Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Trónok harcáról vélemények? Érdemes nekimenni? Én csak most találkoztam össze a címével többször a neten, és érdeklődnék.

Itt a fórumon a többség szerette, de hogy be fog-e jönni az nagyban függ attól, hogy milyen az érdeklődési köröd. Ami a Trónok harcára jellemző: egy olyan fantasy világban játszódik amiben alig van varázslat. Elsősorban a nemesi házak közti politikai csörtékre van kihegyezve. Bár olykor naturális az akciókban és az erotikus jelenetekben is, a játékidő túlnyomó többségét párbeszédek teszik ki. Semmiképp sem akció-sorozat. Alapvetően karakter-dráma sok sötét tónussal (utóbbi egyre erősödik ahogy halad előre a történet). A sztori egyébként idővel egyre komplexebbé válik és emellett eddig folyamatosan nőtt a történeti-szálak száma is (jó eséllyel ezen a téren valami rekordot is sikerült beállítani... most a harmadik évad végefelé tippre úgy 10 szálon futhat a cselekmény). Ha ez igy nem vette el a kedved akkor valszeg be fog jönni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a fórumon a többség szerette, de hogy be fog-e jönni az nagyban függ attól, hogy milyen az érdeklődési köröd. Ami a Trónok harcára jellemző: egy olyan fantasy világban játszódik amiben alig van varázslat. Elsősorban a nemesi házak közti politikai csörtékre van kihegyezve. Bár olykor naturális az akciókban és az erotikus jelenetekben is, a játékidő túlnyomó többségét párbeszédek teszik ki. Semmiképp sem akció-sorozat. Alapvetően karakter-dráma sok sötét tónussal (utóbbi egyre erősödik ahogy halad előre a történet). A sztori egyébként idővel egyre komplexebbé válik és emellett eddig folyamatosan nőtt a történeti-szálak száma is (jó eséllyel ezen a téren valami rekordot is sikerült beállítani... most a harmadik évad végefelé tippre úgy 10 szálon futhat a cselekmény). Ha ez igy nem vette el a kedved akkor valszeg be fog jönni :)

 

Szerencsére a mocskos játszmák is érdekelnek, úgyhogy ez alapján jöhet. :) Kösz a segítséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Trónok Harca új évadába beválogatták a Sherlock sorozatból Mycroft Holmes-t :yes:

Lehet találgatni, kit játszik :cool:

Mark Gatiss emellett eddig hat Doctor Who rész forgatókönyvét írta meg, illetve néha feltűnt a DW-ben kisebb mellékszerepekben. Ő írja a forgatókönyvét egyébként a Doctor Who keletkezéséről szóló TV-filmnek is, az "An Adventure in Space and Time"-nak. Ha tippelni kéne kit fog játszani a Trónokban:

 

Szerintem Mace Tyrellt. Igen, a könyvben Mace iszonyú kövér, de ez nem hinném hogy akadály lenne és tökéletesen el tudom képzelni, mint a Margaery apját és a Töviskirálynő fiát, aki minden hozzáértést nélkülözve próbálja játszani a nagyok játékát

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Trónok Harca új évadába beválogatták a Sherlock sorozatból Mycroft Holmes-t :yes:

Lehet találgatni, kit játszik :cool:

 

Én is Mace-ként tudom elképzelni. Elég kevés olyan ki nem adott karakter szerepel(het) a következő évadban, aki legalább öt percnél több időt tölt műsoron, Gatissnak pedig egy főbb mellékszerepet tudok elképzelni.

 

 

Dexter 8/3

 

Szerintetek Vogel minden hátsó szándék nélkül szeretne segíteni Deben? Valószínűleg, és csak én látok rémeket.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 8/3

 

Szerintetek Vogel minden hátsó szándék nélkül szeretne segíteni Deben? Valószínűleg, és csak én látok rémeket.

