Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SPOILER - marha jó, hogy erre írunk spoilert, de arra, hogy Baltar az elnök, arra nem :evil:

 

Szerintem hülyén nézett ki vele, pedig már egy első évados részben is volt bajsza, de ott is hülyén nézett ki. Meg Starbuck is hülyén nézett ki hosszú hajjal. Viszont Dee-nek jól állt a tiszti egyenruha.

 

SPOILER VÉGE

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont Dee-nek jól állt a tiszti egyenruha.

SPOILER

Dee....nekem kicsit gyors volt, ahogy összejött Lee-vel. Nem volt eléggé kibontva. Továbbá még Lee kinevezésében is maradt potenciál, amit nem használtak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER

Na ja, nekem főleg azután volt fura Dee Lee-be (Dee-Lee, ezek még névben is egymásra találtak) szeretése, mivel Billyvel még javában kavart. Mondjuk Billyboy-ba is elég hirtelen habarodott bele, találkoztak vagy kétszer futólag az első csók elcsattanásáig. Úgy néz ki ez a nő ilyen hirtelen személyiség. De szegény Billy-t sajnáltam. Egy napon kosarazták ki, jött rá, hogy valójában a csaj már nem is szereti és láthatólag már javában jár Lee-vel, ráadásul végül meg is halt.

 

Lee kinevezése kapcsán nekem is az a bajom, hogy semmit sem láttunk a Pegasusból ezután. Úgy értem, jó lett volna látni, hogy reagál a Pegasus legénysége a Galactica volt CAG-jére. De erre már semmi esély, hiszen egy év alatt megszokhatták. Ebbe lett volna még potenciál, hogy hogyan bírkozik meg Lee a Pegasus láthatóan ellenséges legénységével. Talán a harmadik évad rágyúr kicsit a Battlestar Pegasusra is, mégha a sorozat címe Battlestar Galactica is.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Billy mint cylon? Hát végül is a cetli szerint 12 cylon model létezik. Ismerjük már Boomert, a Szöszkét, az Idegenvezetőt (őt rakták ki azon az űrállomáson), a Csempészt (őt találták azon az űrállomáson), a Riportert, a Dokit, a Papot (ez a legjobb fej cylon, baromi jó volt a szövege és nagyon bírtam, remélem nem vágták ki egyiket sem a légzsilipen), és persze ott van még a Rider, a Havey Rider és a Centaur. Ez tíz, még hiányzik két verzió. Illetve, ha a Basestart és a Feltámadás hajót is ide soroljuk, akkor megvan mindegyik. Bár szerintem ez a kettő már nem számít külön modellnek, csak azok, amelyek feltámadhatnak. Szóval ha van még kettő és az egyik Billy lenne, az nagy csattanó lenne. Bár azt sem szabad elfelejteni, hogy az egyik cylon azt mondta, hogy Adama is az... bár szerintem hazudott, dehát ebben a sorozatban sohasem lehet tudni. De én még Baltarra is mernék fogadni, bár ő lehet, hogy tök más valami.

 

Krande: eleve kettő férfi modell volt ismeretes a legelső résztől kezdve. Az idegenvezető, akit a rész végén kitettek az állomáson, és a csempész, akit Adama vert péppé ugyan azon az állomáson. A második évadban aztán megismerünk egy jófej papot és egy néger orvost.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na summázzunk... hiányzik két cylon. Te kiakadtál Billyn én kiakadtam Gaiuson. Az pont kettő :evil:

 

Adama viszont túl komoly szereplő, nagyon erőltetett lenne ha pont ő lenne cylon. Ez olyan mint pl Harry Potter témában a fél lábbal algonosz Piton prof karaktere. Egyszerűen, ha cylon lenne, azt nem lehetne erőltetés nélkül. (Piton meg annyira látványosul pózol a főgonosz mellett, hogy ha tényleg gonosz lenne akkor az ő szála csattanó nélkül maradna)

 

 

Sorry a HP-s offolásért, csak példának hoztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adamat én sem tartom cylonnak, se Lee-t, se Billt. Pont a két Adama közti családi kötelék miatt. Az egyik felfedte volna a másikról, hogy valami nem stimmel. Na meg ott van Tigh, aki évtizedek óta szolgál együtt Adamaval (40 éve, hogy pontos legyek), szóval neki is feltűnne, ha hirtelen cylonná válna, és éppen ezért zárom ki Tight is. Na meg a cylonok eddig nem másoltak élő embereket.

