Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most látom, hogy a hetedik évad 5. és 6. része között elfelejtettem megnézni a Christmas Specialt. Elég, ha csak az évad végén nézem meg, vagy fontos az időzítése?

Nagyon fontos, hogy lásd még a vége előtt. Annyira fontos az időzítése, hogy te ezzel lényegében kinyírtál minden hatást belőle, de legalábbis, fele annyira sem fog ütni, mint ha sorrendben nézted volna. Majd ha megnézed, megérted, miért. Technikailag az a hatodik rész, vagy ha úgy tetszik, 5,5. rész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon fontos, hogy lásd még a vége előtt. Annyira fontos az időzítése, hogy te ezzel lényegében kinyírtál minden hatást belőle, de legalábbis, fele annyira sem fog ütni, mint ha sorrendben nézted volna. Majd ha megnézed, megérted, miért. Technikailag az a hatodik rész, vagy ha úgy tetszik, 5,5. rész. :)

 

Na basszus. Fura is volt a Doktor szerzetesruhában. Akkor most pótolom.

 

 

Melyik volt az a rész, amit nagyon lehúztatok ebből az évadból?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tardisos jó, de szerintem nála is jobb a Hide, de nekem az elborult Crimson Horror is bejött.

 

A miniepizód egyébként alátámasztja, amit sejteni lehetett, vagyis hogy

 

a Day of the Doctorban Arcadia elestét is fogjuk látni, amire elvileg az Idő Háború végnapjaiban került sor

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De majdnem, innentől már csak az utolsó rész igazán értékelhető, az viszont nagyon.

Nekem a második félből a The Bells of Saint John, a The Rings of Akhaten, a Journey to the Centre of the TARDIS és a The Name of the Doctor jött be. Mindez második nézésre, és eggyel több, mint elsőre. Visszanézve innét az első fél kevésbé jött be. :)

 

Más, visszanézve az eddig leadott évadokat...

 

"Fall of the eleven..." - szól a jóslat. Ha a John Hurt-féle Doctor is belevesszük, ez nem lehet, hogy valójában a Tennant-féle 10. Doktorra vonatkozik? Hiszen akkor ő a 11. és véletlen pont szerepel az 50. évfordulós részben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam már csak az utolsó két rész van hátra a 7. évadból, és eddig nem volt olyan, amivel gondom lett volna. A legjobbak az évadból szerintem: The Angels Take Manhattan (ez mesés volt...), The Rings of Arkhaten, Hide, Journey To the Center of The Tardis.

Azért a 6. évaddal nem ér fel a 7. nálam, de eddig minden OK vele. Ám tudom, hogy épp most jön

sokak szerint a legrosszabb és a legjobb rész.

Hát mit mondjak... mindkettőre igen kíváncsi vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, Castle heti rész csupán egy laza szórakozás volt, de már csak holnap nézem meg.

Hú, tényleg, a heti Castle. Az utolsó pár rész nem volt valami nagy eresztés (az Alexises volt egyedül, ami igazán említésre méltó.

 

Van ilyen, Doctor Who Special The Eleventh Doctor címmel jelent meg (angol felirat elérhető).

Akkor rendesen megadták a módját a következő Doctor bemutatásának, most kevésbé.

 

Mert valószínűleg így az 50. évfordulós rész táján nem akarják elvinni a figyelmet egy másik epizód és esemény irányába.

 

Elég idiótán venné ki magát, ha a nagy Doktor-összeröffenés helyett azt reklámoznák, hogy távozik az aktuális Doki. :) Akkor mi volt? Nem, hogy 50. évforduló nem volt a környéken sem, még éppen évad sem futott, csak négy, elég gyengus special. Majd szombat után valószínűleg elkezdenek foglalkozni az új Doktorral.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban elég átlagosan voltak a részek mostanában.

