Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akik látták a Flash Forwardet. Mindenre választ kapunk? Megmondom őszintén kezdek kicsit értetlenkedni.

Nekem is úgy rémlik, hogy a legtöbb mindenre igen, de azért az események nem annyira egyszerűek, ahogy most látszik :) Magyarul, addig még eltelik sok idő, ami hatással lesz a későbbi döntéseikre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x02, ez egy remek kis rész volt. Vicces, fordulatos, és még meg is tudott lepni. A végén pedig amilyen pofát Castle vág, az mindent visz. :lol:

Ma nem álltam neki megnézni, de akkor majd holnap teszek egy próbát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én darára tettem most a Castle-t. Már az előző évad végét is így néztem sajna.

 

Ahogy a Terra Nova is dara lesz majd valamikor, de most megnéztem a pilotját és egész kellemes volt.

 

Igazából semmi különleges nem volt benne, de szépek voltak a tájak, én bírom a karaktereket, Taylort különösen. A CGI néhol gyengus volt de engem annyira nem zavart, viszont a végén a cliffhanger nagyon szájbarágós volt, ahogy a jelek fölött álltak a Hatosok. Nem tudom milyen sztorit várjak tőle, gonodlom lassan kibontakozós lesz mint a Lost, de ez így nem volt rossz kezdés. Kellemes volt nézni főleg HDban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar lassan kezdheted a Breaking Bad darát is, mindjárt vége az évadnak. :)

 

Én az ötödik résznél tartok, és jobb mint valaha, egy percig se unatkoztam. Még mindig zseniális.

 

 

Ez milyen jellegű sori? Mert akkor én is darálom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez milyen jellegű sori? Mert akkor én is darálom. :D

Inkább a Doktort daráld ;)

Amúgy a Breaking Bad arról szól, hogy

Egy kémiatanárnál rákot találnak ha jól emlékszem, és alig van vissza pár hónapja. És hogy a családját ne pénz nélkül hagyja hátra, összeáll egy drogdílerrel. Ő főzi a legtisztább metamfetamint a piacon, a gyerek meg terjeszti. Persze ebből aztán gondok adódnak. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vége a Flash Forwardnek. Ez lehetetlen. Mármint hogy így érjen véget. Nagyon felkavart. Szerintem holnap írok róla bővebbet. Ok rendben hogy kiadták hogy pár részben fejezzék be de Így?? Hol van a miértre a válasz? Nagyon súlyos bűnnek tartom hogy ez a sorozat nem 4-5 évadon keresztül ment. Simán megérdemelte volna, rengeteg lehetőség volt benne. De hát hiába az amcsiknak nehéz volt felfogni így levették a műsorról.

Dzséjt, neked kötelező. Rengeteget lehet rajta agyalni egyfajta időutazás miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a vélemény a Flash Forwardról a végén.

 

 

Az alapötlet nagyon jó. Viszont úgy érzem ez lett volna az első évad. Azaz nem úgy lett befejezve hogy minden el van varrva. Mark ugye vagy meghalt a robbanásban(a futás alatt ájulhatott el, tehát a robbanáskor bent volt az épületben), vagy túlélte(ugye a lánya 10 év múlva mondja hogy megtalálták). A másik ami kimaradt az az hogy a szervezet miért csinálta az ájulást? Anyagi nyerészkedésből? Kikből állt? Túl sok hangsúlyt fektettek abba, hogy mindenkinél mutassák meg a jövőemlékét. Ami úgy jött létre, hoyg tudták hogy ez lesz. Ezért erőltettnek éreztem pl hogy a japán csaj csak azért ment a japcsi étterembe este 10-re mert fél évvel előtte azt látta. Pl én látnám magam fél év múlva mondjuk Pécsen, de mivel sosem megyek le oda, így csak azért hogy teljesüljön amit láttam lemegyek aznap. Olivia jól viselkedett. lement a tengerpartra a lányával.

Én úgy gondolom hogy ha valaki látja a jövőjét simán elkerülheti.

Nagyon jó sorozat volt, de folytatni kellett volna.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 7x02

 

 

Jó rész volt, érdekes, hogy az egy rész egy sztori módszerről átváltottak az egyik részből a másikra átnyúló szálakra. A leviatán szál továbbra is sok lehetőséget tartogat, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle. Casnek viszont úgy néz ki, ezúttal tényleg annyi. :( Innen kétlem, hogy visszahoznák, főleg mivel érződött is már a vége felé, hogy nincs már sok ideje. Másrészt, ezt el is lőtték már párszor.

A Sam fejében zajló jelenetek nem gyengék, az viszont érdekelne, hogy ha nem Sam vezette a kocsit, akkor mégis ki? Mivel egy képzeletbeli dolog elég nehezen lenne képes erre.

 

 

Fringe - 4x02

 

 

Ez a rész is tetszett, az előzőnél jobban. Jó volt látni, ahogy Olivia újra a másik oldalon ügyködik, ráadásul másodmagával. :D Amin viszont megint értetlenkedtem, az Broyles... az idővonal átírásával ezek szerint nem halt meg. Akkor viszont hogy jött vissza Bolívia a saját világába? Mert kiderült, hogy ebben az idővonalban is beépült Liv helyére és ellopta a gép részeit... Gondolom akkor valaki más égett ropogósra Broyles helyett. Viszont nem ártana az ilyeneket legalább apróbb utalásokkal kicsit világosabbá tenni. Peter nélkül meglehetősen furcsák a részek, remélem nem erről fog szólni az egész évad, és lerendezik 5-6 részen belül. Az is érdekelne, hogy ezt miként fogják véghezvinni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 7. évad

 

Na ez most tipikusan olyan volt, hogy hol nagyon untam és csóváltam a fejem, hol pedig magasztaltam magamban. A morális részek jobban ütöttek mint valaha, viszont a többit gyakran nem tudtam hová rakni, annyira önmagából kifordultnak tűnt az egész. Az tény, hogy újítani akartak és ez a morális részeknél igen pozitívan is sikerült, viszont amit a karakterek kavarásával végeztek....háááát....Még szerencse, hogy a végére azért megbarátkoztam eme hibájával is.

Kicsit restelve mondom, de mégis a hatodiknál is jobb évadnak tekintem, mert az érzelmi részek új dimenziót adtak neki, de legfőképp a karaktereknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 7. évad

 

Na ez most tipikusan olyan volt, hogy hol nagyon untam és csóváltam a fejem, hol pedig magasztaltam magamban. A morális részek jobban ütöttek mint valaha, viszont a többit gyakran nem tudtam hová rakni, annyira önmagából kifordultnak tűnt az egész. Az tény, hogy újítani akartak és ez a morális részeknél igen pozitívan is sikerült, viszont amit a karakterek kavarásával végeztek....háááát....Még szerencse, hogy a végére azért megbarátkoztam eme hibájával is.

Kicsit restelve mondom, de mégis a hatodiknál is jobb évadnak tekintem, mert az érzelmi részek új dimenziót adtak neki, de legfőképp a karaktereknek.

 

 

Mit szóltál hozzá hogy....? Ugye tudod mire kérdezek rá? Engem sokkolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.