Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kudar Dexter

Én akkorp sajnáltam meg Doakes-t, amikor Masuka beszélt a megmaradt trozóról. "Először a szeme folyt ki..." :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ezt remélem!!! :) Amiért megszerettem a sorit. A nyugodt, hideg és mindig felkészült Dexterért. :D

Amúgy megjelent itthon már a 2. könyv?

Dex
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex

 

Szerintem akkor is Sötét utas, mivel a régi Dexter tért vissza. :)

Nekem tök mind1 hogy mi. Arról nem tudtam hogy más név is ráragadt a Védelmezőn kívül.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tök mind1 hogy mi. Arról nem tudtam hogy más név is ráragadt a Védelmezőn kívül.

Dark Passenger. :) Az első könyvben például Dex így is nevezi azt az "énjét"., és a soriban is sztem jó pászor elhangzott. Legalább mostmár tudod. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dark Passenger. :) Az első könyvben például Dex így is nevezi azt az "énjét"., és a soriban is sztem jó pászor elhangzott. Legalább mostmár tudod. :D

A sorozatban fel sem tűnt addig amíg el nem olvastam... :D

Hogy is tűnhetett volna. :D Mind1, hagyjuk. Jó volt és kész!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szvsz a harmadik évad egyik legjobbja humor tekintetében :D

És pár poén még nem is ült annyira magyarban (legalábbis, nekem nem).

Szerintem okés volt, bár én még egy szót se hallottam az eredetiből. :) Nekem már az előző is tetszett amikor nagyobb felbontást akart a vizsgálati képből. Erre föl kikötött egy kisebb moziteremben. :D:D:D

House egy kegyetlen! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet azért, mert emlékeim szerint az eredeti műsortervben még volt decemberben is House rész, de ezt a műsorrendet ugye a sztrájk rendesen felrúgta. Így a House is késik (alapból, már csak három epizód van leforgatva, ha jól tudom). Aztán lehet, hogy az oldal futtatói nem állították át a visszaszámlálót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az éjexen-en azt mondókázzák hogy januártól House-olnak (házalnak :cool:). Azok újabb részeket adnak mint amiket a TV2 nyomat vagy régebbieket?

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem csak utólag hogy a Heroes milyen gagyi karakterekkel rukkolt elő a második évadra.Brrr...

(a szőke pali kivétel, ő jó arc :) )

 

Elkezdtem szünetben nézni a Monkot, a The Office-t, és ledaráltam a Day Breaket is.Mindegyik nagyon jó sorozat, merem ajánlani őket.

A Weedsel is bepróbálkoztam, de a Pilot alapján nem hiszem hogy tovább nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Friss az élmény, szóval leirom. :) Az előbb néztem meg a Sarah Connor Chronicles pilotját és azt kell, hogy mondjam kellemesen csalódtam. Izgalmas és érdekes felvezetése a sorozatnak, ámbár előitéleteim még mindig vannak. Fogalmam sincs, hogy fog a végén paszolni a harmadik részhez -eddig ugye elégé kétséges-, de engem egyenlőre "megvett" a sori azzal, hogy követem a többi részt is. A sztori alól ugyan kilóg a lóláb rendesen, de maga a színészi játék ( már amennyit egy akciófilmből ki lehet hozni) és a történetvezetés a helyén van. Lena Headley jó választás volt Sarah szerepére, de még Summer Glau se jutott el addig, hogy csípje a szememet. Sacc per kábé hozza a Fireflyban nyújtott "tehetségét". Akrobatikus mozgásából itt is láthattunk pár snittet, akárcsak a Serenityben.

No, egy szó mint száz, várom a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.