DW Specialt illetően pedig nem kritika volt, amit írtam, hanem szimplán tényközlés (ha esetleg félreérthető volt). Egyébként a kiegészítésed teljesen ésszerű :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

An Adventure in Space and Time - Hát ez valami meseszép lett. Talán mert nem is igazán tudtam mire számithatok, meglepett mennyire jól sikerült. Akik várják a Doctor Who 50-dik évfordulós részét azoknak nagyon melegen ajánlom. Remélem majd valami hasonló készül idővel a Star Warsról is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

An Adventure in Space and Time - Hát ez valami meseszép lett. Talán mert nem is igazán tudtam mire számithatok, meglepett mennyire jól sikerült. Akik várják a Doctor Who 50-dik évfordulós részét azoknak nagyon melegen ajánlom. Remélem majd valami hasonló készül idővel a Star Warsról is.

Én sem tudtam, mire számítsak, de erre nem számítottam. Leginkább egy dokumentumfilm képe lebegett előttem, de ez egy rendes film egy színészről, akinek csillaga élete alkonyán emelkedett fel és zuhant le igen szomorú módon.

 

Nagyon szomorú, amikor arról beszélnek, hogy senki sem pótolhatatlan, vagy amikor bejelenti a stúdió egyik főnöke, hogy a show folytatódik, de nem a színésszel. Mégis, talán az a legszomorúbb, hogy végül mennyire egyedül maradt.

Azon viszont baromira meglepődtem, hogy egy nő volt a showrunner a legelején. :o

Meg azért jó sok mindent ki kellett állnia a sorozatnak az elején. Elavult eszközök, senki sem vette komolyan, technikai gondok, elnöki merénylet. Csoda, hogy ennyi ideig fennmaradt.

Azt hiszem, hogy holnap meg is nézem az első két sztoriszálat a DW-ből (a poén, hogy amúgy is csak annyit láttam a 9. Doki előtti sztorikból)

 

 

Én is szívesen látnék még hasonszőrű filmeket más sorozatokról, filmekről is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma Doki napot tartok. Megnézek pár részt a 7. évadból, az Adventurest, és várom este a feliratot akármeddig az 50.hez. Szóval ha bárki tud egy oldalról ahova először felkerül, vagy megkaparintja, ne tartsa majd vissza az infót és linkelje be ide este!!! :):peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én PirateBay-ről kaptam le. Innen.

Köszi!

 

Ma Doki napot tartok. Megnézek pár részt a 7. évadból, az Adventurest, és várom este a feliratot akármeddig az 50.hez. Szóval ha bárki tud egy oldalról ahova először felkerül, vagy megkaparintja, ne tartsa majd vissza az infót és linkelje be ide este!!! :):peace:

Sajnos csak akkor tudok DW-napot tartani, ha szakad az eső, és nem lehet kimenni. Egyelőre csak köd van.

Feliratot illetően csatlakozom!

 

Dzséjt, ha még nem láttad a heti Castle-t, akkor sürgősen pótold!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem tudtam, mire számítsak, de erre nem számítottam. Leginkább egy dokumentumfilm képe lebegett előttem, de ez egy rendes film egy színészről, akinek csillaga élete alkonyán emelkedett fel és zuhant le igen szomorú módon.

 

Nagyon szomorú, amikor arról beszélnek, hogy senki sem pótolhatatlan, vagy amikor bejelenti a stúdió egyik főnöke, hogy a show folytatódik, de nem a színésszel. Mégis, talán az a legszomorúbb, hogy végül mennyire egyedül maradt.

Azon viszont baromira meglepődtem, hogy egy nő volt a showrunner a legelején. :o

Meg azért jó sok mindent ki kellett állnia a sorozatnak az elején. Elavult eszközök, senki sem vette komolyan, technikai gondok, elnöki merénylet. Csoda, hogy ennyi ideig fennmaradt.

Azt hiszem, hogy holnap meg is nézem az első két sztoriszálat a DW-ből (a poén, hogy amúgy is csak annyit láttam a 9. Doki előtti sztorikból)

 

 

Én is szívesen látnék még hasonszőrű filmeket más sorozatokról, filmekről is.

Igen talán az is csalóka volt, hogy a britek dokudrámának hivják azokat a történelmi filmeket, amiknél ragaszkodnak a történelmi hűséghez. Ahogy nézem több magyar oldal is úgy hozta le, hogy ez valójában egy dokumentumfilm, holott semmi ilyesmiről nincs szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.