Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Felőlem lehet, bár nem vagyok nagy szakértő. :oops:

Na ne szerénykedj Ody! :oops:

 

Na itt van pár így fejből:

Spoiler:

- Mitől haltak meg a babák a szigeten, amit elkezdtek kutatni Benék.

 

- Ki Ádám és Éva?

- Kik üldözték Johnékat az egyik időurgásban amikor kenuztak az orchideára?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdések. :oops: Én évek óta néze és nem ezzel fekszem és kelek, szóval nagyon sok dolgok kiment már az emlékezetemből. Én a végső nagy kérdés megválaszolására vagyok kíváncsi na és arra hogy:

 

Spoiler:

hogyan fog kapcsolódni az alter szál az eredeti történetbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar LOST...

 

Spoiler:

Arra a kérdésre, hogy ki Ádám és Éva a 15. vagy a 16. részben (vagy az évadzáróban :oops:) 100%, hogy választ fogunk kapni!

A kenuzós kérdésre is valamelyik rész TUTI választ ad!

 

A terhes nők halála... na igen... ez is egy jó kérdés... de biztos, vagyok benne, hogy megválaszolják.

 

Ody... az alter szál és a szigetes valóság kapcsolódása talán csak a legutolsó részben derül ki pontosan, hogy mi, hogyan, miért, merre, mikor, hányszor, kivel, hogyan, ésatöbbi... de ez a dolog meg aztán 100000%, hogy magyarázatra kerül!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 5x20

 

Spoiler:

Nem volt rossz rész, de azért ennyire közel a fináléhoz, többet várnék. A rész első fele elég langyos volt, mondhatni egy átlagos töltelékepizód... onnan vált érdekessé, amikor behozták ezt a Brady-s, 1. évad 1. részéig visszamenő szálat. Crowley felbukkanása is jó volt, de nem néz ki túl megbízhatónak a tag, kizártnak tartom, hogy visszaadná Bobby lelkét az alku után. Remélem a maradék 2 rész sokkal ütősebb lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyeljétek azért ti is a Comic verzió második részének feliratát. :oops: Mczolly igaz, már hétvégére ígérte, de biztos közbejött valami :oops:

 

Másrészről iszonyú nagy az űr a Spartacus után :oops: Mondhatnám azt is, hogy szívinfarktust akarok kapni az izgalmaktól :)

 

Ha izgalmakra vágysz, nézd a Lost-ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lost-al mi a helyzet? Irhatok róla spoiler nélkül? Gondolom már mindenki látta.

Szerintem is maradjon gomb mögött mert Dzséjt majd most akarja nézni. Donát meg leszedné a fejed. :oops:

 

Karrde: 24, hát azt hiszem innentől már nem kell félnünk hogy visszavenne az színvonalból. Nagyon állat rész volt, ahogy Jack is az! :oops:

Atya úr isten! Megnéztem mi lesz a köv részben!

 

Riddick: Gondolom, hogy ezekre lesz válasz, csak így a finálé előtt össze kéne gyűjteni, hogy a végén marad e valamin agyalni. Biztos marad. :oops:

Épp a 3. évad közepén vagyok megint, és nézem, szóval ha akad még valami beírom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha izgalmakra vágysz, nézd a Lost-ot.
Nézzem folyamatosan, de én egy csöpp izgalmat se találok benne :oops: Engem az ilyen végtelenített titkok már a Twin Peaksben és az X-aktákban is "idegesítettek".

 

 

A hős alakulat

 

Na talán ez a rész volt a legjobb eddig. Bár a koncepcióval tök nem értek egyet, mert ennek az epizódnak az első kétharmada simán mehetett volna az első epizódok valamelyikébe. Inkább egy két és fél órás nagyfilmet csináltak volna ebből. Iwo Jima ütközet eddigi része azonban ütött rendesen, bár a MESTER művében látottakkal nem érhet fel. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint alulvezérelt hímeknek, ugye? :oops:

:oops:

 

A Lost-al mi a helyzet? Irhatok róla spoiler nélkül? Gondolom már mindenki látta.

Én nem néztem. Még nem, szóval maradjon inkább a spoiler :oops:

 

Karrde: 24, hát azt hiszem innentől már nem kell félnünk hogy visszavenne az színvonalból.

Jó rész volt :)

Spoiler:

Szinte éreztem, hogy végül kinyírja Danát, tapintani lehetett a levegőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézzem folyamatosan, de én egy csöpp izgalmat se találok benne :) Engem az ilyen végtelenített titkok már a Twin Peaksben és az X-aktákban is "idegesítettek".

 

 

A hős alakulat

 

Na talán ez a rész volt a legjobb eddig. Bár a koncepcióval tök nem értek egyet, mert ennek az epizódnak az első kétharmada simán mehetett volna az első epizódok valamelyikébe. Inkább egy két és fél órás nagyfilmet csináltak volna ebből. Iwo Jima ütközet eddigi része azonban ütött rendesen, bár a MESTER művében látottakkal nem érhet fel. :)

 

 

Nekem meg a pont a végtelenített titkok jönnek be. De ezt sem mondhatnám mert fokozatosan azért fednek fel dolgokat belőle, igaz születnek újabb rejtélyek is. De ha belegondolsz, akkor Darth Vader rejtélyére is 21 évet kellett várni. :)

 

A Pacific meg egy szánalmas nulla sorozat. Nem ennek kéne benne lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde és mit szólsz a köv rész bemutatójához?

Olyan gyorsan kapkodták a képeket egymás után, hogy alig értettem belőle valamit, és ez igaz a szövegre is :) Vagyis inkább az angol miatt nem volt teljesen tiszta. Majd ma frissebb aggyal megnézem újra, hátha (mondjuk erre sok remény nincs, igen fájdalmas torokgyulladásban szenvedek :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg a pont a végtelenített titkok jönnek be. De ezt sem mondhatnám mert fokozatosan azért fednek fel dolgokat belőle, igaz születnek újabb rejtélyek is. De ha belegondolsz, akkor Darth Vader rejtélyére is 21 évet kellett várni. :)
Vadernek milyen rejtélye volt 21 éven keresztül? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom arra gondol, hogy 21 évbe telt, mire kiderült, hogyan lett belőle Vader.
Hát ebbe olyan nagy titok nem volt. Ben elmesélte Luke-nak töviről-hegyire a sztorijukat. A környezet volt egyedül ami újdonság volt, de ez messze nem olyan rejtélyesség mint ami egy ilyen Lost féle sorozatban megjelenik. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ebbe olyan nagy titok nem volt. Ben elmesélte Luke-nak töviről-hegyire a sztorijukat. A környezet volt egyedül ami újdonság volt

OFF

Nem tudom, nekem Obi-Wan meséjéből valahogy hiányzott Mace Windu, Padmé, Mustafar, Coruscant, a Szenátus, a párbajuk, R2 és C-3PO, Yoda...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Nem tudom, nekem Obi-Wan meséjéből valahogy hiányzott Mace Windu, Padmé, Mustafar, Coruscant, a Szenátus, a párbajuk, R2 és C-3PO, Yoda...

Túl lehet, most ezt ilyenekkel ragozni, de felesleges, mert ezek nélkül is működött a klasszikus trilógia. De a Lostnál alapvető kérdések tömkelege vár megválaszolásra. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl lehet, most ezt ilyenekkel ragozni, de felesleges, mert ezek nélkül is működött a klasszikus trilógia. De a Lostnál alapvető kérdések tömkelege vár megválaszolásra. :)

na tegyél fel párat. :)

Pont erről volt szó pár kommentel lejjebb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.