Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Vámpír naplók 4. évad: Ha bárki kérdezi nem nézem. :D De valójában amikor elkezdtem nézni, olyan érzésem támadt mint amikor a Supernaturalt kezdtem el nézni, hogy alábecsültem a sorozatot, és hogy inkább csak kislányos tiniknek való, mert tele van szépfiúval meg lánnyal. De mind2 sorozat rácáfolt erre. Jó, azért nem hasonlítom a TVDt a SN-hez, mert előbb azért tényleg rendelkezik romantikus szálakkal, de ez mellé ott vannak a tökéletesen felépített évad, szintre részről részre lesz egyre izgalmasabb, jön elő egyre több lény, misztikus tárgy és ellenség. Ez kb a 3. évad végén tetőzött, de ott sajna 19re húztak lapot a készítők és annyira nem sikerült. Megléptek valamit, de hiba volt, és ezzel az új évad eléggé mélyrepülésen volt. Még mindig tudtak újat mutatni, eléggé izgalmas volt, de pl az első fele kifejezetten szenvedős, történés mentes volt. Ja és ez a sorozat, -legalábbis elért oda- ahol gyakorlatilag az összes mellékszereplő érdekesebb mint a főszereplők. Ezt észre is vették a készítők, és idén indul egy Spin off sorozata, The Originals címmel, ami a három eredeti vámpírral fog foglalkozni. Ők voltak a legérdekesebbek szerintem, szóval kíváncsi vagyok, hogy teljesen kiírják e őket a TVDből, de félek, hogy igen. A SNhez hasonlóan itt sem lehet senkitől teljesen elbúcsúzni, mert mindenki meghalt már vagy 20x még a sima emberek is, de valahogy mégis jól adagolják. Viszont úgy néz ki hogy ennek most vége. A szereplők megfogyatkoztak, viszont itt az új elpusztíthatatlan ellenség, aki remélem lesz olyan jó, mint az előző. :D De valahogy kétlem. Viszont abban reménykedem, hogy valahogy újraéled a sorozat, és ismét tudná hozni az előző évadok minőségét. Nehéz lesz, de várom. A Originals-nak pedig adok egy esélyt, mert Klaust és a Elijah-t nézni kell. :D6/10.

10746.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake-nek mondjuk lehet mindez nem fog feltűnni, mert darálva nézi, úgy azért máshogy hatnak a sorozatok, mint heti egy leosztásban (pl. nálam a Chuck a mostani egybe-darálás után a vége, ha nem is új értelmet kapott, de 100%-ig biztos lettem abban, hogy X visszakapja azt, amit elvett tőle Y, méghozzá azzal kapja vissza, amit Z talált ki, és így máshogy tekintek már a sorozat végére).

 

Sheldon az mindig Sheldon, bár ő is fejlődik. Hamarosan már elmondható lesz róla, hogy ebben a galaxisban van a bolygó, ahol született. :lol:

 

Igen, Dzséjt, mivel darálva nézem, napi 4-5 részt, ezért nem éreztem az nagy ingadozást a 3. és 4. évad között :)

A 4. évadot ledarálva ugyanúgy röhögtem a Sheldon poénjain, Penny is mókás volt, Bernadette is , csak a neurobiológus robotnő bosszantott egy kicsit.

 

Amit már a hosszú évadok alatt észrevettem: ezek mindig csak turkálják a kaját, sose éhesek igazából :shocked::P

Amire kíváncsi leszek: Rajesh Koothrappali -miért válik annyira ellenszenvessé... mert mintha írtátok volna hogy az lesz :hmm:

Amire nem leszek kíváncsi: remélem Howard anyukáját nem mutogatják, csak megmarad háttérhangnak :P:hehe:

 

Már az 5. évad eleján járok, de sejtem, miért is érzitek ezt ismét erősebb szezonnak :) Trónok Harca kard lóg a bejárati ajtó mellett :yes: :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon én is csodálkoztam, de engem már kilóra megvettek azzal, hogy a teljes Long Song rajta van, ugye az Akhaten részből. :)

Én is egyből azt kerestem és hallgattam meg azonnal. Azt vártam a legjobban. :)

Viszont kár, hogy nincs benne a Name of the Doctor legvégének a zenéje. Az még nagyon tetszett. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is egyből azt kerestem és hallgattam meg azonnal. Azt vártam a legjobban. :)

Viszont kár, hogy nincs benne a Name of the Doctor legvégének a zenéje. Az még nagyon tetszett. :(

Jaja.

