Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De az amcsi sorozatoknak a PB nyitotta meg az utat. Legalábbis nekem és ahogy nézem másoknak is. :D

Nálam a BSG meg a Hősök indította el, utána kezdtem el több sorozatot is nézni :D

 

De én még az alábbiért voltam megbolondulva!

Nagyon szerettem én is kölökkoromban, csak már alig emlékszem rá.

 

CTU has just one weapon left: Jack Bauer!!!! :D OMG ez nagyon jó lesz!!

Remek résznek néz ki ez is :D

8/12

Spoiler:

Szerintem jobb, hogy EMI-t használtak, és nem rendes bombát, vagyis nem rombolták le az egész CTU-t. Nekik elég volt az is, hogy "vakok" legyenek gépileg. Meg aztán mennyien meghaltak volna, és bár ebben a sorozatban sokat láttunk már, egy ilyen tömeges meghalás nem jött volna ki jól.

 

Ody, Jack Bauer Rambot reggelizik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde 24

Spoiler:

NEm is az hogy nem jöttek volna ki jól belőle, hanem egyszer már volt ilyen, hogy felrobbantották az egész CTUt. Kicsit ismétlés lett volna szóval igazad van, jobb ez így. De mostantól azt hiszem megmarad ez a szint!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pacific:

 

Semmi gond vele, legalábbis nálam. Kb ilyet vártam.A srácot felismertétek a 24 3. évadjából? Az amcsi pátosz(a csúnya gonosz japánok megtámadták a jó és szabad USA-t és most megyünk seggberúgni őket) boritékolható volt. Nekem viszont tetszett, hogy kevés volt az elején a duma és hamar belecsöppentünk a harcba. Elvégre a háborúról szól.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 5. félévad értékelő:

Spoiler:

ááááá nagyon jóóó! Jackék végre visszatértek a szigetre, és Jamesék meg beépültek a Dharmába. Annyira tudtam hogy ez lesz. És végre kaptam egy kis választ az egyik kérdésemre, amire már régóta kíváncsi vagyok, a 4 lábú szobor. Nagyon kemény. Sejtettem hogy erre akarják majd terelni a szálakat, mármint az időutazás terén, és eddig szuper is, de nagy fába vágták a fejszéjüket. Mert ha jól írják meg akkor iszonyú jó lesz. Remélem nem rontják el.

John szála is jó volt, kezdenek nagyon keverni, hogy kik a jók és a rosszak. Bent pedig imádom, 2. kedvencem John után, de nem kellett volna megölnie Lockeot. Az nem volt szép. PErsze biztos lesz rá magyarázata...mint mindig. :)

 

Tényleg better every season. :roll: A 6. jobb mint az 5.?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam meg a Rabszolgasorssal kezdődött.... :P

:roll::) :)

Ez jó... :D De én is ezzel kezdtem :P

 

 

Aztán jött az Onedin család. :)
... aztán ezzel folytattam (bár hozzáteszem, hogy James üzleti manipulációinak egy részét csak jóval később értettem már meg :D), és aztán meg jött a Dallas... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg better every season. :) A 6. jobb mint az 5.?

LOST

Spoiler:

A 6. évad inkább a karakterekre koncentrál, úgyhogy én az 1-2. évadhoz hasonlítanám. De, hogy rossz, azt koránt sem mondanám. :roll:

Amúgy véletlenül nem 4 lábujjú szoborra gondoltál a 4 lábú helyett? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A srácot felismertétek a 24 3. évadjából?
Én nem mert nem 24-ezek. A DH2 Stuart ezredesét ismertem fel helyette. A JP-s gyerek pacifikolásáról már december óta tudok így nemtom hogy őt felismertem volna-e anélkül az infó nélkül. Lehet hogy nem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa nézed is a sorozatot, ami az avatárodon van, vagy csak poén?

Naná, hogy nézem! :) Néhány éve egy német rajzfilmcsatornán láttam belőle először néhány részt, és már akkor nagyon megtetszett. Csak nemrég kezdtem el rendesen, előről, magyar felirattal megnézni. Most tartok ott, amikor azon a szigeten vannak, ahol Gold Rogert kivégezték. Az előző, Arlongos történet az pedig nálam mindent vitt. Amikor így mind a négyen, egymás mellett vonulnak az Arlong Park felé... Eszméletlen! De még nagyon az elején vagyok, szóval Chopper, Robin, Franky és Brook még nincsenek a legénységben. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar premier: AXN. 04.12. 22.00 Lost ? Eltűntek ? 6×01-02

Úgysem bírom ki addig...