 

Én elképzelhetőnek tartom hogy ezzel Dexire akar hatni. Talán azt reméli hogy akkor majd kézségesebben segít neki elkapni az agyfürkészt.

Amúgy ha már Madár (németből) dokinő úgy is ott van akkor ügyelhetne arra hogy Debi szedje a thorazine-t (a T2-ben Sára részére szánt gyógyszer). :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 Emmy jelölést kapott a Trónok Harca idén. :yeah::o

Legjobb dráma kategória jelölés a legelismerőbb.

Gratulálok Peter Dinklage, Emilia Clarke és a Töviskirálynő Diana Rigg-nek a jelölésért. :clap:

David Benioff & D.B. Weiss a 9-es epizód forgatókönyvéért jelölték.

Nina Gold és Robert Sterne legjobb casting

Plusz egy rakat technikai díj: vizuális effekt, operatőri munka stb stb.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 8/3

 

Szerintetek Vogel minden hátsó szándék nélkül szeretne segíteni Deben? Valószínűleg, és csak én látok rémeket.

 

 

Nekem eddig a Dexter nagyon egyértelmű, persze valószínűleg nem itt fog kulminálni a cselekmény, de igencsak visszaesett a lelkesedésem.

 

 

Tavaly nem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani, de már kajak várom Hannah-t, hogy visszatérjen és színezze egy kicsit az összképet, mert nekem már 3 rész után egy kicsit beszürkült. Vogel már az első epizód (+ a rész végi előzetes) után egyértelmű volt, hogy nem teljesen kóser. A legutóbbi két részben pedig abszolút kiviláglott, hogy manipulálja Dex-et. Hogy, mi célból az még persze nem tiszta, de nekem egyre jobban úgy fest, hogy ő legnagyobb pszichopata!

 

 

 

Ahogy nézem az American Horror Story volt még ami ennyi jelölést kapott. Ezt a sorozatot nézi innen valaki? Érdemes követni?

 

Nekem tetszett, az eddigi két évadot láttam, de csak akkor merném ajánlani, ha szereted a horrort. Ha nem kedveled annyira ezt a műfajt, akkor bőven ki lehet hagyni, nekem bejött. Ja és ha az első évad nem tetszett annyira, attól még a másodikat mindenképpen érdemes kipróbálni, mert teljesen más, mint az első (nem azt mondom, hogy jobb, vagy rosszabb, ezt mindenki döntse el maga, hanem más az alapkoncepció és a színészek is más szerepeket játsszanak). Röviden ennyi. :)

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy nézem az American Horror Story volt még ami ennyi jelölést kapott. Ezt a sorozatot nézi innen valaki? Érdemes követni?

Azt olvastam, hogy nagyon jó sorozat, nem teljesen csak horrorrajongóknak. Jobban mondva csak annyira horror, hogy a női nézőket se ijessze el. Az indulásnál koncepció volt, hogy próbáljanak egy olyan "horror"sorozatot készíteni, ami nem feltétlen a történtek férfijellegét fogja meg, sajnos erre nem tudom jobb szót így hirtelen. Minden évad más történet, és ugyanazok a színészek más karaktereket játszanak. Ennyit tudok róla, nem néztem, de szimpatikusnak tűnik.

 

Dexter

 

de nekem egyre jobban úgy fest, hogy ő legnagyobb pszichopata!

 

 

Nekem is eszembe jutott már, hogy az!

