Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Várja valaki rajtam kívűl a Captain Power and the Soldiers of the Future sorozat új részeit? :yes:

Na egy kis morzsa az előkészületekről

http://io9.com/this-great-forgotten-1980s-science-fiction-show-is-comi-455872109

Az egyes epizódok már 60 percesek lesznek, jóval darkosabbak, és felnőttesebbek.

Hajrá!

Én is nagyon várom, anno nagy rajongója voltam gyerek koromban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régen én is nagyon szerettem, nem is tudom, a szív tv-n ment? :D

Azon is, meg az MSaton. :D Sőt, ha jól rémlik, egyszer az M1 is leadta úgy, hogy filmmé vágott több részt. Az előzményeket elmesélő New Oreder Part I-II-t, illetve az utolsó két részt, a Retribution Part I-II-t. Így lett belőle nyolcvan perces film. :)

 

Ugyan a szereplőkről még nincs sok információ, de az már biztos, hogy az eredeti Powert játszó Tim Dunnigan lesz az új sorozatban a Power apjáról mintázott szuperkomputer, Mentor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Misfits - kívülállók 3. évad

Még mindig fura a sorozat. Nagyon angol. Nagyon alpári és paraszt és vulgáris, de még így is egyedi és szerethető...a maga módján. Ez az angolok paraszt Xmen-je. Az hiszem az első két évad jobb volt, kicsit jobban tetszett, de azért már más volt. Most hogy az előző évad végén megjelent Seth, aki képes az erőket keverni, volt egy kis felfordulás. Az évad fele konkrétan sz-r, ami 8 részből 4. Azért ilyen kevés résznél jobban összekaphatnák magukat az írók és kicsit komolyabb dolgokat, képességeket is berakhatnának mint faroklerohasztás és nővé változás...annyi jó képesség van, és ilyen marhaságokat tesznek be. Viszont a maradék 4 rész pedig iszonyú zseniális volt. Mind humorilag, drámailag és történetileg is. Nathan távozásával Rudy vette át a bohóc szerepét, aki legalább olyan jól hozza ha nem dupla olyan h-lye. :) Aki megnézi úgyis érti mire gondolok. Van itt szellem vadászat, harc nácikkal és zombikkal, szóval ez a része nagyon erős lett. ÉS hát az évadzáró, amikor azt hinné, hogy ebben már nem lesz több, beletesznek egy csavart. Kettős volt az évad, és sokan mondják hogy eddig tartott a jó rész, és innentől teljesen elveszti az értelmét a sorozat, mondjuk kíváncsi vagyok, de az évadzáró miatt lehet benne valami. 6/10 lett az évad. Sok volt a körítés sajna, és nem tetszett a csavar sem.

Ex3GulJ4pSsUy6ym9lmQoI.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak, a Bolton fattyú a képen :D

Igen? És már az első részben benne lesz ha jól látom.

Nagyon jó. Bírom a srácot, mondjuk színészileg nem sokat kellett mutatnia ebben a sorozatban.

Kíváncsi leszek itt. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkal többet nem mutatnak az eddigieknél, de akkor is jó volt megnézni őket :) És már csak párat kell aludni...aztán jön DW és GoT, remek párosítás lesz :D

És most kölcsön adom a GoT eddig részeit a kolléganőmnek, szóval már csak DW-t és Sherlockot sasoljuk majd "együtt"!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Captain Power: Elsőre nem tudtam miről van szó, de rákerestem a Youtube-on és rájöttem, hogy ezt én is nagyon bírtam. Igaz csak három részt láttam belőle, amit pár ismerős felvett egy VHS kazettára, de azokat rongyosra néztem és el voltam ájulva micsoda effektek vannak benne egy TV-sorozathoz képest :)

 

Misfits III. évad - Én az első két évadot kifejezetten szeretem, de ezt a hármast pár rész után feladtam és bekerült a Merlin mellé az "egyszer majd talán befejezem" kategóriába

 

Trónok Harca

 

Vajon ebben az évadban berakják a sárkányok nagy tombolását, vagy ez a következőre marad?

 

 

Ha arra gondolsz amikor fél Astaport felperzselik akkor igen: az ebben az évadban lesz. Egyébként a kikerült sárkányos klippről jutott eszembe (Sárkányok tánca spoiler)

Ha Drogonnak ilyen tüskék állnak ki a hátából hogy fogja megülni Daenerys, ha nagy lesz?

 

 

 

Na ez már nagyon erőltetett..

