Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Számíthatsz rám, tudod :P Különben meg engem szoktál hasonlóval "vigasztalni" :P

 

Caprica pilot

Nekem bejövős, bár elég szokatlan volt a film felütése. Sztorink 58 évvel a megsemmisülés előtt kezdődik, ahol is megismerkedünk először egy csapat tinivel (köztük Zoé Graystone-nal), aztán pedig az apával, Dr. Graystone-nal, aki harcos robotok fejlesztésén dolgozik, később el is nevezi őket cylonoknak. Zoé meghal egy robbantásban (a részletek már nagyon spoileresek, így hanyagolom), meg még néhányan, akik között van a tauroni ügyvéd, Joseph Adams (Adama) felesége és lánya. Nem sokkal később a két apa összeismerkedik és a többit már inkább nem írom :P Ez a kezdet, aztán a többi már történelem :o

Szerintem önállóan is megállja a helyét, aki gondolja, belekezdhet ebbe a sorozatba most is, főleg azok, akik nem azt várják el, hogy űrben játszódó és harcolós sorozatot látnak :D Legalább is kezdetben, mivel nem tudom, meddig fogják forgatni. Szerintem ez nem egészen BSG prequel, mivel totál elüt attól annak ellenére, hogy ugyanabban a világban játszódik. Na jó, az, de azt hiszem, értitek, mit akartam kifejezni :o Sajna a sorozat csak jövőre jön, de ízelítőnek számomra oké volt, nézni fogom a sorozatot is majd. Akik nézték a BSG-t, és nem jött be a vallásos része, azoknak talán nem igazán tetszene, mivel a "tudományos" része mellett elég sok teret kap az ekkor még illegális egyistenhit, mely kezd teret hódítani az emberek között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

szegény Greg bácsi... Egész idő alatt szorítottam érte, megérte...

Sajnos a beteg nem tudott lekötni. Kár, hogy mostanság már inkább House központúak a részek, régebben nagyob érdekesek voltak a betegek, és a klinikai betegeken pedig szakadtam a röhögéstől. Átment kicsit érzelgősebbe a sorozat, ami nem válik a kárára, de 1-2 régi hangulatú rész jó lenne már...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a 24 4.és5. évadát, de nem tapasztaltam visszalépést, sőt ugyanoan jó mint az első 3. nagyon kemény ez a sorozat, alig várom h nézhessem a 6.at. Mondjuk az 5. elég fura volt, értsd első rész, de a színvonal változatlan és még mindig bárki meghalhat és bármi megtörténhet... :)

Milyen lett a 7.?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Spoiler:

Azt a *****, ez ütött rendesen. :) Nem hogy körmöm már nincs de az orrommal bökdösöm a billentyűzetet, mert lerágtam a karjaimat. :) Ha ebben a mostani részben ilyennel sokkolnak, mi lesz itt az évadzáróban?!

Uh, merem remélni ezt nem fogják elcseszni a második évadban és időben leállnak. Nem akarok se Hősök, se Szökés féle elbaltázást. Nagyon ott van a Fringe sztorija, Abrams meg már megérdemli a Mester jelző, igen, még csak kisbetűvel, akárcsak az írókat, rendezőket.

Atyagatya!

 

Á, és csöppet sem feltűnő a kikacsintás se a Cloverfieldre, se pedig a Star Trekre ( ez utóbbin szakadtam :D ) és újfent bekerült a sztoriba Budapest. :)

 

Szegény Walter, mi lesz vele?

Amúgy hozta a formáját mint mindig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 5x23

 

Spoiler:

Végre meg tudtam nézni a részt, és...! Hát hihetetlen volt. Végig nyomott hangulatú volt az egész, amit House művelt magával... viszont a vége...! Most nagyon úgy fest, hogy nincs többé Vicodin, van helyette Cuddy. Nagyon tetszett.

 

 

Dzséjt, te már nem nézed? Vagy tömbösítve? Csak mert érdekelne a véleményed...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Spoiler:

Minek kellett nekem +nézi az utolsó előtti részt és utána az előzeteseket valamint elolvasni, mi lesz a köv. részben? Azóta szenvedek, ennyire kemény évadvéget még nem láttam :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.