Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

BSG

 

Azért, mert nem mutatják, még nem biztos, hogy eltűnt :P Mostanában ritkán mutatják Baltar esetében is Sixet. Hmm... azért érdekes, hogy közben meg egy hajón vannak. Jah, hát ha nincs villany, akkor a sötétség leple alatt sok mindent meg lehet csinálni :P Főleg, mivel nem mutatták be részletesen, hogy és mikét őrzik Boomert :P

 

 

 

Ott állt az őr a cellaajtóban. :P Lehet, hogy megidézték? :P :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

 

Főnök jól összeomlott amikor rájött, hogy elárulta Boomer. :P

 

 

Na és még ha rájönn, hogy dugott Heloval.....

Eh, néznem kéne a Vad Angyalt, hogy belejöjjek ennek a sok megcsalatásnak az élvezetébe. :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Spoiler:

Én sajnáltam is a Főnököt, hogy így bevette Boomer dumáját. Pedig már járt a Galacticán a nő, akkor bezzeg undokabb volt. Ha annyira akart volna, stb., akkor itt maradhatott volna a Főnökkel, de ő visszament Cavillékhoz.

Jaj már, Szívem, ennyire azért nem bonyolult história ez :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Amerikai Fater nagyon bejövős! Főleg a CIA-os poénok tetszenek! És tessék megkövezni, de ez jobban tetszik nekem, mint a Family Guy. Nem tudom miért, lehet, hogy azért, mert nagyon elszánt Simpsons rajongó vagyok, fene tudja. Mind1 az Amerikai Fater iszonyat jó! :P

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Two and a half Watchmen. Érdekes ötlet, én mint Két Pasi és egy Kicsi fan jópofának találom ez a vegyítést, de néhol erőltett, hogy lássátok, miről beszélek, íme a videó! Amúgy ti szoktátok a Két Pasi meg egy Kicsi-t nézni? Én igen, nem hiába az egyik legjobb sitcom amerikában.

 

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Two and a half Watchmen. Érdekes ötlet, én mint Két Pasi és egy Kicsi fan jópofának találom ez a vegyítést, de néhol erőltett, hogy lássátok, miről beszélek, íme a videó! Amúgy ti szoktátok a Két Pasi meg egy Kicsi-t nézni? Én igen, nem hiába az egyik legjobb sitcom amerikában.

Én szoktam nézni, bár csak a magyaron, így enyhén szólva le vagyok maradva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klassz a mostani LOST. Nem vágott annyira mellbe mint a múlt heti de attól még érdekes.

 

Spoiler:

Jó kis Dzsémsz-Kati-Juli szerelmi háromszögre van lehetőség. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csillagkapu 8.évad 6. rész AVATAR

 

Hát nem rossz kis Avataros rész volt.

 

Remélem Cameron Avatarja sokkal jobb lesz. Furcsa hogy ezt a címet adták ennek a résznek, talán olvasták Cameron korai forgatókönyvét? Hehe.

Abba is a főhös egy ilyen székbe ül, és rákapcsolják az agyát az Avatarára..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csillagkapu 8.évad 6. rész AVATAR

 

Hát nem rossz kis Avataros rész volt.

 

Remélem Cameron Avatarja sokkal jobb lesz. Furcsa hogy ezt a címet adták ennek a résznek, talán olvasták Cameron korai forgatókönyvét? Hehe.

Abba is a főhös egy ilyen székbe ül, és rákapcsolják az agyát az Avatarára..

Még egy apró OFF

Jake, van egy Forgotten Realms regényciklus, aminek Avatar a főcíme. Ott az isteneket száműzik és földi Avatarokként látnak napvilágot.

Apró OFF vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake most nagy fan, aztán meg a legnagyobb utáló lesz, már ha az AVPR-ből indulok ki. Bár azért Cameront inkább nem vetem össze a Strause fivérekkel, de azért kíváncsi leszek Jake véleményére decemberben. Remélhetőleg élőben ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.