 

 

Vigyázzat "Spoiler". Benedict C elárulja egy comic con videóban hogyan is menekül meg a Sherlock végén. :))) XD

Bármennyire is kíváncsi vagyok, kihagyom, majd megnézem a filmen. Amúgy sem hiszem el, hogy valóban elárulja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus: utolsó évad: 10/10 erre nem tudok mit mondani sajna. Most végeztem vele és ez az évad, de talán ez a sorozat is, tökéletes, tökéletes hozza amit akart. Eddig is imádtam, élvezet volt nézni az összes évadot, egyszerűen magával ragad a brutalitása, a drámaisága, a szerethetősége. Kicsit most fel vagyok zaklatva, mert hát mégiscsak, ehhez a sorozathoz méltó finálét kaptunk, szóval csak kapkodom a gondolataimat. Egyszerűen imádtam és imádom ezeket a karaktereket. Spartát, Oni, és mindenki mást is de talán Spartát és Gannicust a legjobban. Hatalmas arcok voltak. És bármennyire valaki csak a vért és d-gást látja ebbe a sorozatba, az nézzen mögé, de igazából nem is kell, mert ez a képünkbe nyomja a legkeményebb drámát. Legyen az kapcsolatok közti, vagy hogy azért harcolsz és halsz meg amiben hiszel. Sajnálom hogy nem több évadban bontották ki ezt a végét, mert elnéztem volna még, de annyira változatos volt így, és izgalmas, hogy örülök neki, hogy meg tudták rendes oldani. Mi rendesen, oltárian. És bár a történelemből tudjuk a végét az egész történetnek, azért mégis érdemes megnézni, mert elég sokat ad hozzá. :) Így még törit tanulni is élvezetesebb lenne. :)10/10 még1X

banner.png

 

Breaking in - Simlisek 2. évad.

Hát így kell kiherélni egy remek sorozatot. Az első évad, talán a legjobb kocka sorozat ami valaha volt. És nem kicsit egyedi is. Minden egyes része iszonyat jó. Erre természetesen el kell kaszálni, ám a rajongók visszakönyörgik. De nem, nem maradhat meg a saját medrében. Meg kell változtatni, új karakterek behozni és régieket csak úgy kiírni. Nem értem miért. Az elejét egyszerűen fájdalmas volt nézni, aztán talán rájöttek az írok hogy milyen marhaságot is csináltak ezekkel a cserékkel és szépen lassan, de tényleg lassan elkezdett visszaállni a régi felállás, és bár ügyeket szinte még mindig nem oldottak meg, csak az irodában játszódott, mégis feljött.Az utolsó részt pedig minden SW rajongónak meg kéne néznie, mert állati. :D Nem kevés SW színész játszik benne és hát az egész rész a SW ról szól. :) Ez az évad 6/10, de összességében még mindig 8/10 ha az egészet nézem. Ja és C.Slater karakterénél kevés jobb van a sorozatok történetében. :D

breaking_in-show.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacusnál nekem egyedül az első évad tetszett, meg az utolsónak az eleje. Igazán a legfőbb bajom az volt vele, hogy a hivatalos "jó szereplők" egy-két kósza kivételtől eltekintve valami eszement unszimpatikusak voltak. A második évad óta vágtam a centit, hogy mikor szecskázzák már fel végre a rómaiak Spartacust és a bandáját.

Nálam az évadzáró csúcspontja amikor Crixus csaja bedobja a kulcsot. VÉGRE! Nem is emlékszem mikor irritált ennyire egy fiktiv szereplő

 

 

MissKarrde, Wilde: Köszi, be fogom próbálni ezt a sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak azért nézted hogy vártad hogy végük legyen? :D Mert azért ennél van jobb időtöltés is. :)

Persze, engem is irrátált sokszor sok szereplő. Még Crixus is, de szerintem emellett egy szerethető karakter volt ő is. És hát a testvérek is szoktak civakodni. :) De hát Te így láttad, én meg minden egyes részt élveztem. És hát legjobb eyecandy sorozat is. Gannicus új csaja annyira jó nő, hogy szinte sírtam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak azért nézted hogy vártad hogy végük legyen? :D

