Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen, én is elgondolkoztam rajta.

 

Doakes volt annyira hülye sztem, hogy anonim küldte be a vérmintákat. Dextert csak azért hívták be, hogy vizsgálja meg őket. De mit tervelhet ez a hülye Doakes?? Tuti rá fogják verni a balhét!

 

Becsapós azért a 9. rész promója... :lol:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem egyértelmű hogy miért vitték be. Azt bírom hogy amikor az őrsön kísérik akkor úgy tűnik hogy úgy tartja a kezét mintha bilincsben lenne. Lehet hogy annyira berezelt hogy már azt is érzi magán. :D
Nagyon érdekel hogy mit válaszol a fejeseknek. A képén látszik hogy nagyon be van szarva. :lol:
Dóx meg össze-vissza sumákol. Nagyon érik neki a ragasztós asztal. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdték magukat felfedni Bordás előtt, ugyanis az egész bagázs, Dénes bá' -tól kezdve Alteron keresztül, beállított az őrnagyhoz. Ja és Kálmán bá' meg a titkosszolgálatnál dolgozik, ezredes.


Valaki! Kérek szépen egy gyors összefoglalót a mai Tűzvonalbanról!
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap éjszaka legurítottam 3 Dexter epizódot, már csak a tegnapi hiányzik.

 

Dexter 2x08

Nem hiszem hogy Doakes-ot megölné csak úgy Dexter.Végül is igaza van Dexterrel kapcsolatban aki tényleg egy sorozatgyilkos, Doakes csak nyomoz egy bűnöző után.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ennek a Heroesnak nagyon ütött a vége.

Mi lesz itt a fináléban. :)

REmélem Peter észhez tér, mert ennek nem lesz jó vége. Mindjárt ide a végére belinkelem a köv rész bemutatóját, elég sok mindent elárul szóval lehet majd rajta izgulni, aki akarja nézze meg. Sztem elég mozgalmas lesz a vége. Remélem nem cseszik majd úgy el mint az első végét. Ezt is marhajól felépítették, mindenki egyhelyen, szóval már csak le kéne zárni az ügyet...csúúúnyán. :) Ahogy mondani szokták, valakinek fájni fog. :) Sztem Adam szedjen be pár fájdalomcsillapítót a fejére. :D

 

És itt a Heroes finale 2 bemutatója!!!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2/9-es Dex nagyon nagyot üt! :)

Dóx rohadtul rábaszott de azért Dex is elég nagy kakiba lépett!
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyet kell értenem azzal, hogy a Heroes vége jó volt :D No de végre más szálon is volt esemény

na végre, Sylarék megérkeztek, de azért a srácot sajnálom.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Dexter első részét. Hát elég beteges....de a rendező is az lehetett, hogy ilyet kitalált. Valahogy nekem anno az Adams Family se tetszett, de ez egyszerűen szánalmasan beteges :S

Könyv alapján készült. :) Szinte szóról szóra vették át az egészet. De az író sem lehetett teljesen komplett az már tuti. Viszont sztem a könyv és a sori is oltári! :)

Hát aki Burton filmeken nőtt fel, annak ez "normális". :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig Adamséknél nincs is jobb (tudom, én is beteges vagyok :) )

Sose voltam odáig ezekért a morbid dolgokért :S De ez a Paul Walker fej meg a trancsirozás totál betett nekem.

Doakes viszont rendben van :) Tetszik a figura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dr. House felirattal mi újság? Remélem Earl nem lett beteg. :) Olyan jó feliratokat szokott csinálni...

Biztos nem, legkésőbb vasárnapra szokta elkészíteni a feliratokat. Általában meg szombatra (ezért van nálam az, hogy szombaton House, vasárnak SGA). Az, hogy most egyhuzamba is készen lett péntekre (sőt, múltkor már csütörtökre), nem általános.

Amúgy szerintem eddig ez a legjobb évad, House szivat mint állat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.