Baltar viszont kérdéses, mivel halotnak kéne lennie. Number 6 belehalt abba a robbanásba, amit a bevezető filmben láthattunk. Ebben az évadban mutatták, hogy Baltar házából a robbanás szó szerint nem hagyott semmit. Baltar Number 6 mellett volt, ergo neki is meg kellett halnia. Na meg Baltar ott van az újraéledt Number 6 fejében, akárcsak Number 6 Baltar fejében. Ez az, ami engem a leginkább érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Baltar Number6 rejtély engem is foglalkoztat. Az nem lehet, hogy Baltar túlélte a robbanást Numer6 "szoknyája" mögé bújva. Megóvta a testével valahogy... Mondta is neki, hogy bukjon le, amíg ő felfogta a közvetlen első hullámot. De ez csak egy teória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban ez a legjobb magyarázat, de az akkor is egy atomrobbanás volt. Ha egy házból nem hagyott semmit, egy emberből végkép nem fog. Ugye eleve a lökéshullám lezúz mindent. Azt viszont követi egy baromi nagy hőhullám is, ami voltaképpen szénné égeti az embert.

Az viszont tény, hogy Baltar háza nem volt közvetlen közel egyik robbanáshoz sem, mert a bevezető filmben a villanás után percekkel ér oda a lökéshullám. Szóval a teóriádból kiindulva, talán már csak a robbanás széle kapta el Baltar házát, és ez végzett Number 6-el, miközben ő megvédte Baltart, aki így csak megsebesült. Szóval nem is rossz teória. Már csak azt kéne tudni, mit csinálnak egymás fejében :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: én nem bánnám, még egy ok, amiért meg lehetne ölni :evil:

 

Krande: a cylon nem sokkal strapabíróbb egy embernél. Ugyan úgy meghalnak, ha két emelet magasból hátast esnek, akkor ha egy nukleáris robbanás lökéshulláma veri hátba, azt sem éli meg jobban, mint egy ember.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amikor Baétar kérte h vigyázzon rá, a csaj nagyon úgy mondta hogy "bukj le" mint aki tudja mit csinál.... ő meg lehet hogy túlélte, végtére nem két méteről és nem a gerincére esett... szép szilárdan megállt, mint egy szobor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Vészhelyzetet nem nézem, mióta banális módon leölték a kedvenc szereplőm, Romano dokit.

Én is bírtam Romanót. Attól meg kifeküdtem, amit a Robotzsaruban lenyomott. :lol:

Abban se maradt belőle szinte semmi, mint a Vészhelyzetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film végefele ki akarták a haverjaival csinálni a Robit, és a marha a kocsijukkal el akarta gázolni. Csakhogy Robika egy nagy savas tartály előtt állt, és félrelépett Romano meg belezúgott. A sav jól szétmarta, aztán ahogy támolygott összevissza, a főnök elgázolta. Na hát akkor totál széttrancsírozódott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már régebben is bejelentették.

Ki van zárva, mivel egészen tegnapig még azt se lehetett tudni, hogy ki fogja forgalmazni, márha egyáltalán fogja valaki. Lehet, hogy pletykák már voltak, de ma jelentették be hivatalosan.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER

Na ja, nekem főleg azután volt fura Dee Lee-be (Dee-Lee, ezek még névben is egymásra találtak) szeretése, mivel Billyvel még javában kavart. Mondjuk Billyboy-ba is elég hirtelen habarodott bele, találkoztak vagy kétszer futólag az első csók elcsattanásáig. Úgy néz ki ez a nő ilyen hirtelen személyiség. De szegény Billy-t sajnáltam. Egy napon kosarazták ki, jött rá, hogy valójában a csaj már nem is szereti és láthatólag már javában jár Lee-vel, ráadásul végül meg is halt.

 

Lee kinevezése kapcsán nekem is az a bajom, hogy semmit sem láttunk a Pegasusból ezután. Úgy értem, jó lett volna látni, hogy reagál a Pegasus legénysége a Galactica volt CAG-jére. De erre már semmi esély, hiszen egy év alatt megszokhatták. Ebbe lett volna még potenciál, hogy hogyan bírkozik meg Lee a Pegasus láthatóan ellenséges legénységével. Talán a harmadik évad rágyúr kicsit a Battlestar Pegasusra is, mégha a sorozat címe Battlestar Galactica is.

Spoiler!!!...Spoiler...Spoiler...

 

A Pegasus el fog pusztulni tudomásom szerint(

 

EDIT: javítottam Tenel Ka :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER ON

Valóban, az egyetlen spoiler, amit elolvastam a 3. évadból, az ez volt :)

És Lee halála is esélyes imigyen...

SPOILER OFF

 

Megjegjegyzés: a spoilert lehet kevésbé rikító színnel kéne írni, mert így az első, ami szembeötlik és ami elolvasásra kerül, az pont a spoiler :D

 

Tenel Ka, nem vagy véletlen járatos az abydosgate fórumán? Mert ugye SG (ami nekem a kedvencem, bár a BSG nálam is leszorította) + ezt a spoilert is ott olvastam... csak kombinálok :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.