Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezt nekem címezted? :hmm: Mert nekem elég a második és a harmadik évad!

Neked lett címezve, csak hajnali kettő felé már bajba vagyok a számokkal. Szóval a második évadot már mindenképpen szeretném vinni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemtudom hogy hallottátok e már, de azért elmondom:

A TV2 csinálni akar egy magyar Egy Rém Rendes Család-ot, már a licenst meg is vette.A főszereplőt(Al) Szervét Tibor fogja alakítani, a többi szereplő alakítója még nem publikus.Szerintem borzalmas ötlet, kár egy ilyen klasszikust leutánozni... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis érdekesség: most néztem a Stargate Atlantis 3. évadának amcsiban leadott pénteki epizódját, és volt egy város bombázása benne. A főhősnő egy ellenséges organizmusnak betudható lénnyel fecsegett fölöttük meg mi repült el? A Battlestar Galactica :oops:

(Ami mondjuk nem meglepő, mert mind a BSG, mind az SG/SGA a Sci-Fi Chanell produkciója.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TV2 hamarosan bemutatja az SG atlantiszt.

Az jó.... De engem jpbban érdekel ne mi lesz a vége az Oráj támadás után.

 

off.

 

Claudia Balck szinte mindíg terhes lesz minden sorozatában.Ezt ész revettétek?

na jó.Az eddigi két sorozatban amiben szerepelt.Mivel több nem is volt neki.

On.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, szombaton kezdődik, bár messze van a 3. évad, ahol én járok :oops: Érdemes nézni, merőben más, mint az SG-1. Új szereplők, ráadásul az eddigiekkel ellentétben itt többségében civilek vannak. A helyszín merőben új, mert egy teljesen más Galaxisban játszódik egy idegenek által épített városban. És akit véletlen Richard Dean Anderson riasztana (bár akit csak MacGayver szerepe riasztott el a Stargate-től, az vessen magára) nekik mondom, 10 percet ha szerepel benne (sajnos). Ráadásul látványosabb is az SG-1-nél és sokak szerint jobb is annál (én szeretem, de az SG-1-et jobban). Ja, és nem feltétlen szükséges hozzá az SG-1 ismerete, mindent szépen megmagyaráznak, azt is, ami már az SG-1-ben megmagyarázásra kerül (milyen jó, hogy a csapatba bekerült olyas valaki, aki még sosem látta a kaput).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen aljas módon abbahagyni az SG-et! :oops: Gondolom öt-hat év múlva csak folytatják....

Azt hiszed mi.Szerintem kezdik előröl.Mint amikor a tv3-on ment.Akkor se vitték végig.Akkor aszem 4. évadig jutottak. Most meg megint kezték előről és eddig jutottak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszed mi.Szerintem kezdik előröl.Mint amikor a tv3-on ment.Akkor se vitték végig.Akkor aszem 4. évadig jutottak. Most meg megint kezték előről és eddig jutottak.

Tele a tököm a hülye tévésekkel. Minden értelmes sorozatot befejeznek, de bezzeg a Barátok közt meg az a francos Jóban, rosszban annak mennie kell! :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldfighter: ne gondold, az Atlantis pillanatnyilag 3 évados, amerikában most fut a 3. évad, pénteken lesz a 6. rész. Hogy miért nem SG-1-eznek tovább a TV2-n? Egyszerű, mert a 10. évadnak is most pénteken adják amerikában a 6. részét (mellesleg a 200. Stargate rész, és ünnepi epizód lesz) és azon kívül még leadja a 10. részig, aztán márciusig befejezik a 10. évad vetítését, mert jön a Battlestar Galactica 3. évadja (Ody készülj, már csak hat hét kb). És azt végigadják és aztán vagy folytatják a Stargate SG-1 10. és Atlantis 3. évadját, vagy az egyik, vagy mindkét sorozat CANCEL-t kap a nézettség zuhanó tendenciája miatt. A lényeg, a sci-fi még nem adta el külföldre a 10. évadot (se az Atlantis 3-at), mert ha pl a magyarok most kezdenék, akkor tíz hét múlva már beérnénk az amcsikat és a sci-finél előbb adnánk le a 11. részt a 10. évadból. Na, ezért nem lesz 10. évad még a TV2-n.

De akit érdekel, letölthető, egyesek szerint a 10x01 elég szar volt, de szerintem remek folytatása a Camelotnak.

