Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Falling Skiesnél még nálam hiányzik az utolsó HD-s részhez a felirat, de már alig várom. :) Remélem elhasználnak pár spéci töltényt azokra a pókokra. :D

Az én várakozásaimat nem igazán közelítették meg a csatározást illetően. Valamivel többre számítottam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heti 3-4 rész biztosan összejön azért. :) Panni is nagy rajongója már a Chuck-nak, és közösen tök jó nézni. :) Mindig kibeszéljük utána a poénokat. :D

Valóban jó lehet így közösben követni a sorozatot :) Nálunk itthon más nem nézi, szóval nem is tudom velük kidumálni, de végül is nem gond. Az új évadot már itt fogjuk együtt követni pár emberrel, ha minden igaz :) Majd küzdök kicsit az angol felirattal, szóval fordítási kérdéseim biztosan lesznek majd :oops: Addig a többi évadból megnézek pár részt angollal, hogy szokjam :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van Oldie, innen nincs megállás. :D BAuer papa elkapott és mostantól nem ereszt. :D

Érdekes mód ő nem tud valahogy megfogni. :) Számomra hiteltelen Kiefer. Palmer megformálója viszont nagyon jó.

És Nina is bejött a második évadban. Ahogy tud nézni, te jó ég. :D Remélem Tony és Michelle összejön végül. :)

Szóval Bauer papa még gyúrjon egy kicsit. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tartom! Jack Bauer az ász! A többiek csak sokadhegedűsök mellette. Most értem el a 2x06-hoz (pár napot pihentetnem kellett). Hát ecsém... A kihallgatási technikája páratlan. :D

JackBauer01.jpg

 

 

Annyira fel kéne szerelni Bauert a magyar rendörséghez. :D

 

-Miből él?

-Bodzaszedésből.

Ebben a pillanatban a vallomást tévő társának agyveleje fröccsen a falra. Újra.

-Miből él?

-Atyajóúristen!!!!! K*rvákat futtatok, védelmi pénzt szedek, drogot árulok.

-Na látja tudunk mi kultúráltan is beszélni.

:D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira fel kéne szerelni Bauert a magyar rendörséghez. :D

 

-Miből él?

-Bodzaszedésből.

Ebben a pillanatban a vallomást tévő társának agyveleje fröccsen a falra. Újra.

-Miből él?

-Atyajóúristen!!!!! K*rvákat futtatok, védelmi pénzt szedek, drogot árulok.

-Na látja tudunk mi kultúráltan is beszélni.

:D :D

:lol: :lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ne csiná'd má'. Előrébb tartok mint te? :P:D (2x12)

Jól van na, volt egy kis utazásom, egy kis búslakodásom, amit vígjátékkal kompenzáltam (M.A.S.H. forever! :rock: ), meg ügyintézések, úgyhogy most adtam egy kis előnyt. De majd holnap visszatérünk erre az "előrébb tartok, mint te" dologra. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért a leszólásért csak annyit tudok mondani a többire, hogy: szegény, szegény Oldie. :D:cool:

Egyetértek :evil:

 

A többiek töltelék. CSAK Bauer miatt érdemes nézni.

Na azért volt még egy-két jó karakter, akik miatt jó volt nézni, spoiler mögé teszem, mert még nem tartanak a többiek a 3. évadnál

 

Nekem nagyon fura az első két évad, mivel nincs Chloé :D Egy kissé kibírhatatlan a modora, de szerintem egy remekül megírt női karakter :) Gondoljatok csak a befejezésre.

Meg ott van Palmer is, nélküle az 1. évad felét sem érné.

 

 

Annyira fel kéne szerelni Bauert a magyar rendörséghez. :D

Jaj, ez nagyon jó volt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, köré van építve az egész sorozat. De az is túlzás, amit Dzséjt írt, hogy a többiek csak sokadhegedűsök, mert vannak még jó karakterek a sorozatban :) Csak végig kell nézni.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na azért volt még egy-két jó karakter, akik miatt jó volt nézni, spoiler mögé teszem, mert még nem tartanak a többiek a 3. évadnál

 

Nekem nagyon fura az első két évad, mivel nincs Chloé :D Egy kissé kibírhatatlan a modora, de szerintem egy remekül megírt női karakter :) Gondoljatok csak a befejezésre.

Meg ott van Palmer is, nélküle az 1. évad felét sem érné.

