Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A sör szólt belőlem. :D (TCW utolsó epizódok guide -jai mikorra várhatók picinyem?)

Most belőlem is a sör, a jéger és a vodka szól: amint kijózanodom. :D A héten meg akartam csinálni, csak lusta voltam. :oops: Ha holnap nem, akkor hétfőn megkapod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most belőlem is a sör, a jéger és a vodka szól: amint kijózanodom. :D A héten meg akartam csinálni, csak lusta voltam. :oops: Ha holnap nem, akkor hétfőn megkapod. :)

Nemsokára utolérlek. :lol: Köszi előre is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A berúgásban vagy a kijözanodásban? :lol: Szívesen, de inkább majd akkor köszönd, ha már a "kezedben" van. :D

Egy nap háromszor még úgy se rúgtam be, szóval csúcsdöntés készülőben. :D A guideokat akarom, nem kifogásokat. :P:D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véget ért tegnap egy újabb korszak a sorozatok világában; a Smallville véget ért 10 évad után.

Én mindig is csodálkoztam, hogy ennyi évadot megért, mert számomra egy elég közepes sorozat, de úgy látszik komoly rajongótábora van Szupinak.

Azt kell mondjam a sorozat igazán a 7. évadtól volt igazán jó. Persze ezután is megmaradt a szokásos sémánál minden rész, de már mertek új karaktereket behozni, nagyobb ellenségeket, és régieket eltenni láb alól.

És hát a tegnapi finálé, amitől nagyon féltem, azt hiszem az egyik legjobb sorozatfinálé volt amit láttam. Most sem a harcokra mentek rá, de ennél a sorinál sosem volt lényeg. Nagyon jók voltak a párbeszédek, végre tettek bele CGIt dögivel, és minden szál összefutott. A végén felcsendült a már jól ismert John Williams szám is. Nagyon hangulatos volt. Itt a végén ezzel igazán szárnyalt a sorozat! :) És még más is! ;)

Szóval így a sorozat egy 7/10 nálam, addig a finálé mindenképpen 10!

http://www.youtube.com/watch?v=X69if5C3i9o&feature=related

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A guideokat akarom, nem kifogásokat. :P:D:evil:

Meglesz, Nagyúr! :)

 

Remek volt a Castle 3/22, és más fordítóval. Szerintem csak azért készült el mostanra. Kíváncsi vagyok, vajon egyszeri akció volt, vagy marad az illető :)

Hm... hát, személy szerint tudnám értékelni, ha leváltanák a régit, mert hiába voltak jók a fordításai, azért az, hogy három-négy hét kell már egy felirathoz, az durva, még úgy is, hogy non profit munka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... hát, személy szerint tudnám értékelni, ha leváltanák a régit, mert hiába voltak jók a fordításai, azért az, hogy három-négy hét kell már egy felirathoz, az durva, még úgy is, hogy non profit munka.

Hasonló a véleményem. Az nem jó kifogás, hogy igényes munkát adnak ki a kezükből, mert más fordításnál is azt érzem, hogy igényes, jó, és mégis megvan 1-2 nap alatt (gondolok itt pl. House-ra, ahol még az orvosi cuccokkal is foglalkozni kell). Inkább mondják azt, hogy nyűg csinálni, vagy alig van rá idő, és adják le. Jó lenne, ha maradna az új fordító, és gyorsabban meglenne vele. Nem kell rögtön (dehogynem kell :evil: , de azért nem vagyunk telhetetlenek), de ennyit húzni valóban sok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 4x24: this is fucking AWESOME!!!! Baromi jó lett az évadzáró. És de jó, hogy csak évadzáró. Ha ez sorozatzáró is lett volna, most mérgemben a falba ütögetném a fejem. Vagy a készítők fejét, attól függ, a düh képessé tesz-e teleportációra. :D

 

Chuck és Sarah végre összeházasodtak, ráadásul az egész bandát kivágták a CIA-tól, de, megvették a Buy More-t, a Castle-t (amit ezek szerint át is alakítanak, megint), és innentől kezdve szabadúszók. És Morgan lett az intersect! Azt a k*rva! Ráadásul, akkor az ötödik évadból ki fog derülni, honnan jön ez a sok szervezet (Fulcrum, Gyűrű, Shaw, X Ügynök), miért tűnt el Orion a képről (bírnám, ha kiderülne, hogy még él), honnan is jön ez az egész.

Szegény Casey-nek meg a rémálma teljesülhetett, mikor ruszkik kezdtek potyogni az égből. "Russians... So many Russians." :lol:

És persze az elmaradhatatlan szövegek is jöttek sorra: "Dont freak out!" És a személyes kedvencem: "Guys! I know kung-fu."

Azt hiszem, intenzív ötödik és egyben utolsó évadnak nézünk elébe.

 

Viszont azt csiripelik a madarak, hogy felirat csak hétvége felé lesz. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x24: BASSZUS! Ne nézzetek meg két kiváló évadzárót egymás után, mert elvisz az infarktus. Ez a legjobb évadzáró ebben a sorozatban, és meg merem kockáztatni, a legjobb rész is.