Amúgy elkezdték forgatni a Karácsonyit... :(

Legalább a haja a helyén van. :D

 

75900_655851354447771_717119027_n.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Én a

 

Goodbye Pond-ra vártam leginkább. Ami pedig még nagy kedvenc, az a 6. évados albumon szerepel, de át fogom másolni a 7. évadosba is, mert úgy teljes a zenei repertoár :)

 

 

Viszont kár, hogy nincs benne a Name of the Doctor legvégének a zenéje. Az még nagyon tetszett. :(

Az utolsó percek zenéjére gondolsz?

Egyébként korábban a karácsonyi epizód külön albumot kapott (pl. 5. évad utáni), talán most is...

 

Legalább a haja a helyén van. :D

Haj helyrekerült :D Persze ez nem jelenti azt, hogy végig így marad :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Emlékszik valamelyikőtök a Tremors: Ahová Lépek Ott Mindig Szörny terem című sorozatra? Nem a négy filmre, hanem annak 13 részes spin-off sorozatára gondolok. Annak idején, úgy nagyjából 8-9 éve lehetett, amikor vetítették a TV2-n és nagyon megtetszett, annak ellenére, hogy a filmeket nem láttam. Hirtelen ötlettől vezérelve nemrég megnéztem az első részt és nagyon tetszett. Azonban akárhogy keresem, sehol sem találok magyar szinkronos verziót az interneten. (Úgy tudom, hogy az nCore-on sincs fent.) Esetleg tudna valaki valami ötletet adni, hogy hol kereshetném? Válaszotokat előre is köszi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akiket érdekelnek a Trónok négyes évad fejlemények és olvasták a könyvet azoknak röviden összefoglaltam amit eddig már tudni lehet

 

 

Kezdjük a casting hírekkel.

 

-A Doctor Who-s Mark Gatiss szerepe végül csak kiderült: a braavosi Vasbank képviselőjét, Tycho Nestorist fogja alakítani. Felteszem egy vagy két jelenete lesz ahogy próbálja majd Királyvárban kiverni Cerseiékből az adósságot.

 

-Lesz Walda Frey, alias Kövér Walda. Roose Bolton feleségét Elizabeth Webster fogja játszani. Ebből én azt vélem kisejteni, hogy a Boltonokkal egyre többet fognak foglalkozni. Bírnám ha a családfő ebben az évadban már visszatérne Rémvárba.

Elizabeth-Webster-240x300.jpg

 

-Az Arrynok egyik hűbérese, Yohn Royce, aki csak a négyes könyvben szerepel itt már fel fog bukkanni. A Völgybeli kavarásokra ezek szerint már most rá szeretnének menni.

rupert_vansittart.png

 

-Castingoltak egy Vakondvárosbéli madam-ot is. Vajon konkrétan látni fogjuk Vakondvárost is? Rémlik hogy a vadak támadása elött szervezkedtek ott valamit Jonék (sajna rég olvastam igy már nem minden egyes kis részlet rémlik :()

 

-Mace Tyrell-t Roger Ashton-Griffiths fogja játszani (a kép persze még nem a Trónokból van :)).

fhd002GNY_Roger_Ashton_Griffiths_001.jpg

 

-A Vörös Vipera szeretőjét, a Homokkígyók anyját, Ellaria Sand-et, a Róma sorozat egyik színésznője Indira Varma fogja játszani

indira-varma.jpg

 

-Joseph Gatt-ról még nem derült ugyan ki, hogy kit fog játszani, de a forgatási menetrendjéből és a kinézetéből kiindulva Styrt a vadak egyik vezetőjét (a karakterről már hivatalosan is megerősitteték, hogy szerepelni fog a négyes évadban) A szinésznek egyébként egy ritka betegsége van ami miatt 14 éves korában kihullott minden testszőre. Ezért nincs szemöldöke.

