Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na megnéztem a Castle -t végig. Az utolsó rész nem volt semmi. :o Sajnos várakozni kell még egy jó ideig, hogy folytatódjon. :(

Kíváncsi vagyok, az új évad meghozza-e a várt változást.

 

Szereplők terén legalább egy változás biztos lesz, de vajon Kate és Castle közt is bekövetkezik végre valami, na meg az új főnök hogyan fog viszonyulni Castle jelenlétéhez? Mert ahogy Montgomery szavaiból kiderült, Caslte bármikor eltávolítható lenne, és csak azért hagyta, mert jól elvolt Beckett-tel. Szóval kíváncsi vagyok a folytatásra.

 

 

Az SGU-t folytatni fogják valamikor, vagy végleg befejezték, nem tudjátok?

Ennél jobban már semminek sem lehet vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky: az már biztos! ha nem a legjobb. :)

A lezáró filmről pedig nem sokat lehet hallani, de én remélem, hogy elkészül. Igazából bármi is lesz tuti hogy méltó zárást kap.

 

GoT8:

Hát igen, azt hiszem most jön majd amin igazán betojunk. Nem semmi felvezetés volt ez a rész. Khal Drogo egy állat. Nagyon bírom. Amit előadott az előző rész végén, meg a mostaniban. Wow. Remélem leoszt majd mindenkit ha átérnek. ^^ A lenistereknek pedig pusztulniuk kell. :D Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, az új évad meghozza-e a várt változást.

 

Szereplők terén legalább egy változás biztos lesz, de vajon Kate és Castle közt is bekövetkezik végre valami, na meg az új főnök hogyan fog viszonyulni Castle jelenlétéhez? Mert ahogy Montgomery szavaiból kiderült, Caslte bármikor eltávolítható lenne, és csak azért hagyta, mert jól elvolt Beckett-tel. Szóval kíváncsi vagyok a folytatásra.

 

Mikor indul a negyedik évad? Egyébként én is nagy változásokat várok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o Van / lesz új Voltron? A régi annyira nem fogott meg, de érdekelne....

Van! Már öt rész lement (és mekkora feelgood volt az ötödik rész vége). Hét évvel játszódik az eredeti széria befejezése után. Nekem nagyon tetszik.

Az eredetit is imádtam, most az új mellett el is kezdtem nézni. De csak az oroszlánost (azaz a III-as számú Voltront), a járművest és a gladiátorost inkább hanyagolnám... vagy törölném a tér-idő kontinuumból. Érdekes, mert anno ezt 10+ (vagy még annyi se?) láttam, németül (csak az első négy rész filmmé összevágott verzióját szinkronizálták), és egy kukkot sem értettem belőle. Így most, hogy már értek angolul, és úgy is nézem, érdekes látni, hogyan alakul ki az a Voltron világ, amit a Voltron Force-ban látni. Pl. baromira nem tetszett a modern kastély az Aresen. Az én emlékeimben egy romos kastély élt, előtte az oroszlánszoborral (ami ugye egyben a fekete robotoroszlán, Voltron teste). Erre mi történik az ötödik részben? Hát nem előbújik a romos kastélyból az elrejtett modern verzió? :D na, szóval nagyon csípem. Gyerekként imádtam, és most jó ráeszmélni olyanokra, amire már vagy nem emlékszem, vagy akkor még nem értettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg. :D Hogy nem vettem észre, pedig tudtam hogy ismerős valahonnan.

Amúgy Karrde, Tirion életben maradhat, ő az egyetlen jó fej a családban. A többieknek a feje pedig jól mutatna a karón... :D

Aki olvasta a könyvet vagy látta az utolsó 2 részt, írja már le nekem hogy

a "tánctanár" meghalt-e tényleg, és ha igen, akkor miért áldozta fel magát. :( Talán a könyv jobban leírja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg. :D Hogy nem vettem észre, pedig tudtam hogy ismerős valahonnan.

