Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Néztem volna már feliratot Fringe-hez, mert jó lett volna megnézni az este. Nincs.

Nézem magon, cassone vacak diplomaosztó bulija miatt még csak nemrég kezdte el csinálni a feliratot.

Hát eldobom az agyam, egy francos kis buli fontosabb neki, mint a Fringe felirat készítése... hova fajul ez a világ :D

 

Így akkor marad szerintem a This is Spartacus 3. részének megtekintése. Sebaj :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak a harmadiknál tartasz? :P Húzz bele öregem. :D

Még nem érzem azt, hogy eldobom tőle az agyam. Ha a környezetemben nem lenne szinte mindenki rákattanva erre, nem nézném, de idegesít, hogy erről beszélgetnek, én meg lókukit sem tudok róla :D

Ez nem fogott meg annyira, mint anno a Prison Break meg a Heroes, hogy az első évadot 2 napos maratonnal nézzem meg, mint azokat ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gods of the Arena II.

 

 

Te jó szagú Atyaúristen!!!!!! :o Az ember azt hinné, hogy a Vér és Homokkal annyi érzelmi töltetet nyomtak le a torkán, hogy annál több nem létezik. Pedig......

Ez k*rvára ütött. Totál átértelmezi mindazt ami Spartacus-al történt. Hol van ő ezek után a mostani főhős(ök)höz képest?! Batiatus meg egy utolsó aljas ocsmány....piszkosul kedvelhető féreg.

Na most össze kell szednem magam. Le merem fogadni, hogy ezek után a jövő heti réssz duplán annyit tesz erre, mint ez az egész Vér és Homokra.

 

 

 

Phobos, nem fogod megbánni. Be fog szippantani az egész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Érdekes volt a rész. Kíváncsi vagyok mit akarnak kihozni Terminátor Peterből, de-de-de még mindig nem tetszik annyira, mint az első két évad. Annyira szerettem azt, hogy minden héten egy újabb rejtély van, ez a főszál meg nem hozz lázba annyira :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Kezdett egyre jobban idegesíteni Crixus, így már örültem, hogy Spartacus kiáll ellene és reménykedtem, hogy kinyírja. A végét csak pörgettem, de sajnos nem ölte meg, sőt. Ez annyira kihozott a sodromból, hogy megnéztem, mikor döglik már meg az a köcsög. Hát b*zze, soha :(

Egész évadban szerepelni fog, ez marha jó :(

 

Az ünnepségen lévő nyilvános szex azért elég durva. :o

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gods of the Arena II.

 

Azt a jószagú eget. Hogy merik ezt???????????????????????????

 

 

Milyen jogon kényszerítenejk egy embert hogy a legjobb barátjának a feleségéve lefeküdjön? A jó édes tetves anyjukat. Hogy a francba lehetett kibírni a rabstolgalétet anno? Én belenyomtam volna a b*zi redva pofájába a kést. És még buziságra is akarták volna fogni. Te jó isten. Komolyan. Nem is csodálom hogy felkeltek. Ezt ép ésszel fekfogni sem lehet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gods of the Arena II.

 

Azt a jószagú eget. Hogy merik ezt???????????????????????????

 

 

Milyen jogon kényszerítenejk egy embert hogy a legjobb barátjának a feleségéve lefeküdjön? A jó édes tetves anyjukat. Hogy a francba lehetett kibírni a rabstolgalétet anno? Én belenyomtam volna a b*zi redva pofájába a kést. És még buziságra is akarták volna fogni. Te jó isten. Komolyan. Nem is csodálom hogy felkeltek. Ezt ép ésszel fekfogni sem lehet.

 

Tegnap este megnéztem mégegyszer. Minden mondat üt, minden kihatással fog lenni a Vér és Homok eseményeire. Ez kb olyan mint a Star Wars. A klasszikusban ( Vér és Homokban) megtudtuk, hogy milyenek a karakterek, hősök. Az előzményekben meg meglátjuk, hogy hogy jutottak el odáig. Fantasztikus sorozat.

 

 

Doctorenek milyen szép halála volt, ott azért elszorult a torkom amikor megdicsérte Oenomaust, hogy milyen jól kiképezte. Az meg csak nem is tudta, hogy miért támadt rá. De tény és való, a legnagyobbat Gannicus, Melitta és Oenomaus hármasa okozta. Második nézésre tünt fel mikor Oenomaus cellájában kérdezte tőle Melitta, hogy hogy vágná ki olyan helyzetből magát, amikor már a humor meg jókedv nem segít. Ugye emlékszünk mit mondott erre Gannicus, illetve érdemes mégegyszer megnézni. És milyen igaza lett! Aztán a szíriaiak esete is milyen érdekes volt. Ahsur és Dagan megkapták ugyan a jelet de micsoda megvetés lesz ennek a vége. Ashurt nem hiába utálják annyira a Vér és Homokban. Rögtön totál igazat adunk Crixusnak amiért eltörte a lábát.