Azért volt más is. A római karakterek, meg a szálaik azért lekötöttek. Sajnáltam, hogy maga a sorozat nem hagyta, hogy a néző oldalt válasszon és rendre beraktak olyan jeleneteket, hogy a rómaiak csak azért is utolsó szemétládának tünjenek, de még ezekkel együtt is ők voltak számomra az igazán érdekesek (plusz Gannicus, aki tán az egyetlen volt a lázadó táborban aki végig szimpi és érdekes is volt). És persze az akció-jelenetek, amik -ahhoz képest hogy TV-sorozatról van szó- önmagukban elég jól össze voltak rakva, főleg a hármas évadnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért volt más is. A római karakterek, meg a szálaik azért lekötöttek. Sajnáltam, hogy maga a sorozat nem hagyta, hogy a néző oldalt válasszon és rendre beraktak olyan jeleneteket, hogy a rómaiak csak azért is utolsó szemétládának tünjenek, de még ezekkel együtt is ők voltak számomra az igazán érdekesek (plusz Gannicus, aki tán az egyetlen volt a lázadó táborban aki végig szimpi és érdekes is volt). És persze az akció-jelenetek, amik -ahhoz képest hogy TV-sorozatról van szó- önmagukban elég jól össze voltak rakva, főleg a hármas évadnál.

Hát azért a római szálon is volt lehetőség, mert volt pár római, aki jól bánt a rabszolgájával, stb, viszont én sem hinném hogy ez a nagy szám volt. SZerintem jól bemutatta hogy is bánhattak velük. Mint a tárgyakkal. Én nem hinném hogy ez akkor tényleg másképp volt, ahogy amerikában sem, stb. És mindegyiknek háború lett, lesz a vége. :) Nem is értem miért akartál a rómaiakkal szimpatizálni ebben az ügyben. :D Elég érdekes lett volna ha a rómaiiak is a jófiúknak vannak ebben az ügyben beállítva. Persze a Róma sorozatot is imádtam. Ott kicsit más volt Caesar. :) Itt kicsit action-packed volt, de pl Crassus karaktere is nagyon tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a római szálon is volt lehetőség, mert volt pár római, aki jól bánt a rabszolgájával, stb, viszont én sem hinném hogy ez a nagy szám volt. SZerintem jól bemutatta hogy is bánhattak velük. Mint a tárgyakkal. Én nem hinném hogy ez akkor tényleg másképp volt, ahogy amerikában sem, stb. És mindegyiknek háború lett, lesz a vége. :) Nem is értem miért akartál a rómaiakkal szimpatizálni ebben az ügyben. :D Elég érdekes lett volna ha a rómaiiak is a jófiúknak vannak ebben az ügyben beállítva. Persze a Róma sorozatot is imádtam. Ott kicsit más volt Caesar. :) Itt kicsit action-packed volt, de pl Crassus karaktere is nagyon tetszett.

Én nem akartam szimpatizálni a rómaiakkal. Az első évadban válszélességgel ott voltam a rabszolgák mögött és imádtam az évadfinálét, csak aztán úgy alakult hogy szemben a papirmasé rabszolga figurákkal, a rómaiaknál mentek az igazi érdekes kavarások meg ott bukkantak fel az érdekesebb jellemek, ami nem feltétlenül jelent szimpatikust (de legalább ők nem olyanok voltak mintha egy tündérmeséből léptek volna elő). Egyébként pedig persze sokszor rosszul bántak a rabszolgákkal, de ezt leginkább az általad emlitett HBO Róma sorozata mutatta be jól és realisztikusan. Itt teljesen lelett butitva a téma, de nem is ezt volt a szivfájdalmam, hanem amikor az egyébként érdekesen megirt karakterek hirtelen teljesen random módon p*csként viselkedtek pusztán azért mert ők a főgonoszok, mint például amikor

