Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyetértek, nagyon jó rész lesz.

 

Megrendeltem az Amazonról az 5. évad zenéjét. Nem kapkodják el a szállítást, lassan egy hetet csúsznak vele.

Pedig az amerikaiakkal eddig nekem nem volt gond. Elég gyorsak voltak (1,5-2 hét).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Autentikusan rendeltem, Angliából. :) Újabban több ismerősöm is így járt, az ígért határidőt mostanában nem szokták betartani.

Angolokat nem szeressem, jobb az amcsi :) Főleg hogy tőlünk nem is lehet rendelni elvileg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Évek óta rendelek az amazon.co.uk-ról, eddig soha nem volt baj velük, szépen kiszállítottak mindent időre, vagy még hamarabb. Az eddigi rekord az volt, amikor a Making of EP4-et rendeltem meg egy péntek délután, és kedd reggel itt volt a csomag. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon zúzósan folytatódik Spartáék sztorija. Lehet majd ezerrel izzítani a defit meg a zoxigént. :D

 

 

Nekem csak ez az új Spartacus unszimpatikus.

Egyelőre én is így vagyok vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Sparta király lesz. Ne legyünk negatívak. Természetesen az USA a király aki ezt kétségbe vonja az náci Világos? Az amerikai hadsereg véráldozatok árán védi azt hogy lemegyek a Sparba és van minden . Az arab szélsőséges ezt nem biztosítja.

Éljen sokáig a US. Army és a US.Marine akik biztosÍtják nekünk a jólétet. Köszönjük nekik,

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen diplomatikus válasz :D

De elég sokat mondó. :D Mert én nem veszem ám be, hogy csak ennyi. :P

 

 

OFF

Évek óta rendelek az amazon.co.uk-ról, eddig soha nem volt baj velük, szépen kiszállítottak mindent időre, vagy még hamarabb. Az eddigi rekord az volt, amikor a Making of EP4-et rendeltem meg egy péntek délután, és kedd reggel itt volt a csomag. :)

OFF

Én is úgy tudtam, hogy nem lehet, igaz, már jó régen volt, több évvel ezelőtt, hogy próbáltam volna, de Magyarországot nem lehetett kiválasztani a címlistán. Azóta nem nem néztem, ill. csak azt, hogy onnan rendelve sokkal drágább lett volna pl. egy könyv, mint az USA-ból, amit anno nem is értettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a Doctor hatodik évadával. Nem semmi záró rész volt. :)

 

 

Azt nem értem, hogy ha végül is nem halt meg a Doctor akkor hogy térhetett vissza minden a rendes kerékvágásba? A hetedik évad nagyon izgi lesz ha a feltett kérdésre keresi majd a választ. :) Egyébként tényleg olyan volt itt a doki, mintha valami isten lenne.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a Doctor hatodik évadával. Nem semmi záró rész volt. :)

 

 

Azt nem értem, hogy ha végül is nem halt meg a Doctor akkor hogy térhetett vissza minden a rendes kerékvágásba? A hetedik évad nagyon izgi lesz ha a feltett kérdésre keresi majd a választ. :) Egyébként tényleg olyan volt itt a doki, mintha valami isten lenne.

 

 

Azért tért vissza a rendes kerékvágásba, mert az a rendes kerékvágás, hogy látszólag meghalt. Ott a világ számára meghalt, de az már nem volt kőbe vésve, hogy tényleg meg is kellett halnia. :) Furfangos megoldás volt, de voltaképpen, a Doktor sosem halt meg.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6.évad

 

Ami a Doktor isteni szerepét illeti: nekem, ami nagyon tetszik -és ami a Good man goes to war-ban hangzik el- hogy a Doktor szót mindenki tőle vette át és gyógyitót/bölcs embert jelent az egész univerzumban.... szerintem ez óriási ötlet volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6.évad

 

Ami a Doktor isteni szerepét illeti: nekem, ami nagyon tetszik -és ami a Good man goes to war-ban hangzik el- hogy a Doktor szót mindenki tőle vette át és gyógyitót/bölcs embert jelent az egész univerzumban.... szerintem ez óriási ötlet volt.

 

 

Viszont van, ahol harcost. ;)

De tényleg nagy ötlet, és valószínűleg erősen köze van ennek a dolognak a kérdésre adott válasznak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már lehet játszani az online multiplayeres Doktor játékkal, a Worlds of Time-al. Elkezdtem és egész jó, bár sok benne a duma. Logikai, meg egyéb játékokkal kell leküzdeni az ellenségeket különböző bolygókon mint a Doktor segédje. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody engem az érdekelne, és tudom hogy nem szoktad sorrendbe tenni a sorozatokat, de mégis így 6 évad után mit gondolsz a sorozatról, és azért mégis...hol áll a listádon?? :D

Nem igazán akarom rangsorolni. Tetszett, de nem jobban mint más sorozat. Néha elég elnagyoltnak éreztem az univerzumot, és sok volt a csapongás is. A történetek viszont nagyon fantáziadúsak voltak, így mindig hajtott előre a kisördög, hogy nézzem tovább. :) Az utolsó évad már kifejezetten látványos is volt, szóval kíváncsian várom a folytatást.

