Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Felőlem a teljes Lost stáb annyit homokozhat amennyit csak akar, akkor se szeretném kevésbé.

 

Jó volt a Dexter.

 

 

Ez a Travis gyerek kezd valahogy szimpatikus lenni, illetve inkább sajnálatot érzek. Iszonyatosan befolyásolható, ha egy pásztor veszi magához akkor most a juhokat terelgetné két pofára.

 

Viszont fura hogy Geller még mindig nem volt interakcióban senkivel se Travisen kívül, azt is eltudom képzelni hogy bár hús-vér ember volt egyszer a professzor, most már csak a gyerek fejében létezik. És akkor érdekes fejleményeket hozna az is hogy megint vér tapadna Dexter kezéhez közvetetten, hogy hagyta elmenni a gyilkost.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avengers - A Föld legnagyobb hőse S01: Nagyon tetszett, jók voltak a harcok, a poénok, és sok ismerős karaktert hoztak be a képregényekből. Aki nem ismeri a sztorijukat a képregényekből, és meg akarja nézni a filmet, annak érdemes előtte meglesnie ezt a sorozatot. Szokásos 20 perces részek, és nincs igazán olyan rész ami leülne. Szóval csak ajánlani tudom.

avengersmicrosodes.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=YXi61pVSmKw

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felőlem a teljes Lost stáb annyit homokozhat amennyit csak akar, akkor se szeretném kevésbé.

 

Jó volt a Dexter.

 

 

Ez a Travis gyerek kezd valahogy szimpatikus lenni, illetve inkább sajnálatot érzek. Iszonyatosan befolyásolható, ha egy pásztor veszi magához akkor most a juhokat terelgetné két pofára.

 

Viszont fura hogy Geller még mindig nem volt interakcióban senkivel se Travisen kívül, azt is eltudom képzelni hogy bár hús-vér ember volt egyszer a professzor, most már csak a gyerek fejében létezik. És akkor érdekes fejleményeket hozna az is hogy megint vér tapadna Dexter kezéhez közvetetten, hogy hagyta elmenni a gyilkost.

 

Hm. Erre nem is gondoltam, remek észrevétel!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem Gellar tuti halott. A vége is ütött rendesen. Szegény Sam tesó. :( Nem lennék annak a helyében aki lelőtte.

 

Nem is igazán kéne Dexinek sietni az ipse elintézésével. Elszórakozhatna vele egy ideig mielőtt kinyírja. :D

 

 

 

 

Viszont fura hogy Geller még mindig nem volt interakcióban senkivel se Travisen kívül, azt is eltudom képzelni hogy bár hús-vér ember volt egyszer a professzor, most már csak a gyerek fejében létezik. És akkor érdekes fejleményeket hozna az is hogy megint vér tapadna Dexter kezéhez közvetetten, hogy hagyta elmenni a gyilkost.

 

Dexi nagyot koppanna ha tényleg úgy állnának a dolgok. Amúgy ezzel a képzelgős lehetőséggel már a múltkori rész után is el kezdtünk néhányan itt foglalkozgatni. Spoilerben ugyan de ott van az valahol.

 

 

Hm. Erre nem is gondoltam

Plusz arra se hogy a múltkori részhez írt spoilereket rendesen elolvasd. :P:D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múlt héten elég későn tudtam csak megnézni a Dextert és az ezernyi doktor whos hozzászólás közül nem volt kedvem kikeresgélni a dexteres észrevételeket. :)

Erre csak egy megoldás van Donát...kezd el nézni te is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Érdekesen alakul. :)

Mondjuk én fenntartással kezelném azt ha az öreg hallott lenne, mert arról már tudnánk. Elvégre nehogy már a rendőrség ne szerezne erről tudomást. Minimum eltűntnek lenne nyilvánítva ha a holtestét nem találnák meg.

Masuka megint brillírozott. :D De a két span se volt semmi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead S02E03:

 

 

Nem tudom mit akarnak a készítők de komolyan mondom kezdem megutálni a szereplőket, Rick kivételével. Vagy öngyilkosok akarnak lenni, vagy a másiknak tesznek keresztbe, vagy elakarnak húzni. Shane eddig se tartozott a kedvenc karakterek közé, de azzal hogy odaveti Otist a zombiknak aki segíteni akart Rick fián, és még hősként próbálja beállítani, na az már nekem sok.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ellencsapás második szezon kicsinálva. Nagyon odatették magukat így a végére. Felirat még csak kilenceshez van így a tízeset angollal néztem.

