Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Amikor hónapokkal ezelőtt néhány képen láttam a családjával bandukolni az volt az első gondolatom hogy már csak hónapjai lehetnek hátra. Aztán gyorsan el is hesegettem magamtól hátha a visszaesés ellenére mégis felépül.

Rest In Peace Andy! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus és tényleg mennyire durva, hogy 13 rész után, egy évad után,(mert másban nagyon nem szerepelt előtte) ennyien megszeretnek egy színészt és együtt drukkolnak neki, hogy jobban legyen. Tényleg jó arc volt, tehetséges...hiányozni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus és tényleg mennyire durva, hogy 13 rész után, egy évad után,(mert másban nagyon nem szerepelt előtte) ennyien megszeretnek egy színészt és együtt drukkolnak neki, hogy jobban legyen.

Ez az én agyamon is átsuhant. Plusz egyebek mellett még az is hogy ha MCH halt volna meg akkor őt biztos nem sajnálnám annyira mint Andy-t.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az én agyamon is átsuhant. Plusz egyebek mellett még az is hogy ha MCH halt volna meg akkor őt biztos nem sajnálnám annyira mint Andy-t.

 

Ellenben veled én "talán" igen... de mivel emberi életekről van szó, talán nem érdemes és nem is jó összemérni, hogy kiért lenne kár és kiért nem vagy kevésbé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az én agyamon is átsuhant. Plusz egyebek mellett még az is hogy ha MCH halt volna meg akkor őt biztos nem sajnálnám annyira mint Andy-t.

De szerencsére ő túlélte ezt a szörnyű betegséget. Arról nem is beszélve, hogy ő is egy fiatal és igen népszerű sorozatszínész, bár Andynek nagyobb a háttere, jóformán ő egy nagy családban dolgozott amikor a Spartacust forgatták. Dexterről nem lehetett ilyesmit hallani; egy javarészt iparosmunkaként jelent meg a köztudatban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ellenben veled én "talán" igen... de mivel emberi életekről van szó, talán nem érdemes és nem is jó összemérni, hogy kiért lenne kár és kiért nem vagy kevésbé.

Megéri vagy se én megtettem. Mivel MCH is ugyanazzal a kórral küzdött mint ami miatt Andy meghalt szinte elkerülhetetlen volt hogy eszembe jusson. Persze MCH-t is sajnálnám csak épp kisebb mértékben mégpedig azért mert őt öt szezon után nem sikerült annyira megkedvelnem mint Andy-t egy után. Ez lett volna az előző HSz-em lényege.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megéri vagy se én megtettem. Mivel MCH is ugyanazzal a kórral küzdött mint ami miatt Andy meghalt szinte elkerülhetetlen volt hogy eszembe jusson. Persze MCH-t is sajnálnám csak épp kisebb mértékben mégpedig azért mert őt öt szezon után nem sikerült annyira megkedvelnem mint Andy-t egy után. Ez lett volna az előző HSz-em lényege.

 

Attól még nem kevésbé értékes életről van szó.

 

De értem, amit írsz!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálom, jól alakította Spartacust.

Számomra igazából az a meglepő hogy egy olyan fiatal és fitt férfi mint Andy, csak úgy elviszi a rák. Az ember mást gondolna.

 

MCH halála iszonyúan megrázott volna engem, őt tartom kora egyik legjobb színészének. Dexter szerepe olyan amit vagy vele forgatnak, vagy sehogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még nem kevésbé értékes életről van szó.

Szerintem ha teljesen értenéd akkor nem bizonygatnád ezt meg ehhez hasonlókat mikor én nem állítottam olyat hogy az egyik élete értéktelenebb mint a másiké. Még utalni se akartam rá.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MCH halála iszonyúan megrázott volna engem, őt tartom kora egyik legjobb színészének. Dexter szerepe olyan amit vagy vele forgatnak, vagy sehogy.

Hát igen... az Ő helyére nem lehetett volna belökni valakit, mert hasonlít rá. Egyedi a játéka, számomra ő Dexter. Az egyiknek sikerül, a másiknak nem. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek van 2 kattnyi ideje, az voksoljon a Fringe-re. :D

Én is szavaztam, és igazából az 5 lehetőség közül ez a legjobb :) Ha már úgyis ott jártam, szavaztam a többi kategóriára is.

 

Kínomban, amit az SW Saga várás okoz (:D) folytattam a 24 -et, és áááá rákaptam. :D "Még nincs vége" :cool:

Hol jársz? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: hányat láttál az 5ből? :cool:

Jogos, bocsi :P:oops: Kettőt, de van, amelyik semmilyen szinten nem érdekel, szóval eleve megadtam neki a számomra kevésbé "tetsző" kategóriát látatlanban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.