 

 

Doctor 7. évad

 

 

Érdekes lesz ha megválaszolják a végén, hogy Dr xxxx. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, azt hittem jobban meg fog tetszeni. :)

 

Doki 6x10

 

Uhh nagyon darkos rész volt és tele megint ötlettel. Az elején teljesen le voltam padlózva attól a két szobától. nagyon jóll ki voltak találva és ahogy Amy megöregedett, hát az valami eszméletlenül durva volt. De a legjobban a kezesek tetszettek. Do not be alamed. This is a kindness! Hát ez valami óriási. Mint a Lets kill hitlerben a antitestek. :D csak egy kis fülzúgást fog érezni. :D Az a párbeszéd a két Amy között is nagyon jól meg lett írva, de a vége...hát azon nagyot néztem. Valahogy sejtettem hogy ez a két Amy paradoxon dolog nem sikerülhet, de amikor Rorynak választania kellett és a végén körbevették a kezesek, ...uhh. Egyre sötétebb a sorozat, de ez az évad mindenképpen. Az előző kis gyerekesnek tűnik ehhez képest. Ebben az évadban nem sokat focizik a Doktor... :D Még nem értem a végére de tényleg az egyik legjobb évad. A csend, A tardis, a húsemberek, és a Riveres duplarész, most meg ez. wow. És hát a köv rész is nagyon jónak, kicsit ijesztőnek néz ki. :) A kalózos és a babás részek voltak talán amikor kicsit alul maradtak de még így is, azok is szuperjók voltak. Hát kíváncsi leszek, már csak 3 rész van vissza, szerintem a jövő héten befejezem annak ellenére hogy az utolsó, az nem duplarész.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki 6x10

 

Nekem ebben a részben a legdurvább mikor a Doktor becsukja a Tardis ajtaját az öreg Amy előtt. Na erre abszolut nem számítottam. És aztán otthagyja Rory-nak a csukott ajtót, hogy döntsön.... nem véletlen, hogy elő tudott belőle jönni az Álom Lord az elöző évadban... azért van benne egy kis kegyetlenség (mondjuk ez olyasvalakitől aki kiirtotta a saját fajtáját nem feltétlenül meglepő)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6x10

 

igen igen, és a legutolsó kép amin lehajtott fejjel néz, az még sötétebb. Azért nem hiába volt Rivernek is a kis beszéde a Demons Runon hogy összefogtak ellene, mert hogy olyan mint egy harcos. Én is csodálkoztam ahogy becsukta előtte, elég gonosz volt, de végülis valahol érthető. Persze nem a jószívű doktortól szoktuk ezt meg, de ha meg beengedi, akkor lehet hogy a másik Amy tűnik el, vagy még rosszabb, és a Tardis már képtelen lesz fenntartani a paradoxont. De igen, akkor is fura volt, és aztán megható a vége.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6x10

 

Szerintem a Doktor legtöbbször meghozza a logikus döntést még akkor is, ha az nem feltétlenül humánus. Amy 36 évet élt le ott egyedül....engem ez döbbentett meg. Én biztos begolyóztam volna.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért és amikor

Rory 2000 évet élt le Amyért? :D

Amúgy erről mindig eszembe jut az a rész is, az első angyalos amikor a Doktor és Martha visszakerülnek a múltba a Tardis nélkül, és ott kell élniük annyi évet, hogy visszatérjenek a jelenbe, amikor eltörölhetik azt az időt, és újraírhatják, de attól még ott kellett azt leélniük. :D

nyilván nem ugyanaz mint itt. De miyen aranyos volt a Rory robot. :D kezes bárány. ^^

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 6. évad

 

 

Rorynak volt miért élnie...

Amúgy ez a(z egyébként marha jó) rész kicsit olyan, mintha a Doctor's Wife-ból nőtt volna ki. Amikor Ház belakja a TARDIS-t, és szórakozni kezd Amyékkel, történik egy hasonló dolog. Az a jelenet pl., amikor a halott Roryt látjuk összeaszalódva, a falakon meg mindenhol DIE AMY HATE AMY stb. - na, az is hátborzongató.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 6. évad

 

 

Rorynak volt miért élnie...

Amúgy ez a(z egyébként marha jó) rész kicsit olyan, mintha a Doctor's Wife-ból nőtt volna ki. Amikor Ház belakja a TARDIS-t, és szórakozni kezd Amyékkel, történik egy hasonló dolog. Az a jelenet pl., amikor a halott Roryt látjuk összeaszalódva, a falakon meg mindenhol DIE AMY HATE AMY stb. - na, az is hátborzongató.

 

Bizony az se volt semmi. Két folyosón leélni évtizedeket...bár az csak illúzió volt szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.