 

Kiskósa, jelenleg nekem is a kedvenc animém, most ott tartok ahol jelenleg japánban állnak vagyis a 443as résznél. :roll:

Az még tényleg az eleje, de azért látom már szépen tudod a többiek nevét. :)

Azt hittem az Arlongos résznél hogy tényleg ez csúcs volt, de ha mondhatok ilyet...még semmit se láttál. :)

Eszméletlen jó részek jönnek, és egyre jobbak. AZért a fillereket úgyis észreveszed majd, mert azok azért annyira nem jók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskósa, jelenleg nekem is a kedvenc animém, most ott tartok ahol jelenleg japánban állnak vagyis a 443as résznél. :roll:

Az még tényleg az eleje, de azért látom már szépen tudod a többiek nevét. :P

Azt hittem az Arlongos résznél hogy tényleg ez csúcs volt, de ha mondhatok ilyet...még semmit se láttál. :)

Eszméletlen jó részek jönnek, és egyre jobbak. AZért a fillereket úgyis észreveszed majd, mert azok azért annyira nem jók.

Én annak idején németül láttam annak a fejezetnek a végét, amikor azon a havas szigeten voltak, ahol Chopper csatlakozott. Ő az én nagy kedvencem, egyébként. :) Az Arabastán játszódó fejezetet viszont láttam végig. Utána csatlakozott hozzájuk Robin. Meg a Skypieás sztoriból láttam néhány részt elszórtan. Frankyről és Brookról viszont még nem tudok semmit sem. Nagyon kíváncsi vagyok már rájuk, de ahhoz még jó pár részt meg kell néznem, hogy eljussak odáig. :)

Igazából én annyira nem vagyok oda az animékért, de ez nagyon megfogott. Egyszer, még nagyon régen láttam a Ginga Nagareboshi Gint. Rövidebben, és magyarul az Ezüst Nyílt. :D Imádtam. :D Még úgy is, hogy olyannyira meg volt vágva, hogy az valami hihetetlen. Egyik jelenetben még élt az Ezüst Nyíl apja, a következőben pedig már haldoklott, mert kivágták azt a részt, amikor az álmatlan medve még egyszer rájuk támad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kíváncsi vagyok már rájuk, de ahhoz még jó pár részt meg kell néznem, hogy eljussak odáig. :)

Én is szerettem Ezüst Nyilat. :)

Amúgy a Frankys sztori a legjobb az egész mesében, azokat a részeket még most is visszanézem néha annyira állati volt a vége. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szerettem Ezüst Nyilat. :)

Amúgy a Frankys sztori a legjobb az egész mesében, azokat a részeket még most is visszanézem néha annyira állati volt a vége. :roll:

Nálam eddig az Arlongos sztori jött be annyira, hogy visszanézzem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam eddig az Arlongos sztori jött be annyira, hogy visszanézzem. :roll:

Mert még nem értél el a CP9hez. :):)

Bár ahol most tart az anime, az lehet még azt is überelni fogja, csak nehéz így nézni, mikor megnézel egyben 400részt aztán hetente folytatni... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert még nem értél el a CP9hez. :):)

Bár ahol most tart az anime, az lehet még azt is überelni fogja, csak nehéz így nézni, mikor megnézel egyben 400részt aztán hetente folytatni... :roll:

Jah, elég nehéz darálás után heteket várni egy-egy epizódra. :) Most állok neki megnézni az 51. részt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallod, kudar, azt azért áruld már el nekem, hogy hogyan lett Usoppból Sogeking? :)

Az is a Frankys történetben lesz benne. Figy én leírom neked ha akarod, de saját felelőségre olvasd el. :)

Sogeking_Begins_by_bugonisx2.jpg

Spoiler:

Összevesznek Luffyval és kiválik a csapatból. Majd Robin megmentésére indulnak, de mivel össze vannak veszve, ezért nem mehet mint Usopp, ezért felveszi Sogeking szerepét. Persze mindenki tudja, hogy ő az, kivéve Luffyt. :D Sogeking nagy ARC! :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is a Frankys történetben lesz benne. Figy én leírom neked ha akarod, de saját felelőségre olvasd el. :)

Én általában nem szoktam megkímélni magam a spoilerektől, szóval ez nem olyan nagy felelősség. :D De azért köszi. :) Jól hangzik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én általában nem szoktam megkímélni magam a spoilerektől, szóval ez nem olyan nagy felelősség. :D De azért köszi. :) Jól hangzik. :D

Ááá én egyszer egyszer belenézek a mangába pár oldalt, hogy mi fog majd történni az animében de ennyi. Jobban szeretem ha a mesében leesik az állam. :) Csak a főcímeket néztem meg előre...az is hiba volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, nem elfelejteni!!! Folytatódik a Flash Forward, sőt kint van egy összefoglaló rész is az eddig történtekről. :)

 

 

Frenkie, hogy haladsz a Rómával?

 

Spartacushoz holnap lesz felirat.

 

Még sehogy.Most a Harry Pottereket nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.