD

 

 

Fringe:

Hát ez a rész iszonyú jó volt! Nekem végig bejött és én is röhögtem.

Megnéztem a köv rész előzetesét, és hát a mostani utolsó 3 rész nagyon ütős lesz.

 

Ahogy a Smallvilleben is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem én és apám is bepróbáljuk. Az openingje hasonlóan ötletes mint a Katedrálisé volt.

Kíváncsian várom a sorit, mert eléggé be lett harangozva és hát magyarországon is ez a kódolatlan HBO... XD

Na amint lesz rá időm leszedem. HD powa!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok harcát érdemes nézni. Hála istennek a rettenet halovány Camelotnál sokkalta jobb minden szempontból.

 

 

Azt hiszem én és apám is bepróbáljuk. Az openingje hasonlóan ötletes mint a Katedrálisé volt.

Kíváncsian várom a sorit, mert eléggé be lett harangozva és hát magyarországon is ez a kódolatlan HBO... XD

Na amint lesz rá időm leszedem. HD powa!

A regény elolvasása után már biztos voltam benne, hogy ütni fog. Nem hiába szeretik annyira ezt a fantasy ciklust.

Az első résszel teljesen elégedett voltam. Elég részletes, semmi sem marad ki a regényből, sőt egy-két plusz jelenetet is beraktak, ami nem lett baj.

A színészek tökéletesen passzoltak a karakterekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok harcát érdemes nézni.

Leszedtem már az első részt, csak most idő híján leszek egy ideig. Hmm... lehet, hogy így is megnézem egyik nap, nyáron utólag kidumálni már nem az igazi :hmm:

Valamelyik nap olvastam, hogy tulajdonképpen melyik regényből készült, és annak a címe már elém került párszor, csak sose néztem utána tüzetesebben. Azt hiszem, a regényeknek nem is most fogok, de ha a sorozat jó lesz, akkor teszek azokkal is majd egyszer csak egy próbát.

The Borgias eléd került már? Az első részt megnéztem, de még nem tudom eldönteni, hogy érdemes lesz-e nézni, egyelőre nem kapott el a hangulata, de érdekel. A többi részt illetően meg lásd fent, egyszer csak időt szakítok rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónoknak bevárom a szinkronos változatát, május 15-én kezdik adni úgyis, az meg hamar itt van :) A Camelot negyedik része már egy fokkal jobb volt, de még így is fényévekkel van a Spartacus mögött sztorivonalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónoknak bevárom a szinkronos változatát, május 15-én kezdik adni úgyis, az meg hamar itt van :) A Camelot negyedik része már egy fokkal jobb volt, de még így is fényévekkel van a Spartacus mögött sztorivonalon.

Remélem jó lesz hozzá a szinkron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Borgias eléd került már? Az első részt megnéztem, de még nem tudom eldönteni, hogy érdemes lesz-e nézni, egyelőre nem kapott el a hangulata, de érdekel. A többi részt illetően meg lásd fent, egyszer csak időt szakítok rájuk.

 

Jó, hogy megkérdezted, mert egész kiment a fejemből, hogy elkezdődött. Most megnéztem a pilotot. Vegyesek az érzéseim. Egyrészt jobb lett, mint vártam: azt hittem Jeremy Irons karaktere egysikú gonosz lesz aki állandoan akörül kavar, hogy megtartsa a hatalmát és betegyen a többieknek, amolyan reverendás Jockey-ként. De kifejezetten árnyaltra sikerült és úgy általában véve is el lehet mondani, hogy érdekesek a karakterek. Már csak egy jó sztori kéne alájuk, hogy menjen is a sorozat. Ami igy az elején eléggé le van ülve. Az első fél óra pörgése után indokolatlanul lassú. Én még azért be fogok próbálkozni a következő részekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is inkább a sztorival vannak bajaim, nem érzem, hogy olyan veszettül meg szeretném nézni a következőt, bár ott van már mindkét folytatás a gépemen. Lehet, hogy a pilot részt nem tudták kellően összerakni, majd elválik a folytatásokból, hogy érdemes-e nézni.

 

House

 

Szegény Masters, elbúcsúztunk tőle (ha jól tudom). Mindenesetre legalább viszonylag szépen távozott, mivel tudta már, hogy nem akar ott lenni, ahol van. Így azért nem is annyira szörnyű a lelépés, sőt.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.