Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Walking Dead 2x07:

 

Kicsit zavaró hogy még mindig azon a kib*szott farmon tengetik mindennapjukat, de látom a reményt hogy végre elindulnak Fort Benningbe. Főleg azok után hogy

Sophia is előkerült, igaz hogy zombiként de megtalálták, bár Harshell erről elfelejtett szólni Rickéknek hogy a pajtában van,

Kár hogy csak február 12.-én lesz az új rész, de remélem valami ütős epizóddal folytatják hogy megérje rá várni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

 

Komolyan ezt húzták egész évadon keresztül? :pfff:

 

Nem mondom hogy nem élvezet nézni mint mindig, de sikeresen ellőttek minden egyes lehetséges klisés filmes csavart ebben az évadban. Nagyon csalódott vagyok.

 

Nem lett egy nagy cucc ebből a vén beteg f*sz dologból. Nekem ebből a részből Bati és Quinn kiruccanása jött be a legjobban.

A PC guru is kezd egyre érdekesebb lenni. Nem is baj mert úgyis untam már a skacot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

 

Komolyan ezt húzták egész évadon keresztül? :pfff:

 

Nem mondom hogy nem élvezet nézni mint mindig, de sikeresen ellőttek minden egyes lehetséges klisés filmes csavart ebben az évadban. Nagyon csalódott vagyok.

 

 

Nekem tetszett így is, ha Rog nem árulja el akkor nem jövök rá. :) De még így is volt bennem kétség.

 

 

 

Szerintem a zseni sráccal nincs semmi. :) Az a kéz csak figyelemelterelés volt. Viszont érdekes lesz miként fogja Dexter becserkészni Travist.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead 2x07:

 

Kicsit zavaró hogy még mindig azon a kib*szott farmon tengetik mindennapjukat, de látom a reményt hogy végre elindulnak Fort Benningbe. Főleg azok után hogy

Sophia is előkerült, igaz hogy zombiként de megtalálták, bár Harshell erről elfelejtett szólni Rickéknek hogy a pajtában van,

Kár hogy csak február 12.-én lesz az új rész, de remélem valami ütős epizóddal folytatják hogy megérje rá várni.

 

 

 

Azért nem szólt mert nem tudta hogy a kislány Sophia. Különben nagyon durva volt a vége. Shane egy állat, nem való vezetőnek, ok hogy most igaza volt, de bárkit képes feláldozni és szerintem arra vár mikor ölheti meg Rick-et. Rick viselkedik a legjobban ,meg Daryl is kezd okésodni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azért nem szólt mert nem tudta hogy a kislány Sophia. Különben nagyon durva volt a vége. Shane egy állat, nem való vezetőnek, ok hogy most igaza volt, de bárkit képes feláldozni és szerintem arra vár mikor ölheti meg Rick-et. Rick viselkedik a legjobban ,meg Daryl is kezd okésodni.

 

 

 

De végig arról papoltak hogy kislányt keresnek szóval szerintem gondolhatta hogy ő lehet az, ő volt az egyetlen kisgyerek zombi. Shane tényleg bedurvult, nekem már 1. évadban se volt néha szimpi. Hát ha Ottist is lazán feláldozta a menekülése érdekében lazán lelőne Ricket is ahogyan már akarta egyszer.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6x3

 

hehe nagyon kellemes kis átvezető rész volt. Szeretem az ilyeneket, amikor nem csak dráma és izgalom van, hanem egy kis h-lyéskedés és beszólogatás is. A Doktor és a Kapitány jó kis páros volt. ÉS nem hittem volna hogy a végén még így bele tudnak venni egy idegen hajót. XD ötletes volt, és tovább húzták a szálakat, mármint nem jutottunk tovább csak mutatták hogy ne feledkezzünk meg róla. ugye Amy terhessége, illettve a néni aki benéz folyton.az előző részben is. Nem tudom ki ő, de láttam egy képet az évadzáróból és ott mindenkin ilyen szemfedő volt. Kíváncsi leszek nagyon, de most leginkább köv része, mert Oodok, Időlord, a doktor anyja, és még ki tudja mi...legalábbis a bemutató alapján. Mikor lesz már péntek!!! :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6x3

 

hehe nagyon kellemes kis átvezető rész volt. Szeretem az ilyeneket, amikor nem csak dráma és izgalom van, hanem egy kis h-lyéskedés és beszólogatás is. A Doktor és a Kapitány jó kis páros volt. ÉS nem hittem volna hogy a végén még így bele tudnak venni egy idegen hajót. XD ötletes volt, és tovább húzták a szálakat, mármint nem jutottunk tovább csak mutatták hogy ne feledkezzünk meg róla. ugye Amy terhessége, illettve a néni aki benéz folyton.az előző részben is. Nem tudom ki ő, de láttam egy képet az évadzáróból és ott mindenkin ilyen szemfedő volt. Kíváncsi leszek nagyon, de most leginkább köv része, mert Oodok, Időlord, a doktor anyja, és még ki tudja mi...legalábbis a bemutató alapján. Mikor lesz már péntek!!! :D

 

A következő részt imádni fogod. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter: jó rész volt

