Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hehe most azt hiszed Ody viccelt. :D De már vagy 30 éve megy. XD De az újból most megy a 6. évad, és abból 4 van szinkronosan, és két hét múlva kezdik adni az 5.et. Szóval elkezdheted nézni, mert a 4. évad végén abba lehet hagyni...(kicsit, amíg nincs több évad) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe most azt hiszed Ody viccelt. :D De már vagy 30 éve megy. XD De az újból most megy a 6. évad, és abból 4 van szinkronosan, és két hét múlva kezdik adni az 5.et. Szóval elkezdheted nézni, mert a 4. évad végén abba lehet hagyni...(kicsit, amíg nincs több évad) :D

30 éve??? 1963-ban kezdték el adni a sorozatot, az azért jóval több, mint 30 év :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vetítése sorrend a következő két évre.

 

2012

Húsvéti Special

7. évad első fele

Karácsonyi Special

 

2013

7. évad második fele

8. évad

Karácsonyi Special

 

Továbbá 2013ban lesz a Doctor Who 50. évfordulója. Évforduló alkalmából számíthatunk egy több Doktoros specialra.

Paul McGann, David Tennant és Matt Smith szívesen szerepelne egy ilyen részben. Mindenesetre én örülnék neki, ha 8as végre feltűnne a sorozatba :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe most azt hiszed Ody viccelt. :D De már vagy 30 éve megy. XD De az újból most megy a 6. évad, és abból 4 van szinkronosan, és két hét múlva kezdik adni az 5.et. Szóval elkezdheted nézni, mert a 4. évad végén abba lehet hagyni...(kicsit, amíg nincs több évad) :D

 

 

Te jóisten. Ez hány rész?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 hatodik évad befejezve :)

 

Tartom azt, amit az évad elején mondtam, a legjobb huszonnégy óra. A morális kérdések és az akciók vittek mindent, de persze sok marhaság megmaradt, amitől úgy tűnik képtelenek elszakadni. Most ha jól tudom jön a Redemption. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 hatodik évad befejezve :)

 

Tartom azt, amit az évad elején mondtam, a legjobb huszonnégy óra. A morális kérdések és az akciók vittek mindent, de persze sok marhaság megmaradt, amitől úgy tűnik képtelenek elszakadni. Most ha jól tudom jön a Redemption. :)

 

Szerintem is a legjobb évad. Igen a Redemption jön, bár anélkül is érthető a 7. évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 32x11 The God Complex

 

Egy újabb őrült résszel gazdagodtunk :D

 

 

A szállodának álcázott börtön űrhajó már alapjáraton egy őrült gondolat, de a szobákba lévő "dolgok" rátesznek egy lapáttal.

Ellenségnek megkaptuk a börtön egyetlen lakóját, egy Minotauruszt. A Doktor és társai mellé pedig kaptunk pár embert és egy idegent is.

Igazából mást nem is nagyon lehet elmondani a részről, mint amit fent írtam. Őrült. Amihez társul majd egy adag szomorúság is :(

 

Amy és Rory elhagyja a TARDIST, a rész végén pedig a Doktor magányosan utazik tovább :(

 

 

 

 

 

Holnap pedig jön az általam legjobban várt rész :peace:

http://www.youtube.com/watch?v=BlyRHbl-fvQ&feature=player_embedded

 

Csak nem tudom hol kezdjem. :)

 

Szerintem kezd az első résztől :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 Redemption

 

Nem volt rossz, nem volt rossz.

 

Kár, hogy nem tudott egyedi lenni mert akaratlanul is fejembe villant a Nap könnyei, illetve a Hotel Ruanda. A sztorija ennek is megérne egy misét meg pár kivégzést a kapzsi Amerika ( fehér ember) fronton amiért így össze tudják ugrasztani az afrikai népeket. Meglehet, hogy jobb lett volna ennek is egy 24 részes széria, vagy egy tisztességesebben összerakott nagyfilm.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexi S06E01 DVDScr

 

 

 

Még csak belenézegettem de a látottak alapján tevékenyen kezdik Dexiék ezt a szezont.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 7x01

 

Remek évadnyitó volt, úgy tűnik, ebben az évadban sem fogunk unatkozni. ;)

 

Jó, hogy Cas végül megvilágosodott, és visszaállt a "jó" oldalra, nem örültem volna neki, ha az egész évadban Deanék ellensége lett volna. Ez a Leviatán-dolog is érdekes, kíváncsi vagyok ebből mit fognak kihozni. A Sam fejében zajló dolgokról hasonlóképp vélekedek, főleg a következő rész előzetese alapján. Az nekem egyértelmű, hogy "Lucifer" kamuzott, és csak Sam képzelete szórakozik vele. Az új intró is tetszik, bár még szokni kell.