Joseph-Gatt.jpg

 

Karakterek visszatérése akik régebb óta távol voltak vagy meglepő, hogy újra szerepelni fognak:

 

-Eddig a legnagyobb meglepetés szerintem hogy Walder Frey is szerepelni fog. Bár egy ekkora és ilyen jól müködő gazembert hiba is lenne parkolópályán hagyni.

 

-Helyszinként visszatér Craster kunyhója na és persze azok akiket legutoljára ott láttunk. Igy az a Gorman is aki a tavalyi évadban leszúrta Crastert, de Rastot is aki azt üvöltötte, hogy ki fogja nyirni Sam-et. Gondolom Branék fognak valahogy idebotorkálni. Számomra jó hir: nem csak az unszimpatikus arcok élték túl a lázadást. Igy többek közt az állandóan szarkasztikus megjegyzéseket eregető Dolorous Edd-et is újra látni fogjuk.

 

-A Fekete Várban is lesz pár ismerős arc. Többek közt az első évad s*ggfej kiképző tisztje, Alliser Thorne és Janos Slynt is visszatér, akit a második évadban Tyrion küldött a Falra. Meglepő és a könyvtől eltérő, de állitólag a Falnál fogjuk látni a Jaime kezét levágó Lock-ot is. Tipp: gondolom miután elért hozzá a Vörös Nász híre és rájött, hogy gazdája nagy haverja a Lannistereknek lelécelt és gyorsan felvette a feketét. A szinészt nagyon birtam szóval én nem bánom.

 

-Kevésbé meglepő: mivel újra szerepelni fog a Völgy és a Sasfészek újra látni fogjuk Lysát és selejtes gyermekét is.

 

-Arról viszont nincs hír hogy mi van Lancellal vagy Kevan Lannisterrel :( Csak nekem hiányoztak a hármas évadból?

 

És egy kis hírsaláta a végére néhány kiválogatott fotóval

 

-Egyre gyakrabban hangzik el az interjúknál, hogy ezúttal jóval több akció lesz mint a korábbiakban és állitolag nem semmi mikre készülnek a kaszkadörőkkel. Annyi biztos, hogy a kilences részben látni fogjuk a Falnál lévő csatát, amit a Feketevizi csatát is rendező Neill Marshall fog dirigálni. Még nem 100 százalék, de nagyon valószinü, hogy annak a résznek a felépitését fogják követni, tehát ebben az epizódban is csak az ostrom lesz fókuszban.

 

Ez elvileg a Királyi Esküvő diszlete hátulról.

tumblr_msxbeaRToa1sybxk4o1_500.jpg

 

Ezek pedig Rémvár kutyaóljai :D Tisztára mintha valami horror filmből lenne

 

tumblr_msxj75Foo31s78d3lo1_500.png

 

Nem tudom honnan, de a horvát lesifotósok rendszerint azt is pontosan tudják hányadik részből van az a jelenet, amit lekaptak (talán bemondják a csapó elött?) Állitólag az ahol a Hegy rákészül a nagy összecsapásra és levág pár apródot(?) a hetedik részben lesz

tumblr_msxbh4wLRJ1sybxk4o1_500.jpg

 

Annak a bizonyos összecsapásnak a helyszíne:

tumblr_ms4tzbSpdd1sybxk4o1_500.jpg

 

És a nézőtér

tumblr_msgsumduef1sybxk4o1_500.png

 

-Brienne nagy útja Podrick-al már ebben az évadban megkezdődik. Az egyelőre titok mennyit is fog ez a szál szerepelni, de az biztos, hogy már vettek fel velük jeleneteket amik a Folyóvidéken fognak szerepelni

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a mostani Dexi se egy nagy szám. A vége azért ér valamit. Csak az az egyetlen hibája van hogy eléggé kiszámítható.

 

 

Már korábban sejteni lehetett hogy a skalpvadász ürge ki fogja nyírni a muterját.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.