 

Nem vágódtam hanyatt a végétől, mivel már kb. két rész óta úgy nézem, ahogy, vagyis Gellar "nélkül", mint ahogy itt beszéltük is. Két rész után teljesen megszoktam a gondolatot. A következő rész előzetese sem volt rossz, de azt majd jövő héten a rész után lehet kibeszélni :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rég nem írtam már a Doctorról, most a 4x10 -nél járok. Tényleg fejlődik a sorozat, de amiben a legerősebb az az írók fantáziája. Néhol döbbenetesen szabad, ráadásul a különböző utalások is remekül el vannak rejtve benne. Amikor az ember meglát egyet-egyet, akkor hangos b+ -ok csak úgy repkednek. :D

 

4x10

 

 

Ez a rész frenetikus volt! A kis buszban az a pszichózis ami lezajlott, hát nem volt semmi. Majdnem kifutottam a világból. :D Tényleg a néző idegrendszerén rohangáltak, pont úgy érezhettünk mint az utasok. Na és már másodszor tűnik fel Rose, aki láthatóan nagyon kapcsolatba szeretne kerülni a Dokival. Egyre jobb lesz ez. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két részlet a következő Dexiből:

 

 

 

 

 

 

Nekem tetszett így is

Különösebb problémám nekem sincs vele.

 

 

Azt hiszem azt kaptam amit vártam csak nem hatott igazán újnak de erre már korábban felkészültem. Szinte már csak az érdekel ezzel kapcsolatban hogy az öreg kábé mikor halt meg.

 

 

 

 

Szerintem a zseni sráccal nincs semmi. :) Az a kéz csak figyelemelterelés volt.

 

Lehet hogy azzal akar Masukánál bevágódni. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rég nem írtam már a Doctorról, most a 4x10 -nél járok. Tényleg fejlődik a sorozat, de amiben a legerősebb az az írók fantáziája. Néhol döbbenetesen szabad, ráadásul a különböző utalások is remekül el vannak rejtve benne. Amikor az ember meglát egyet-egyet, akkor hangos b+ -ok csak úgy repkednek. :D

Jóóó, jóóóó! :D

Tényleg durva lesz a 4. évad vége. Én kicsit jobban is szeretem mint a 3. évad végét, ami azért elég magasra tette a lécet. :) Nagyon szépen összehozzák a szálakat. Kíváncsi vagyok hogy fog tetszeni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Hiába sejtettem, hogy mi lesz, így is hátborzongató volt az egész. Travis, ahogy hűtőbe dugta Gellart, elképzelem, ahogy megölte a testvérét, és egyedül csinálta az összes gyilkosságot. Kemény.

 

 

Ja. Szerintem sem volt semmi baj az epizóddal. Kemény volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Winnie általában képben szokott lenni, de itt abszolut hülyeségeket tol a kommentekben. A Doctor Who-nál nem volt tárgyalás röviditésről és tuti lesz hetedik évad méghozzá jövő ősszel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dallast csakis szinkronnal!

 

 

No, beértem magam végre:

Dexter

 

Remek volt, végig sikerült fenntartani nálam a bizonytalanságot Travissal,

főleg, hogy olyan gyors tud lenni mint Szuperman.

:D Quinn, Batista páros remek ötlet, röhögtem ezerrel mikor kiderült kivel is kavart Quinn. :D

 

 

Farm ahol é......

 

Ez se volt rossz, bár az elején csodálkoztam, hogy mit keresnek zombik ebben a sorozatban, de aztán a végén... ;) Best jelenet volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heheee... de még milyen OMG! :D

A 6x07 konkrétan A DOCTOR WHO EPIZÓD. Innentől kár volt új részt csinálni. Na jó, nem, mert aztán valami marha folytatta, és mindennek a végén a 6x13-ban úgy rálapátolt egy adagot a 6x07-re, hogy azt már körülírni is nehéz lenne, nemhogy konkrétan megmondani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk már ez a kép is elég sokat elárul a 7es epizódról de nem baj. :P:D XD

 

Doktor 6x4 The mad man with a box! :D

 

jujj még nagyon a hatása alatt vagyok. eszméletlenül jó ötlet volt ez a Tardisos rész. Mennyire egyszerű, és kézenfekvő hogy már kellett egy ilyen rész, és mégis nagyszerű. Olyan dumák voltak benne, hogy csak néztem. Az egész zseniális volt, ahogy odacsalták őket, a felemésztett Időlordok és a Tardis temető. A doktor és szexi közti dumák hatalmasak voltak. Amit pedig a bolygó művel Amyékkal az azért elég kegyetlen volt. Főleg amikor Rory full öreg volt és már írások voltak a falon. A végén meg eléggé elérzékenyültem. Nagyon szomorú volt ahogy a doktor búcsúzott tőle. Elég keveset lehet a doktort sírni látni, szal ezért még meghatóbb volt. Hát nehéz lenne negatívdolgot felhozni a résszel kapcsolatban, viszont csak sorolni tudom a pozitívakat: Ood, tardis folyosók, Tardis üldözés, áhhh hagyjuk is. :D 10/10es rész volt. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.