Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Rossz hír azoknak, akik eddig nézték a TSCC-t. Az Rtl jövő héttől leveszi a műsorról. :)

Be van pánikolva a retkesklub ha már háromszázezren leamortizálódnak. Elmehetnek a..... :)

Tény, én ezt a sorozatot töltöm, de azért fejembe jut, hogy néhány évvel ezelőtt nem volt ilyen lehetőségem és most is csak kevesek számára engedtetik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be van pánikolva a retkesklub ha már háromszázezren leamortizálódnak. Elmehetnek a..... :)

Tény, én ezt a sorozatot töltöm, de azért fejembe jut, hogy néhány évvel ezelőtt nem volt ilyen lehetőségem és most is csak kevesek számára engedtetik meg.

Egyetértek. Én már kezdtem megszeretni. Gyökerek ezek. Erre nem lehet mást mondani. Remélem a TCW-t nem fogják leszedni mondjuk csak azért, mert véletlenül az egyik hétvégén 1000-rel kevesebben nézték az egyik epizódot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. Én már kezdtem megszeretni. Gyökerek ezek. Erre nem lehet mást mondani. Remélem a TCW-t nem fogják leszedni mondjuk csak azért, mert véletlenül az egyik hétvégén 1000-rel kevesebben nézték az egyik epizódot.

Benne van a pakliban. Majd átteszik éjféli időpontra, mint szerintem azt majd a TSCC-el teszik a későbbiekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami pedig tényleg meglepő, hogy a TSCC áprilisban jön DVD-n... ez most ugyanúgy van, mint a TV2-nél a BSG. Cseszik leadni, de azért a DVD megjelenik (mondjuk, szerintem az ember jobban is jár, ha azon nézi meg a sorozatot).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, Téged kihagytalak ;) Szerintem pont azért, mert a múlt heti résszel kapcsolatban sem írtál, de most már legalább tudom, hogy azért, mert nem láttad.

És már csak három rész, amiből az utolsó hosszú lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 5x16

 

Spoiler:

 

Huhúúúúúúúú. Az ötödik évad második legjobb része nálam a "Wilson-széttöröm-a-vázát-House-fején" rész után. Nagyon tetszett, és kíváncsi voltam, mit hoznak ki belőle, végig izgultam a kedvenc dokinkért :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House5/16

Spoiler:

Nagyon jó rész volt, House meg baromi nagy jelentőségű döntést hozott. Nem biztos, hogy én is ezt tettem volna, legalább is megpróbáltam volna először jobban figyelni saját magamra, hogy ne csináljak ilyen hibákat. Lehet, hogy megfontoltabb gondolkodással maradhatott volna a szer mellett, bár az még veszélyes is volt. Á, nehéz kérdés ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Krómnikkelsz már jobban bejött mint az előző. Igaz nem sokkal. Lassan úgy érzem hogy csak azért nézem még mindig mert elkezdtem és mert ki akarom végezni ezt a szezont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Ha nem a véghajrában lennénk cancelezném. Igaz, véghajrá sincs. De még csak a látszata sem.

Ez a sorozat kezd a Vad Anyal szintjére süllyedni. Moore helyében én már nem égetném magam vele. Istentelenül gyenge... Letöröltem az egész negyedik évadot a gépemről. Erre kár a helyet pocsékolni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TSCC

 

Hm, elég érdekes rész volt, de ide is már elvárom a pörgősebb véghajrát. De a BSG-vel ellentétben itt valahogy próbálnak történetet is erőltetni a sorozatba. Legalábbis valami olyat ami érdekesnek tűnhet. Igaz a végén mindent el lehet b.....rontani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a sorozat kezd a Vad Anyal szintjére süllyedni. Moore helyében én már nem égetném magam vele. Istentelenül gyenge... Letöröltem az egész negyedik évadot a gépemről. Erre kár a helyet pocsékolni.

Az egész főcímzene érdekesebb mint maga a sorozat. De amint másutt olvasom, másoknak fullra bejön ez a "nem történik semmi, de még annyi se, amikor pedig már kéne" dolog. Én már meguntam ezeket az állandó sablonos "remegő kézzel levesszük a szemüveget", "piálunk és d*g*nk mint a güzü" cselekményszálakat. Nem is tudom, hogy a főcímen kívül mikor mutatták utoljára a flottát, vagy nagyobb számban a Vipereket. Azt meg már meg se merem említeni, hogy két akkora ostobaság volt jelen epizódban, hogy majdnem hátast dobtam, hogy na Neeee!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész főcímzene érdekesebb mint maga a sorozat. De amint másutt olvasom, másoknak fullra bejön ez a "nem történik semmi, de még annyi se, amikor pedig már kéne" dolog. Én már meguntam ezeket az állandó sablonos "remegő kézzel levesszük a szemüveget", "piálunk és d*g*nk mint a güzü" cselekményszálakat. Nem is tudom, hogy a főcímen kívül mikor mutatták utoljára a flottát, vagy nagyobb számban a Vipereket. Azt meg már meg se merem említeni, hogy két akkora ostobaság volt jelen epizódban, hogy majdnem hátast dobtam, hogy na Neeee!

Szerintem is sok már a lelkizésből. Kit érdekel ez már? A banálisabbnál banálisabb dolgokról nem is beszélve. Jól fel kellene pofozni az írókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem, meg a rajongói bázis többi részét. :D

Ez a nyűglődés neked tetszik? Hááát...egészségedre. Szerintem elrontották a sorozatot úgy ahogy van. Pedig az első két évad mennyire jó volt...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a nyűglődés neked tetszik? Hááát...egészségedre. Szerintem elrontották a sorozatot úgy ahogy van. Pedig az első két évad mennyire jó volt...

Emlékszem, még az első magyar rajongói fórumon páran elkezdtünk sztorikat írni mely még az első évad -talán a második- környékén vállt el a sorozat folytatásától. Nagyjából azután, hogy feltűnt a Pegazus. Nagyon jó kis csatákat írtunk a kenyérpirítók ellen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a nyűglődés neked tetszik? Hááát...egészségedre.

Nekem tetszik, bár az egészségemet nem befolyásolja :D Szeretem a karakterközpontú sorozatokat, és szvsz ez a BSG sosem volt egy túlságosan akciódús sorozat. Igaz, voltak benne űrcsaták, de ezt alapból minimalizálták, annál is inkább, mert a Galactica nem rendelkezik korlátlan mennyiségű Viperrel (sőt, szerintem már rég túlzásba estek a lelőtt Viperek számával). A történet meg szerintem jól halad, legalábbis jobban preferálom, hogy így, apránként derülnek ki a dolgok, semmint egy epizódban minden.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.