Crassus kegyetlenül kicseszik a fiával, ami ha lenne egy kis ép esze -már pedig eddig a pontig úgy tűnt hogy van neki- rájönne, hogy ez nem épiteni fogja a fia jellemét csak tönkreteszi, de hát ő a fő evil boss, úgyhogy csak azért is meglépi.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem akartam szimpatizálni a rómaiakkal. Az első évadban válszélességgel ott voltam a rabszolgák mögött és imádtam az évadfinálét, csak aztán úgy alakult hogy szemben a papirmasé rabszolga figurákkal, a rómaiaknál mentek az igazi érdekes kavarások meg ott bukkantak fel az érdekesebb jellemek, ami nem feltétlenül jelent szimpatikust (de legalább ők nem olyanok voltak mintha egy tündérmeséből léptek volna elő). Egyébként pedig persze sokszor rosszul bántak a rabszolgákkal, de ezt leginkább az általad emlitett HBO Róma sorozata mutatta be jól és realisztikusan. Itt teljesen lelett butitva a téma, de nem is ezt volt a szivfájdalmam, hanem amikor az egyébként érdekesen megirt karakterek hirtelen teljesen random módon p*csként viselkedtek pusztán azért mert ők a főgonoszok, mint például amikor

Crassus kegyetlenül kicseszik a fiával, ami ha lenne egy kis ép esze -már pedig eddig a pontig úgy tűnt hogy van neki- rájönne, hogy ez nem épiteni fogja a fia jellemét csak tönkreteszi, de hát ő a fő evil boss, úgyhogy csak azért is meglépi.

 

 

Mivel nekem kb minden tetszett ebben az évadban, ezért is.

 

A fia egy pöcs volt. Megszegte a parancsnoka szigorú parancsát, és végig azon siránkozott hogy felnőttként kezeljék. Sőt még a rabszolga csaj is ezt sugallta, persze ő nem erre gondolt, de tanult belőle a gyerek, csak rossz dolgot szűrt le. Ha nem lett volna nagy a pofája, és ki ha én nem hozzáállása, akkor neki sem kellett volna szenvednie és a pasijának sem meghalnia. És ha ebből a leckéből ő azt szűrte le h de gonosz az apu, akkor megérdemelte a sorsát...amúgy is persze. De az is kemény volt hogy a végén "visszafogadta a csajt" Crassus aztán ő is ott végezte a kereszten...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nekem kb minden tetszett ebben az évadban, ezért is.

 

A fia egy pöcs volt. Megszegte a parancsnoka szigorú parancsát, és végig azon siránkozott hogy felnőttként kezeljék. Sőt még a rabszolga csaj is ezt sugallta, persze ő nem erre gondolt, de tanult belőle a gyerek, csak rossz dolgot szűrt le. Ha nem lett volna nagy a pofája, és ki ha én nem hozzáállása, akkor neki sem kellett volna szenvednie és a pasijának sem meghalnia. És ha ebből a leckéből ő azt szűrte le h de gonosz az apu, akkor megérdemelte a sorsát...amúgy is persze. De az is kemény volt hogy a végén "visszafogadta a csajt" Crassus aztán ő is ott végezte a kereszten...

 

 

Az hogy Tiberius egy pöcs az nem kérdéses. De az hogy az apja Crassus, aki a kor mércéjével mérve rendkivül józan gondolkodású embernek lett lefestve, pusztán azért hogy tanitsa a fiát, megkockáztatja azt is, hogy Tiberiust megölik... ez nekem totál nonsense. Ugye annyin múlt az élete, hogy nem húzott rossz követ. Az meg külön vicc lett volna ha az hogy Tiberiust arra kényszeritik, hogy halálra verje a szerelmét, értelmes és hatékony tanitási módszernek bizonyul

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Comic Conon megérkezett a 4. évad első előzetese! Ez alapján az új évad sem ígérkezik gyengének. :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=Dxg27QsaIEY

 

