Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát Dzséjt, ez a mostani Atlantis harmat gyenge volt sztem.

Majd írj ha megnézted.

Spoiler:

Szerintem ez is jó volt. David Hewlett játéka nagyon tetszett, Joe Flanigené és Robert Picardoé szintén. A megoldás kicsit snassz volt, de vagy ez, vagy az a baromság, hogy felnyitják McKay fejét egy nyirkos, koszos barlangban, és egy rossz képet adó életjel detektorral kezdenek el matatni az agyában. Ezzel a résszel ráadásul megtudtunk valamit Ronon és Woolsey múltjáról, és végre Richardot tényleg olyan vezetőnek érzem, amilyet már a Rising óta hiányoltam (Weirt személy szerint utáltam, vezetőnek csapnivaló volt, Carter már bejött, de ő sem ellenkezett sokat soha, és nem mellesleg nem tudtam rá Atlantis karakterként tekinteni). És göngyölítik a Keller-McKay szálat, amiből remélem lesz is valami értelmes a sorozat végére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Hát nem is tudom. Sztem alapban marha gyenge volt. Mintha már láttunk volna iet. Azt sem értettem h hogyan jön össze Keller és Rodney...volt egy rész amikor még Ronannal akarták összehozni. Annak sem lett folytatása. A Woolseys rész nekem is tetszett, jó h végre rendes vezető lesz belőle, és nem kell állandóan utálni, amúgy Weirt én sem bírtam...csak úgy ahogy az előző részben sem. Milyen jó kis csattanó volt a replikátorok pusztulásának végén, aztán visszahozzák Weirt egy ilyen részre...áááá.

Szóval nem is tudom, de eddig ez az évad, vhogy nem jön be. Remélem azért a közepére összekapják magukat.

Ja és Rodney fejét felnyitni egy fúróval? És még túl is megy kicsit? Lol...és most hirtelen arra sem emlékszem, hogy megmagyarázták volna, hogyan került oda az a kis "daganat"

 

Szóval sokkal többet várok a köv részektől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Weir történetének lezárása szerintem remek volt. Ezzel jóvátehetetlenül és végérvényesen halott. Az meg, hogy nem Torri Higginson játszott azért volt, mert a negyedik évad után nem vállalt több szerepet SGA-ban. Úgy volt vele, ha egyszer kiírták, akkor durcis lesz és nem is tér vissza. Csak ezt éppen azután közölte, hogy adásba ment a Be all my sins rememberd, így a történeti szálával kellett valamit csinálni, leginkább lezárni. Egész jó köztes megoldást választottak, bár a drámai hatás erősebb lett volna Higginsonnal.

A mostani epizódra kicsit a Tao of Rodney emlékeztetett, csak ez sokkal jobb rész volt :) Rodney és Keller összemesélése már az előző évad óta tart. Bár Keller rövid időre valóban közel került Rononhoz, de ez csak egy rész erejéig tartott. Ronon jól láthatóan nem érdeklődik különösebben utánna, és Keller sem Ronon után. Mondhatni, akkor ott a Quarantine-ben csak ráizgultak egymásra. Viszont, Rodney és Keller már elhívták egymást egy italra a Trioban, a The Last Manben meg össze is jöttek, de az idővonal törölve lett... viszont, újra bekövetkezni látszik, mint sok más (Woolsey a parancsnok lett, valószínűleg az évad végére elkészül a Phoenix - bár ez csak találgatás -, szó lesz még Keller betegségéről is elméletben). Aztán Search and Rescue-ban Keller örölt, hogy Rodney az egyik túlélő, a The Seedben meg McKay próbál érdeklődni a csaj felől az elején, és mikor Keller elkezd átalakulni, ő van mellette. Szóval, egész sok utalás van arra, hogy már egy ideje kerülgetik egymást.

A lény a vizes bolygón ment belé. Az egyik jelenetben látható, amint egy olyan parazita úszkál a vízben, s miután Keller mondta, hogy először még túl kicsi volt a szkennernek, így ki lehet kombinálni, hogy a bolygón jutott belé egy apróság, ami aztán megnőtt a fejében. Ráadásul azt is mondták, hogy valószínűleg minden csapattag megkapta, csak mivel Rod immunrendszere már eleve gyenge volt, így ő nem tudta legyőzni.

A fúrással még szvsz nem volt gond, ilyen még a doktor House-ban is lesz/volt, hogy mezei fúróval állnak neki koponyát lékelni. Ráadásul abban nem is egy orvos csinálja, itt legalább az csinálta. És hát na, egy koponyát átfúrni nem lehet nehezebb, mint az ugró kárpitját.

 

Szóval nem is tudom, de eddig ez az évad, vhogy nem jön be.

Hm... pedig az első négy rész a szavaidból ítélve neked is kifejezetten tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA

Spoiler:

Nekem most inkább ez az utolsó 2 nem tetszett. Azt h Weirt nem tudák visszahozni a színész miatt, így már megértem, és hát muszáj elfogadni, de jobban tetszett volna vmi replikátor visszatéréses dolog. Legalábbis úgy volt vége annak a Weires résznek. ÉS amúgy mind igaz amit leírtál Dzséjt, Kellerről is, de nem is tudom... Azért akarom h tetszen, félre ne érts. :D Egyik kedvencem még így is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezek lesznek most műsoron!

Sept 1: Prison Break

Sept22: Heroes

Sept28: Dex

Nekem pluszba House és SCC. Jaj, csak időm legyen rájuk :D Még jó, hogy Dex (ha maradt a régi felállás) csak 10 rész, mert aztán utána jön BSG is. Na de akkor már lesz időm nézni :P

 

Tényleg nem árt neveket is spoiler mögé dugni. Én is csak annyit árultam el Oldie-nak, hogy szerintem a 4. évad volt a legjobb, bár ízlések és pofonok :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, jó párat nézek majd:

LOST

Heroes

Prison Break

House

24

Dexter

My name is Earl

Office

South Park

Family Guy

The Simpsons

Clone Wars

IT Crowds

Californication

How I Met Your Mother

Pushing Daises

Monk

Fringe

Little Britain (ez az eredeti amerikai változata, elvileg télen indul)

 

Sűrű évem lesz az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stargate Atlantis 5. évad

Heroes (bár én csak a 2. évadnál járok, de lehet bevágom a durcát és letöltöm az egészet)

House MD 5. évad

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2. évad

The Clone Wars 1. évad

NCIS 4-5. évad

Ghost Whisperer 1. évad

BSG 4. évad második fele, bár az csak jövő évben jön, de még ehhez a szezonhoz fog tartozni.

 

Meg újra nekiveselkedem a Firefly-nak, aztán meg a Trekeknek, végül újra uccu neki a Stargate SG-1-nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.