Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jogos :) De mehetne nálunk is. :-) Állítólag Rejtély címmel itthon is fogják adni tavasztól. :)

Én szakadtam amikor meghallottam ezt a magyar címet. Ezek az RTl-nél mániákus rajonganak a rejtély szóért. Rejtélyek városa, Rejtélyek kalandorai, Rejtélyes vírusok nyomában, Kyle a rejtélyes idegen és most pedig a nagyon fantáziadús A rejtély.

A másik kedvencük a gyilkos szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szakadtam amikor meghallottam ezt a magyar címet. Ezek az RTl-nél mániákus rajonganak a rejtély szóért. Rejtélyek városa, Rejtélyek kalandorai, Rejtélyes vírusok nyomában, Kyle a rejtélyes idegen és most pedig a nagyon fantáziadús A rejtély.

A másik kedvencük a gyilkos szó.

A végén még "Gyilkos rejtély" lesz a címe mire elkezdik adni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha szó szerint fordítanák kevesebb esélye lenne a nézésre. Rojt, Bojt, Szegély, Perem.
Hát én még mindig nem tudtam rájönni hogy melyik jelentés akar lenni a címe és arra se hogy miért.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, túlvagyok a BSG uccsó tíz webizódján (ez tényleg nem volt nagy cucc, főleg, hogy még csak nem is összekötés volt, hanem a most következő részek valamelyikében lesz szerintem "beágyazva"), meg a 4x11-en. Röviden: WTF???

Spoiler:

- Kara gépének a roncsai - már az, hogy a Földön vannak a roncsok, holott fényévekkel távolabb robbant szanaszéjjel - és a hullája ott, de akkor mi a fityfene Kara, ha nem ő az ötödik? - WTF???

- A 13. törzs Cylonok. És ki bombázta széjjel őket? Vagy ott is volt egy cylon-human war? Vagy a cylon konzervek fellázadtak a bőrös cylonok ellen? És akkor mi a helyzet a 12. kolónia cylonjaival. Mi az isten kevertek itt úgy össze, hogy azt szerintem már Marty McFly sem értené. - WTF???

- Dee főbe durrantotta magát, csak úgy, lazán, egyik pillanatban happy, aztán durr... ekkor már ki is kellett mondanom a WTF magyar megfelelőjének ízesebb verzióját. Pont Dee, azon kevés karakterek közé tartozik, akit még kedveltem is. Inkább az elnökasszony gyújtotta volna magára a kabint.

- A rejtélyes ötödik meg Tigh kedves neje, akit egyrészt utáltam, másrészt meg másfél évada jóvátehetetlenül hulla. Vagy mégsem? - WTF???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem tudtam róla (főleg, mivel egyáltalán nem követem a tévéműsorokat, minek köszönhetően lemaradtam a héten a műkori eb-ről, pedig fel vagyok iratkova pont emiatt Eurosport téli sport hírlevélre, és izéltek küldeni róla infót :) ), de azt hiszem, nekem jó volt feliratosan, nem hiszem, hogy nézem tévében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a LOST második részét is. Az a jó benne, hogy úgy állít fel új titkokat, hogy közben egy sor korábbi kérdést megválaszol.

 

Spoiler:

Vajon Ben -ek miért kell visszavinnie Sayidékat a szigetre? És ki a jó? Widmore vagy Ben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.