Csakhogy van egy óriási probléma. Hol van a Kormányzó úr? Őt azért csak ki kéne nyírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az hogy Tiberius egy pöcs az nem kérdéses. De az hogy az apja Crassus, aki a kor mércéjével mérve rendkivül józan gondolkodású embernek lett lefestve, pusztán azért hogy tanitsa a fiát, megkockáztatja azt is, hogy Tiberiust megölik... ez nekem totál nonsense. Ugye annyin múlt az élete, hogy nem húzott rossz követ. Az meg külön vicc lett volna ha az hogy Tiberiust arra kényszeritik, hogy halálra verje a szerelmét, értelmes és hatékony tanitási módszernek bizonyul

 

 

Persze hogy értelmetlen. De szerintem ez jól meg lett ideologizálva a sztoriban. Azt akarta hogy felnőttként bánjon vele, akinek vállalnia kell a tettei következményét, és mivel ő kérte hogy parancsnok lehessen az apja oldalán ezért bírnia kell a következményeket is. Crassus ezt is megbánta, persze hogy megtört volna ha a fia is meghal, de ő az elvek embere volt. Szerette a csaját is, mégis keresztre feszítette, mert ezt diktálták az elvei, és nem az érzései. Jó az hogy a saját pasiját kellett szétvernie, már csak egy lapát a drámaisághoz, hogy nyomatosítsák miért fogja utálni az apját.

 

 

WAlking dead meg jónak néz ki, de hát az is mikor nem volt jó. :D Kíváncsi vagyok mi lesz ott bent. :)

Frenkie aztán ki tudja, lehet a történéseknek a Kormányóhoz is köze lesz.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy van egy óriási probléma. Hol van a Kormányzó úr? Őt azért csak ki kéne nyírni.

Te el tudod képzelni, hogy egy ilyen kaliberű karakter úgy távozik a sorozatból, hogy lelécel és vígan éldegél tovább off-screen? :)

 

Ha a Kormányzó nem szerepelne a továbbiakban, biztos, hogy kinyírták volna a 3. évad végén. Így szerintem egyértelmű, hogy tervek vannak vele a későbbiekben (talán épp ő az, akiről a trailerben beszélnek). Annál is inkább, mert a színésznek (David Morrissey) szerződése van a 4. évadra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetett volna ezeket a spoiler gomb mögött, biztos van olyan, aki még nem nézte meg a 3. évadot.

 

 

A színész állandó szereplőként fog visszatérni a 4. évadban, szóval a karakterét biztosan nem hagyják ki. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Comic conos videó amiben megemlékeznek a Trónok Harca majd eddigi összes halottjáról. :D *Spoiler veszély aki még nem látta végig*

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=9m4ZPULXJKw

Hát voltak páran na...! :D

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hosszas gondolkozás után én is listára vettem a Trónok harcát. Ha már annyi jót hallottam róla itt, és egyéb helyeken is, vétek lenne nem esélyt adni neki. Remélem, nem járok vele úgy, mint a Doctor Who-val. :)

 

Amit még tervbe vettem, az a Dexter (elég rég óta parkolópályán van) az American Horror Story és a Breaking Bad. Ez utóbbiról vannak valamilyen tapasztalataitok?

 

Kudar, Arrow-val hogy állsz? :) Októberben érkezik a 2. évad. Úgy rémlik, azt írtad, hogy az első végeztével belekóstolsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hosszas gondolkozás után én is listára vettem a Trónok harcát. Ha már annyi jót hallottam róla itt, és egyéb helyeken is, vétek lenne nem esélyt adni neki. Remélem, nem járok vele úgy, mint a Doctor Who-val. :)

 

Amit még tervbe vettem, az a Dexter (elég rég óta parkolópályán van) az American Horror Story és a Breaking Bad. Ez utóbbiról vannak valamilyen tapasztalataitok?

 

Kudar, Arrow-val hogy állsz? :) Októberben érkezik a 2. évad. Úgy rémlik, azt írtad, hogy az első végeztével belekóstolsz.

Dexi és a Breaking go! Kötelező mind2. :)

 

Bakker jó hogy mondod. Épp kerestem valamit amit nézni kéne, akkor lehet az Arrow lesz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.