Dióhéjban ennyi, közepesen erős évadkezdés volt, (a 6. és a 3. évadnyitányt veri). Ha a 7. évad végig ilyen lesz, akkor nincs miért aggódnom. :rock:

 

Az előzetes alapján nincs:

http://www.youtube.com/watch?v=3kiq_DQVdZk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe - 4x01

 

 

Jó rész volt, bár nem ártana kicsit jobban konkretizálni a dolgokat. Továbbra is rejtély, hogy ha Peter "eltűnt" (ami nem igaz, mert valamilyen formában még ott van), akkor miért alakultak így a dolgok. Ha Peter "soha nem is létezett", akkor Walter sem ment át érte, az univerzumok sem balhéztak össze, képbe se került a gép, stb. Azt tudom még elképzelni, hogy csak az emberek nem emlékeznek Peterre, annak tettei továbbra is megtörténtek. Viszont ennek ellentmond, hogy Olivia nem ismerte meg Lee-t, de az is, hogy a megfigyelő szerint átírták az idővonalat. Remélem a jövőben kapunk válaszokat is, mert az a közhely már kezd elég idegőrlő lenni, hogy "minden válasz újabb kérdéseket szül"...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelent az első 5. évados Chuck promó! ;)

Végre valami! :) Bár még várni kell rá pár hetet, jó volt ezt a pár kockát látni :)

 

Castle 4/1-hez kb, azt tudom írni, amit Dzséjt is. Vártam ezt a részt, de most nem vagyok annyira feldobódva, hogy tűkön ülve várjam a következőt is.

 

Fringe 4/1

 

Örülök, hogy az e világbeli Lee is része lett a FD csapatnak, főleg, hogy már szerepelt egyszer. Akkor gondoltam azt, hogy valahogyan csatlakozni fog. Válaszok valóban nem ártanának, sok a kérdés, de valószínűleg lassú léptékben fogunk haladni :( Végül a kopasz fickó mégsem törölte a végén Petert véglegesen? Nekem úgy tűnt, mindjárt meg is jelent Walternak. Szegény, jól be van parázva. És most jöhet a 3. univerzum teória ezekkel az emberi alakváltókkal?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Jó kis kezdés volt és Skyt tudnám ismételni, de volt itt még valami.

 

 

Lee valahogy elfelejtett említést tenni arról akit az elején odabilincselt. Az pedig gondolom egy Alakváltó volt szintén.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 4x1

 

Jó kis kezdés volt, de most hogy így olvasom a kommenteket, tényleg elég sok hiba van benne. Mindenesetre a szálak jók, tetszik hogy egy helyen van mind2 univ a raktárban, hogy Peter még fel felbukkan, továbbra is oldanak meg ügyeket és egy megfigyelő is a "mi" oldalunkon van. Csak azt remélem, hogy nem az egész évad Peter kereséséről fog szólni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hiányosságoktól eltekintve nekem is bejött a Frindzs. Utána Dexi szezonnyitóját is letudtam. Ha marad annak a szintje alapnak és még rápakolgatnak itt-ott akkor akár az eddigi legjobb szezon is kisülhet belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most már megvárom a Dexit rendesen.

 

SupNat 7x1 Hát ez a rész valami oltári jó volt!!! :D

 

Nagyon jó volt viszontlátni a fiúkat. Az elején nagyon idegesít, hogy nem a megszokott szám megy. Amúgy gyorsan letudták ezt a Cas mint isten dolgot, azt hittem ez tovább fog tartani, de nem is baj, mert így kb szerintem visszatérünk a Monster of the Week, de legyen Leviatan of the Weekre. Kíváncsi vagyok mi lesz Sammal, és Lucival. De az a rész amikor a Halál és Cas beszélgetett valami oltári volt. Egyik legjobb jelenet. A Halált nagyon eltalálták, remélem fog még szerepelni. :)

 

Szóval ez alapján, remek évadunk lesz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.