A tizedik a budapeszti akciózgatásokkal mindent visz. Van abban minden. Nyugáti Sztéjsön, Lánchíd, Parlament, Buda Pálesz meg egy csomó magyar duma. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ellencsapás második szezon kicsinálva. Nagyon odatették magukat így a végére. Felirat még csak kilenceshez van így a tízeset angollal néztem.

A tizedik a budapeszti akciózgatásokkal mindent visz. Van abban minden. Kerepes, Nyugáti Sztéjsön, Lánchíd, Parlament, Buda Pálesz meg egy csomó magyar duma. :D

Én is elkezdtem(már lent is mindkét évad), és az utolsó rész stáblistáján láttam, hogy sok magyar szerepel, sejettem hogy valahol a közelben játszódik

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elkezdtem(már lent is mindkét évad), és az utolsó rész stáblistáján láttam, hogy sok magyar szerepel, sejettem hogy valahol a közelben játszódik

Én a második szezon kilencedikjének az elejéből sejtettem hogy valami magyaros dolog is van abban a szálban. Azóta azt vártam a legjobban. Csalódtam volna ha nem nálunk játszódott volna a tízes jelentős része. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 1. évad: kellemes meglepetés a sorozat, sokkal gagyibbra és elvontabbra számítottam. Persze látszódik - főleg a CGI-t is tartalmazó jelenetekben -, hogy nem gazdálkodik annyi pénzből, mint egy hasonló amerikai sorozat, összesen csak egy alkalommal húztam ezen a számat, mikor a Doktor és Rose egy londoni panelház tetején voltak, és üvöltött a háttérvetítés. Erre is csak azért néztem ferde szemmel, mert szerintem fölösleges volt a háttérvetítés, hiszen a stáb lazán felmehetett volna egy valódi ház tetejére. Ami a sztorit illeti.

 

 

Nagyon bírtam a Doktor karakterét, Christopher Eccleston remekül játszotta, és bevallom, nagyon morci lettem, amikor az évad végén regenerálódott. Még nem tudom, milyen lesz a tizedik Doktor, de a kilencedik nagyon magasra tette nálam a mércét. Plusz azzal a hátránnyal indul, hogy David Tennant első blikkre nem szimpatikus. Szóval ez nem igazán tetszett, hogy a kilencedik doki csak egy évadot kapott.

De remélem azért Rose marad, mert ő sem marad el a Doktortól. Ahhoz képest, hogy az első részben egy tipikus plázacicának tűnik, nagyon gyorsan megszerettem. Jó párost alkottak a Dokival, nem lehetett őket nem kedvelni. Annál kevésbé bírtam az IQ-szegény anyukát és a fürdős k*rva módjára siránkozó Ricky-t... vagy Minckey-t. :) Szerencsére ezek nem tartottak a párossal, bár túl sokszor tűntek fel még így is. Hála istennek, azért jött Csodálatos kapitány... hupsz, az egy másik sorozat... Szóval Jack Harkness kapitány, üde színfoltként. Nagy poén, hogy a bögyös szöszi helyett a kopasz, vén dokira startolt rá. :lol:

És persze ott vannak a dalekek is. Vártam őket, mert kiskoromban bírtam az agresszív mikrobikat, de azért felnőtt fejjel már a gondolat is megmosolyogtatott, hogy hatalmas, morcos borsszórók üldözik a hőseinket WC-pumpával és habverővel. :D Szóval kíváncsi voltam, a modernebb felfogásban hogyan sül el a daaaalek. És jelentem: iszonyú jó lett a belépőjük. Sikerült elhitetni, hogy ezek a bal lábbal kelt sószórók tényleg veszélyesek, annak ellenére, hogy alapvetően komikusak. Hasonlóan ütős volt az "üres gyermek", aki ezzel a gázmaszkkal a fején és a mami folyamatos kajtatásával rendesen cidázott az idegeimen. A Slitheen család viszont egyszer sem tudott félelmetes lenni, na nem mintha törekedtek volna erre.