 

Derb: a TV3 egy okból fejezte be, mert megszűnt a csatorna, emiatt nem lehet nekik felróni. Amúgy csak a 2. évadig jutottak, és azt vette meg először az RTLKlub, le is adott vagy kétszer, aztán tőlük megvette a TV2, aki már folytatta is és okunk sem lehet a panaszra, mert egészen a 9. évadig jutottunk. És most kezdődik az Atlantis, ami azért is szép, mert eddig nem sok más országban mutatták be azt (vagy az SG-1 9. évadot). Már csak a szinkron legyen minimum olyan jó, mint az SG-1 5-6-7-8-9. évad (a 4. és 5. évad borzalom volt, mert akkor még nem volt a klubból lektorja a szinkronstúdiónak, most legalább már az van, így nincsenek félrefordítások, a hangok meg megszokhatóak). Szóval, akinek nem jött be az SG-1, az is vethet egy pillantást az Atlantisra, más mint a testvére. Kb mint a Star Trek The Next Generation és a Star Trek Voyager.

Amúgy ismételni már csak azért sem fogják, mert két és fél, három év, míg végigadják mind a 9 évadot, és azért az Atlantis is lesz 40 hét, de lehet addigra megveszik a 3. évadot is, akkor újabb 20 hét (hacsak nem cancelolják félúton, akkor csak 10), szóval legkésőbb 60 hét múlva számíthattok a Stargate SG-1 10. évadjára.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhiszem, most félbehagyják a Dr. House-t, mert beilyedtek az RTL szerda esti műsoraitól. Pedig meg is vették és már le is szinkronizálták a 2. évadot és egészen a múlt hétig úgy is volt, hogy folytatják azonnal...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldfighter: ne gondold, az Atlantis pillanatnyilag 3 évados, amerikában most fut a 3. évad, pénteken lesz a 6. rész. Hogy miért nem SG-1-eznek tovább a TV2-n? Egyszerű, mert a 10. évadnak is most pénteken adják amerikában az 5. részét (mellesleg a 200. Stargate rész, és ünnepi epizód lesz) és azon kívül még leadja a 10. részig, aztán márciusig befejezik a 10. évad vetítését, mert jön a Battlestar Galactica 3. évadja (Ody készülj, már csak hat hét kb). És azt végigadják és aztán vagy folytatják a Stargate SG-1 10. és Atlantis 3. évadját, vagy az egyik, vagy mindkét sorozat CANCEL-t kap a nézettség zuhanó tendenciája miatt. A lényeg, a sci-fi még nem adta el külföldre a 10. évadot (se az Atlantis 3-at), mert ha pl a magyarok most kezdenék, akkor tíz hét múlva már beérnénk az amcsikat és a sci-finél előbb adnánk le a 11. részt a 10. évadból. Na, ezért nem lesz 10. évad még a TV2-n.

De akit érdekel, letölthető, egyesek szerint a 10x01 elég szar volt, de szerintem remek folytatása a Camelotnak.

 

Derb: a TV3 egy okból fejezte be, mert megszűnt a csatorna, emiatt nem lehet nekik felróni. Amúgy csak a 2. évadig jutottak, és azt vette meg először az RTLKlub, le is adott vagy kétszer, aztán tőlük megvette a TV2, aki már folytatta is és okunk sem lehet a panaszra, mert egészen a 9. évadig jutottunk. És most kezdődik az Atlantis, ami azért is szép, mert eddig nem sok más országban mutatták be azt (vagy az SG-1 9. évadot). Már csak a szinkron legyen minimum olyan jó, mint az SG-1 5-6-7-8-9. évad (a 4. és 5. évad borzalom volt, mert akkor még nem volt a klubból lektorja a szinkronstúdiónak, most legalább már az van, így nincsenek félrefordítások, a hangok meg megszokhatóak). Szóval, akinek nem jött be az SG-1, az is vethet egy pillantást az Atlantisra, más mint a testvére. Kb mint a Star Trek The Next Generation és a Star Trek Voyager.

Amúgy ismételni már csak azért sem fogják, mert két és fél, három év, míg végigadják mind a 9 évadot, és azért az Atlantis is lesz 40 hét, de lehet addigra megveszik a 3. évadot is, akkor újabb 20 hét (hacsak nem cancelolják félúton, akkor csak 10), szóval legkésőbb 60 hét múlva számíthattok a Stargate SG-1 10. évadjára.

Én úgy emlékszem még a megszünése előtt hagyta abba. Utána szünt meg.De lehet,hogy neked van igazad nagyon régen volt már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.