Na és még ezekről órákig lehetne beszélni, mert annyi minden összefüg és annyira komplex az egész :)

Nagyon kevés ez a hat rész ide. Nem azért mert nem bíznék abban, hogy az írók rendesen megírnák a sztorit és összekapcsolnák a két sorozatot, hanem mert egész évben elnézném ezt a fajta intrikahalmot. :) És szerintem bőven lehetne a gladiátoros történetekből még több évadot csinálni, akár visszamenve a múltba, az öreg Batiatusok korában, mint ahogy Quintus visszaemlékezett az apja és a nagyapja idejében harcoló hősökre. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe kapcsán hasonló a véleményem, mint Phobosé. Az 1-2. évad nagyon jó volt a maga egyedi hangulatával. Minden hétre kaptunk egy "misztikumot", míg a háttérben is zajlott azért a nem kevésbé izgalmas főszál.

A 3. évadban viszont már nem nagyon érzem ezt, a régi kérdéseket kezdik elfelejteni (látszik, hogy Lost-os az egyik író :P ), és behozzák ezt a "gépet", mint főszálat, amivel nem nagyon tudok mit kezdeni. Igazság szerint, már azt sem tudom, hova tudják ezt a szálat húzni az évad végéig úgy, hogy nem laposodjon el...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ugyanaz a stáb dolgozik a sztorin mint a Lostnál. Csak ennek sokkal jobb a története :D

Én meg örülök, hogy végre haladnak valahová, nem csináltak egy második X-aktát, ahol sosincs megmagyarázva semmi se, csak egymás hegyére-hátára jönnek a különleges esetek. Még így is jobban kiemelhetnék a fő szálat és "elvághatnának" néhány korábban félbehagyott eseményt. Az Első Emberek dolog önmagában is érdekes dolog. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Első Emberek dolog önmagában is érdekes dolog. :P

Aha, érdekes, de ha ez lett volna már az elején a történet, nem kötött volna le, nem néztem volna. :P

 

Spartacus: Megnéztem addig, amíg

Sparta legyőzi az Árnyékot. Ez már az 5. rész, még mindig nem vagyok extázisban, de már valamelyest jobb. Az pedig, hogy Barca a kiscsávót hátulról... fúj. Ott pár percre leállítottam a részt. Gusztustalan. Gondolkodtam rajta, hogy itt kap cancelt nálam, de inkább nézem tovább.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este megnéztem mégegyszer. Minden mondat üt, minden kihatással fog lenni a Vér és Homok eseményeire. Ez kb olyan mint a Star Wars. A klasszikusban ( Vér és Homokban) megtudtuk, hogy milyenek a karakterek, hősök. Az előzményekben meg meglátjuk, hogy hogy jutottak el odáig. Fantasztikus sorozat.

 

 

Doctorenek milyen szép halála volt, ott azért elszorult a torkom amikor megdicsérte Oenomaust, hogy milyen jól kiképezte. Az meg csak nem is tudta, hogy miért támadt rá. De tény és való, a legnagyobbat Gannicus, Melitta és Oenomaus hármasa okozta. Második nézésre tünt fel mikor Oenomaus cellájában kérdezte tőle Melitta, hogy hogy vágná ki olyan helyzetből magát, amikor már a humor meg jókedv nem segít. Ugye emlékszünk mit mondott erre Gannicus, illetve érdemes mégegyszer megnézni. És milyen igaza lett! Aztán a szíriaiak esete is milyen érdekes volt. Ahsur és Dagan megkapták ugyan a jelet de micsoda megvetés lesz ennek a vége. Ashurt nem hiába utálják annyira a Vér és Homokban. Rögtön totál igazat adunk Crixusnak amiért eltörte a lábát.

Na és még ezekről órákig lehetne beszélni, mert annyi minden összefüg és annyira komplex az egész :)

Nagyon kevés ez a hat rész ide. Nem azért mert nem bíznék abban, hogy az írók rendesen megírnák a sztorit és összekapcsolnák a két sorozatot, hanem mert egész évben elnézném ezt a fajta intrikahalmot. :) És szerintem bőven lehetne a gladiátoros történetekből még több évadot csinálni, akár visszamenve a múltba, az öreg Batiatusok korában, mint ahogy Quintus visszaemlékezett az apja és a nagyapja idejében harcoló hősökre. :)

 

 

Teljesen egyetértek veled. Ugyanezt éreztem én is. Évekig tudnám nézni Batiatus mesterkedéseit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

ÁÁÁÁ! Ez a ganyé Bastiatus! Pedig bírtam a fejét, a tetves any*t!

Megölte Sparta szerelmét, én ezután úgy megölném…

Viszont ez a tömegb*szás se volt semmi, erkölcstelen voltak ezek a rómaiak. Fú, de nem szeretnék ott és akkor élni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.