 

Arra viszont kíváncsi leszek, mi lesz azután, ha a tizenharmadik Doktor is meghal. Mert ahogy olvasgattam, egy Idő Lord csak tizenkétszer tud regenerálódni (bár színészek terén már rég elhasználták mind a tizenhármat :) ).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 1. évad: kellemes meglepetés a sorozat, sokkal gagyibbra és elvontabbra számítottam. Persze látszódik - főleg a CGI-t is tartalmazó jelenetekben -, hogy nem gazdálkodik annyi pénzből, mint egy hasonló amerikai sorozat, összesen csak egy alkalommal húztam ezen a számat, mikor a Doktor és Rose egy londoni panelház tetején voltak, és üvöltött a háttérvetítés. Erre is csak azért néztem ferde szemmel, mert szerintem fölösleges volt a háttérvetítés, hiszen a stáb lazán felmehetett volna egy valódi ház tetejére. Ami a sztorit illeti.

 

 

Nagyon bírtam a Doktor karakterét, Christopher Eccleston remekül játszotta, és bevallom, nagyon morci lettem, amikor az évad végén regenerálódott. Még nem tudom, milyen lesz a tizedik Doktor, de a kilencedik nagyon magasra tette nálam a mércét. Plusz azzal a hátránnyal indul, hogy David Tennant első blikkre nem szimpatikus. Szóval ez nem igazán tetszett, hogy a kilencedik doki csak egy évadot kapott.

De remélem azért Rose marad, mert ő sem marad el a Doktortól. Ahhoz képest, hogy az első részben egy tipikus plázacicának tűnik, nagyon gyorsan megszerettem. Jó párost alkottak a Dokival, nem lehetett őket nem kedvelni. Annál kevésbé bírtam az IQ-szegény anyukát és a fürdős k*rva módjára siránkozó Ricky-t... vagy Minckey-t. :) Szerencsére ezek nem tartottak a párossal, bár túl sokszor tűntek fel még így is. Hála istennek, azért jött Csodálatos kapitány... hupsz, az egy másik sorozat... Szóval Jack Harkness kapitány, üde színfoltként. Nagy poén, hogy a bögyös szöszi helyett a kopasz, vén dokira startolt rá. :lol:

És persze ott vannak a dalekek is. Vártam őket, mert kiskoromban bírtam az agresszív mikrobikat, de azért felnőtt fejjel már a gondolat is megmosolyogtatott, hogy hatalmas, morcos borsszórók üldözik a hőseinket WC-pumpával és habverővel. :D Szóval kíváncsi voltam, a modernebb felfogásban hogyan sül el a daaaalek. És jelentem: iszonyú jó lett a belépőjük. Sikerült elhitetni, hogy ezek a bal lábbal kelt sószórók tényleg veszélyesek, annak ellenére, hogy alapvetően komikusak. Hasonlóan ütős volt az "üres gyermek", aki ezzel a gázmaszkkal a fején és a mami folyamatos kajtatásával rendesen cidázott az idegeimen. A Slitheen család viszont egyszer sem tudott félelmetes lenni, na nem mintha törekedtek volna erre.

 

Arra viszont kíváncsi leszek, mi lesz azután, ha a tizenharmadik Doktor is meghal. Mert ahogy olvasgattam, egy Idő Lord csak tizenkétszer tud regenerálódni (bár színészek terén már rég elhasználták mind a tizenhármat :) ).

 

 

Nagyon örülök, hogy tetszik. :)

 

 

Már az 1. évad is szuper volt, de ami majd még ezután fog jönni, ahhoz képest az 1. évad csak alapozás. :P Mikor az évad végén David Tennant megjenet én is pont így voltam, ahogy te most. Rettenetesen sajnáltam Christopher Eccleston távozását, illetve, hogy csak egyetlen évadot tolt le... és ez tartott is egy darabig, de most mégis azt mondom, hogy szerintem a legjobb a 10. Doktor volt és David fantasztikusan hozza a figurát. Szerintem idővel te is meg fogod kedvelni, kíváncsian várom a következő évadokról is a véleményedet! :)

 

A látvány folyamatosan javulni fog egyébként. Az általad említett háztetős jelenet nekem is szúrta a szemem kicsit.

 

Szóval nagyon örülök, hogy tetszett. Mikor folytatod a 2. évaddal?