 

Sajnos bekövetkezett minden, amit már egy ideje gyanítottam: az első, hogy Montgomery-nek volt köze Beckett anyjának megöléséhez. Ez akkor sejlett fel bennem - talán még itt is írtam -, mikor utoljára nyomoztak ez ügyben, és érezhető volt, hogy a kapitány hátráltatja őket. A másik, ami beigazolódott, hogy vagy Castle-t, vagy Beckettet le fogják lőni az évad végén. Fogalmam sincs, miért hittem ezt már egy jó ideje - talán mert én is így írtam volna meg, akárcsak Montgomery "árulását" :) -, de biztosra vettem, hogy bekövetkezik. És bejött. Bár tudom, hogy Roy-jal ellentétben ő nem halt meg, és nem csak azért, mert főszereplő, hanem mert két fontos szereplő kinyírása egy részben, azért durva lenne. Ez azért nem a 24. :)

Szóval, ez az évadzáró nem lett olyan, mint a második évadé. Nem lett az utolsó pillanatban egy idióta fordulat. Szépen fel volt vezetve. És nem volt vicces, sőt, Castle talán még nem volt ilyen komoly. Csak aztán most merre tovább. Beckett felépül, aztán? Castle bevallotta, amit már Beckett szerintem eddig is tudott, de ahogy Rick rá is világított: nem vele van a baj, hanem Kate-tel. Ő húzza-vonja a dolgot, ő hezitál, kerüli a témát. Szóval pont, hogy nem Castle-nek kellett volna ezt mondania.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x24: BASSZUS! Ne nézzetek meg két kiváló évadzárót egymás után, mert elvisz az infarktus. Ez a legjobb évadzáró ebben a sorozatban, és meg merem kockáztatni, a legjobb rész is.

Remélem, gyorsan lesz felirat!! Az előzővel együtt!!

De nehéz úgy kitörölni a spoilert az idézéskor, ha az ember nem akar egy szót se meglátni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House: micsoda rész volt!

 

Got

 

No nem sokáig tartott Ned pályafutása, mint Segítő. Egyébként meg miért nem ölték meg korábban a két Tangeryent, ha már ennyire útban vannak?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT első rész, szinkronosan. :D

 

Na végre én is elkezdtem nézni a sorit, és meg kell mondjam már az első résszel megfogtak. Nagyon bírom ezt a feelinget, kicsit gyűrűk urás, ilyen, olyan. Nagyon bejön. Starkot nagyon bírom, és már most látom, hogy ez olyan lesz mint a Katedrális és megy majd a kavarás ezerrel. Rohadtul kell figyelni hogy ki kinek a kicsodája mert egy percig nem figyelsz és már nem is tudod, hogy a testvérét döngeti e vagy sem. :D Nehéz megállni hogy ne nézzem meg a 2. részt most egyből. Ja és hát az opening...nagyon állat. Simán veri a Katedrálisét, pedig az sem kicsit volt fantáziadús. Egyik legjobb, ha nem a legjobb amit láttam. 7,5/10es kezdés, de ha újranéztem tuti még jobban fog tetszeni, mert már nem kell figyelnem, hogy ki kicsoda. Amúgy itthon megjelent könyvben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House: micsoda rész volt!

 

Got

 

No nem sokáig tartott Ned pályafutása, mint Segítő. Egyébként meg miért nem ölték meg korábban a két Tangeryent, ha már ennyire útban vannak?

 

 

 

 

Ebben ne legyél annyira biztos.

Viserys és Daeneris állandóan menekültek és nem volt erős támogatottságuk. De most ott van Khal Drogo.

 

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT első rész, szinkronosan. :D

 

Na végre én is elkezdtem nézni a sorit, és meg kell mondjam már az első résszel megfogtak. Nagyon bírom ezt a feelinget, kicsit gyűrűk urás, ilyen, olyan. Nagyon bejön. Starkot nagyon bírom, és már most látom, hogy ez olyan lesz mint a Katedrális és megy majd a kavarás ezerrel. Rohadtul kell figyelni hogy ki kinek a kicsodája mert egy percig nem figyelsz és már nem is tudod, hogy a testvérét döngeti e vagy sem. :D Nehéz megállni hogy ne nézzem meg a 2. részt most egyből. Ja és hát az opening...nagyon állat. Simán veri a Katedrálisét, pedig az sem kicsit volt fantáziadús. Egyik legjobb, ha nem a legjobb amit láttam. 7,5/10es kezdés, de ha újranéztem tuti még jobban fog tetszeni, mert már nem kell figyelnem, hogy ki kicsoda. Amúgy itthon megjelent könyvben?

Azért A Gyűrűk Urától teljesen elüt. Ez egy sokkal sötétebb, komorabb hangulatú fantasy, ahol a szereplők többsége nem határozottan fekete és fehér, összemosódnak a dolgok.

A könyvsorozat eddig megjelent részei nálunk mind megjelentek, az első rész a Trónok Harca és a harmadik rész a Kardok Vihara már a harmadik kiadásban fog napvilágot látni május 25-én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok harca

 

Na ez megint az én sorozatom lesz. :D Megfogtak az első résszel rendesen. Remek karakterek, brutalitás, jó nők. Hja, hogy van már azért egy ilyen sorozat. Sebaj. Míg jön annak a második évada, jó lesz hiánypótlónak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.