Amúgy Karrde, Tirion életben maradhat, ő az egyetlen jó fej a családban. A többieknek a feje pedig jól mutatna a karón... :D

Aki olvasta a könyvet vagy látta az utolsó 2 részt, írja már le nekem hogy

a "tánctanár" meghalt-e tényleg, és ha igen, akkor miért áldozta fel magát. :( Talán a könyv jobban leírja.

 

 

Na ez az, amit én is szeretnék tudni, mert a könyvben sem írták le egyértelműen, hogy mi lett vele.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz nehéz észrevenni ;)

Én is ezt szerettem volna írni, őt könnyű volt, a csaj nagyon ismerős volt, a nyelvem hegyén volt, hogy honnan, de csak így esett le, hogy leírtátok. Ellenben Stant nem ismertem fel.

 

A többieknek a feje pedig jól mutatna a karón... :D

Aki olvasta a könyvet vagy látta az utolsó 2 részt, írja már le nekem hogy

Igazad van, karón a helyük :D

Sajnos nincs mit leírni egyelőre a témáról, én is annyit tudok, amit láthattunk :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig úgy néz ki hogy egyre jobb és jobb részek jönnek.

 

 

 

Kicsit többet vártam a pókkal való kommunikációtól.

 

 

 

Szerintem felesleges volt azt a képremutogatós-beszélős dolgot annyira erőltetni. Minden néző számára egyértelmű lehetett hogy azok a dögök egy árva emberi szót se képesek kimondani. Erre jöttek azzal hogy a pacák szerint a ketreces tudott volna. Ez mintha egy kicsit sután jött ki.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig úgy néz ki hogy egyre jobb és jobb részek jönnek.

 

 

 

 

 

Szerintem felesleges volt azt a képremutogatós-beszélős dolgot annyira erőltetni. Minden néző számára egyértelmű lehetett hogy azok a dögök egy árva emberi szót se képesek kimondani. Erre jöttek azzal hogy a pacák szerint a ketreces tudott volna. Ez mintha egy kicsit sután jött ki.

 

Épp ez a sutaság nem tetszett nekem benne. Mondjuk annyira még nem zavart, mert látszik, hogy a lassú építkezésre szánták el magukat a készítők. A következetesség is még elfogadható a sorozatban. Csak egy-két jelenet van ahol kilóg a lóláb de nálam még ennyi belefér.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez a sutaság nem tetszett nekem benne. Mondjuk annyira még nem zavart, mert látszik, hogy a lassú építkezésre szánták el magukat a készítők. A következetesség is még elfogadható a sorozatban. Csak egy-két jelenet van ahol kilóg a lóláb de nálam még ennyi belefér.

Nálam is. A Ben-mentőakció megkezdésével talán haladósabb lesz valamivel a sztorivezetés. Csak nehogy jó néhány részen keresztül azzal foglalkozzanak.

 

Előbb olvastam hogy a TNT berendelte jövő nyárra a második szezont ami 10 részes lesz..

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: sorozatjunkien van kép is.

 

GoT 9: tegnap beszéltem róla Phobossal, de ide is meg kell írnom: Hogy PUSZTULA meg az összes!!!!

 

Azért ezt nem vártam volna. vagyis az a baj hogy igen. Mindenki akkora csattanóról beszélt a 9.végén, hogy nagyon féltem, hogy Neddnek repül a feje...és így lett áááá. Erre az egyetlen aki bemasírozhatna királyvárba, meg lehet meghal szintén. Drogo. Nagyon remélem hogy nem hal meg és a seregével odacsap a lenistereknek. Ő tudná, hogy kell. ÉS talán még sárkányuk is lehetne. Na az állat lenne. az a baj, hogy ezek után Robék vagy havasék szála már annyira nem izgatott. De náluk van Jemy. Ezek után úgy megkínoznám, hogy bauer papa is belepirulna. és csak aztán ölném meg... :D RIP Eddard! Szegény sean beant annyira bírom, és végre kap valamiben egy főszerepet és abban is megölik...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.