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor első évad:

 

Igen szerintem elég sokan, szinte mindenki akivel beszéltem így volt hogy Eccleston annyira jó volt, hogy elképzelni nem tudtam, milyen lesz majd David, és nyugi Dzséjt, imádni fogod te is. Nem titok hogy amikor ő regenerálódott, akkor azt kicsit megkönnyeztem, de összességében mindegyik doki a maga nemében más, és mégis eszméletlenül jó. :)

 

A CGI tényleg egyre jobb lesz. A 2. évadban már lesznek olyanok amikor csak néztem, hogy egy ilyen kis költségvetésű angol sorozat hogy csinálhatja ezt meg.

 

Várom én is a toábbi jelentéseket. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem fél éve próbáltak rávenni, hogy kezdjem el nézni, és bár korábban is ismertem, meg láttam pár részt, filmet, de a helyiek dicséretei adták meg a végső lökést. Az igazat megvallva, a kettő közül, aki unszolt, az egyik inkább divatra megy, azt szereti, amit mások szeretnek (vagy sci-fik terén amire én azt mondom, hogy jó), a másiknak meg elég éééérdekes ízlése van filmek és sorozatok terén, ezért sem mertem belevágni. De ha már olyan emberek, mint Ody és Bomarr, no meg Kudar és Riddick (és a többiek, akiket most lusta vagyok felsorolni :peace: ) is csak dicséri, akkor azt a sorozatot nem hagyhatom ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem semmi, hogy pár hónapja még szinte senki nem tudta -én se-, hogy mi ez a Doctor Who most meg már lassan a fél fórum darálja. :) Egyébként igen: az első évad után minden -sztorik, effektek stb- már csak jobb lesz.

Dei azonnal bereklámozta itt amikor regisztrált, de akkor nem igazán lett hatása. :) Még saját topikot is akart nyitni neki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dei azonnal bereklámozta itt amikor regisztrált, de akkor nem igazán lett hatása. :) Még saját topikot is akart nyitni neki. :)

 

Ezekszerint akkor még nem volt érett a társaság ennek az 'angol csodának' a befogadására.... ellenben most :P :P ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a második szezon kilencedikjének az elejéből sejtettem hogy valami magyaros dolog is van abban a szálban. Azóta azt vártam a legjobban. Csalódtam volna ha nem nálunk játszódott volna a tízes jelentős része.

Jó volt most ez a kilencedik, amit meg tudtam nézni. :) Érdekes magyar honban látni ilyen akciózást. Az epizód közben egyszerre ugrott be a MW egyik orosz jelenete és Frei könyve. :D

Remélem hamar elkészül az utolsó részhez a fordítás. Aztán csak győzzük kivárni a harmadik évadot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 5x9 Na ez már igen! :D

 

AZ előző résznél kicsit szomorú voltam hogy a doktor elég sok mindent elszúr, de most kárpótoltak. nagyon jó kis rész volt. a látvány és a reptiliák csodásak voltak, ahogy a történet is. Hogy két faj találkozik és megosztják e a földet nagyon király volt. A vége eléggé meglepett, hogy Rory meghalt, de tuti visszahozzák, ehhez nem fér kétség. :) Viszont az utána esett, hogy talán a nagyobb cliffhangert kihagyhatták volna, amikor a doki megnézi a tardis maradványát, mert elég furán jön le, hogy csak így belenyúlt a résbe ami minden emléket kitöröl. :D Talán kapunk rá magyarázatot, de nem hinném. MÁr nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit akarnak ebből kihozni. Ja és még mindig meglep, hogy hogy tud a doktor ilyen barátságos maradni az emberekkel, amikor azok mindig keresztbetesznek neki... :)

 

 

Riddick itt a köv rész bemutatója. Ezt még látjuk a héten. Egész jónak tűnik. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Uzme7w2CpEU&feature=results_video&playnext=1&list=PLC91616FD884D4332

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar: Doktor 5x09

 

 

Volt a korábbi -Síró angyalos- részben az amikor a katonák a réshez menetelve elfelejtették egymást, de Amy nem: ott mondta a Doktor, hogy azért mert ő Időutazó ami megváltoztatja az embert. Valószínűleg azért nyúlhatot bele, mert Idő Lordként rá mindenkinél kevesebb hatással van a rés törlő ereje

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: említettem, hogy javasoltak nekem egy sorozatot, mert biztos tetszene. Nos, sikerült kinyomoznom, hogy ez nem más, mint egy másik angol sorozat, a Misfits. Én egyelőre nem tudtam belekezdeni, de valszeg Neked is tetszene, és nekem is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.