 

Az tény, hogy Jack nélkül nincs 24, de valóban ott vannak a jó mellékkarakterek, akik szintén elengedhetetlen elemei a sorozatnak.

 

Engem Chloe eleinte idegesített, baromira nem tetszett a stílusa, de aztán ahogy fejlődött, úgy kedveltem meg egyre jobban. Jack után D. Palmer és Michelle volt a favoritom, ezért is ütött szíven, amikor egy rész alatt ki(ny)írták mindkettejüket. Tony-t is csíptem, de a 7. évadban nagyot csalódtam benne.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Falling Skies uccsó rész

 

 

Na banyek. :S Nem erre számítottam az tény, de nem fogom leírni a sorozatot, főleg mert bejött végig a lassú pampogás, volt neki egy kellemes atmoszférája. De azért noh, ha annyi fegyver van, meg már három fajta idegen, akkor hadd szóljon má' :P Ne menjenek bele olyan következetlenségekbe amire én már kezdek gyanakodni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Falling Skies uccsó rész

 

 

Na banyek. :S Nem erre számítottam az tény, de nem fogom leírni a sorozatot, főleg mert bejött végig a lassú pampogás, volt neki egy kellemes atmoszférája. De azért noh, ha annyi fegyver van, meg már három fajta idegen, akkor hadd szóljon má' :P Ne menjenek bele olyan következetlenségekbe amire én már kezdek gyanakodni. :P

 

Oldie: Te vagy a következetlenség észrevételének a királya. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 második évada kivégezve :P:D Dzséjt, húzz bele! :P:D

 

 

Marha jó volt, kb ott van ahol az első évad. Piszkosul fenn tudják tartani az izgalmakat. :) Jack Bauert még valahogy nem sikerült megkedvelnem, de ez inkább a színész miatt van, sem mint a karakter miatt. Kiefert nem akarom nagyon bántani, de mehetne mimikai gyakorlatot venni Seagaltól. :D Annyira fa arccal játssza végig az összes részt, hogy ez engem zavar. Csak meg kell nézni David Palmert alakító színészt, hogy mennyire beszédes már az is amikor nem szól semmit se. Amúgy marha jó lenne ha a valóságban is ilyen amerikai elnök lenne, rögtön nem itt tartana a világ és a háttérhatalmak se léteznének, mert nem lenne aki lefeküdne nekik. Mondjuk a sorozat ebből a szempontból egy nagy mese. :) No, jöhet a folytatás. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mingyár, mindgyár. Türelem. Egy Jedi lovag nem siet semmivel. Egy ewok harcos még annyira sem. :) Ha nem megyek el ma bringázni a balcsira, már rég befejeztem volna, már csak három rész van hátra. :P Szóval, mindjárt írok én is a második évadról. :D

 

Szerk.: 24 bizonytalan órákra elhalasztva, megjöttek a LEGOIM!!!!! :yeah::rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 második évada kivégezve :P:D Dzséjt, húzz bele! :P:D

 

 

Marha jó volt, kb ott van ahol az első évad. Piszkosul fenn tudják tartani az izgalmakat. :) Jack Bauert még valahogy nem sikerült megkedvelnem, de ez inkább a színész miatt van, sem mint a karakter miatt. Kiefert nem akarom nagyon bántani, de mehetne mimikai gyakorlatot venni Seagaltól. :D Annyira fa arccal játssza végig az összes részt, hogy ez engem zavar. Csak meg kell nézni David Palmert alakító színészt, hogy mennyire beszédes már az is amikor nem szól semmit se. Amúgy marha jó lenne ha a valóságban is ilyen amerikai elnök lenne, rögtön nem itt tartana a világ és a háttérhatalmak se léteznének, mert nem lenne aki lefeküdne nekik. Mondjuk a sorozat ebből a szempontból egy nagy mese. :) No, jöhet a folytatás. :D

 

 

Pont mondani akartam, hogy szerintem Kiefer semmivel sem faarcúbb, mint Segal, Van Damme, Lundgren és társaik. Akciószínészek révén ilyeneknek "kell" lenniük. Azért Palmer és Bauer karaktere között van egy leheletnyi eltérés. :P

Egyébként engem sem a színészi játékával fogott meg, hanem magával a stílusával, a cselekedeteivel. Ne legyél ilyen szigorú vele, mert esetleg arra ébredsz, hogy az ajtódon kopogtat. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.