Én konkrétan nem is értem, hogy ez mi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Captain Power: Elsőre nem tudtam miről van szó, de rákerestem a Youtube-on és rájöttem, hogy ezt én is nagyon bírtam. Igaz csak három részt láttam belőle, amit pár ismerős felvett egy VHS kazettára, de azokat rongyosra néztem és el voltam ájulva micsoda effektek vannak benne egy TV-sorozathoz képest :)

Az effektek tényleg nagyok voltak akkoriban, sőt, a legjobbak, amit a TV-ben produkálni lehetett. B kategóriás sci-fihez képest ez volt az első TV sorozat, amiben full CG szereplők szerepeltek, ráadásul mindjárt jelentős szerepben. Ez akkoriban még mozifilmekben is szokatlan volt, hát még húsz perces sorozatepizódokban. És ezek a CG karakterek nem csak benéznek az évadba, Soaron a 22 epizódból 16-ban, Behemót (Blastarr) 12-ben szerepelt. Még olyan epizód is van, amiben mindketten tiszteletüket teszik, össze is verekednek. :)

Persze ez is lett a veszte, iszonyú magas volt a költségvetése. A CG mellett (ami ugye Soaron és Blastarr mellett még jelentette a lézerlövedékeket, az energiapáncélok felvételét, a fémkatonák vibráló miarosebbét), minden epizódban új díszletet építettek fel, a fémkatonák és Powerék páncélzata is drága volt (főleg, mert a valóságban az energiapáncélok igen sérülékenyek voltak, így mindegyikből volt vagy hat), és akkor még a modellek, a valóban működő járművek, és egyéb trükkök (Mentor feltűnései, Sólyom is pofátlan mód repkedett az epizódokban, meg akkor még ott volt a két hajó, a skybike-ok). A hatodik katonát (Nathan "Stingray" Johnson ezredes, létezik pár kép, amin még rajta van, mert forgattak vele; a sorozatban a hatodik feltöltőállomás is megmaradt) végül azért sem szerepeltették, mert egyrészt technikai háttér sem állt rendelkezésükre, hogy megcsinálják a vízalatti jeleneteket, másrészt a medence, ami készült a sorozathoz, dollár tízezreket úsztatott volna el.

Szóval megkérték az árát, epizódonként 1 millió dollár. 1987-ben, húsz perces epizódok. Összehasonlításul: a sokkal nagyobb népszerűségnek örvendő Star Trek akkor induló folytatása, a The Next Generation első évada epizódonként 1,3 millióba került. És azok 45 perces részek voltak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Weeds - Vége a 8. évadnak és ezzel a sorozatnak is: Nem tudom mit mondjak erre az évadra. Sajna rettenetesen elcseszték, szétcsúszott az egész az írók kezében. Össze vissza belekaptak mindenbe, amiből aztán nem lett semmi. De még az sem lehet hogy közben tudták meg hogy kasza, mert azt már az évad előtt tudták, mégsem voltak képesek egy rendes zárást írni. Az évadzáró meg...pfff atyám...hát ennél leghangolóbb véget nehezen lehettt volna írni. Talán az utolsó pár mp-ért valamit, de ez már meg sem közelíti azt a sorozatot ami annó volt. Az első pár, 4-5 évad annyira vicces, izgis és kiszámíthatatlan volt, aztán elkezdett zuhanórepülésbe kezdeni. Átment erősen drámába, bár mindig próbálták visszahozni a régi dolgokat, de már nem sikerült. Botwinék csak sodródtak.Itt a végén már nem is volt egy egységes család kép, ami végig jellemző volt a sorozatra, amit nagyon sajnálok. Szerettem az elejét, ezért is néztem végig. A 8. évadra egy 4/10et tudok csak adni, és mivel rettentő hullámzó volt, ezért az egész sorozatra egy 6/10et. Azért az elejét ajánlom mindenkinek. Az úgyis megfog, aztán úgyis végignézitek. :) Sokat lehet rajta röhögni. Aki nem tudná miről szól, röviden annyi, hogy egy családanyának meghal a férje, és utána fűárulásból próbálja meg eltartani magukat. Innen kezdődik minden, de persze egyre nagyobb bajba keveredik. Rendőrség, árusok, kartell, bárók, lesz itt minden ahogy haladunk előre. :) Hajrá! :)

showtime-orders-season-8-weeds.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletyka: Állítólag Matt Smith ebben az évadban lesz utoljára Doctor.

A karácsonyi rész után búcsúzik a nézőktől.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/LucasMend/news/?a=76202

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a pletyka egy ideje már kering, és sajnos sanszos, hogy tényleg így is lesz. Mindenesetre én elnéznék vele még pár évadot.

 

Ha mégis váltás lesz nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a Tizenkettedik, és hogy ki fogja megformálni.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletyka: Állítólag Matt Smith ebben az évadban lesz utoljára Doctor.

A karácsonyi rész után búcsúzik a nézőktől.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/LucasMend/news/?a=76202

 

Hmmm... Ez érdekes. Meglehet. Nem lennék meglepve, tekintve, hogy a Doktor korábban is Karácsonykor regenerálódott. Na jó, a Kilencedik nem egészen. Szerintem a Tizenegyes már kicsit kezd elfáradni. Mármint a karaktere. Ez látszott már a legutóbbi karácsonyi részben is. Clara lehelt némi új életet belé. De... mintha már tényleg meglátszana a kor ezen az inkarnációján. A Tízes viharos élete után nem csoda. Talán valóban a Tizenkettedik lesz az utolsó inkarnáció... Egyébként Hiddleston valóban jó Doki lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.