Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem sem marad, gondolom ő is cserél az epizód alatt, ahogy eddig minden Doktor. De tartom valószínűnek, hogy az első forgatási napot még a régi díszletben kezdik - nem hiszem, hogy lerombolják a jelenlegi TARDIS-konzolt, de valószínűleg azért megsínyli majd kicsit a zuhanást. Szóval valami átépítés, legalább a rész erejéig lehet, hogy lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hali volt szerencsem megnezni 3 evadot a Tronok harcarol hat igen erdekes fil tud valaki valamit a 4 evadrol megjelenik vagy hany evadra tervezik es hasonlok elore is kosz a valaszt

A negyedik évad máricus/április tájékán érkezik. A készitők nyolc-kilenc évadra terveznek. Egyébként egy olyan regény-ciklusnak az adaptációja ez ami még nincs is teljesen készen, de ettől függetlenül a készitők nem várják be a regényeket, úgyhogy elvileg 4-5 év múlva mindenképp a végére érünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem eddig ez volt a legjobb szerkó, amit az újraindítás óta viselt a Doktor. Az előzőek mind olyan hétköznapiak voltak, hogy ihaj.

Hát, nekem is kifejezetten tetszik ez az öltözet, bár nem mondanám nem hétköznapinak. Olyan elegánsan angolos, talán még inkább mint az előző két esetben. :)

 

Trónok harca: ilyen hamar érkezik a negyedik évad? Remek! Már éppen el is feledkeztem erről a sorozatról, jó lesz visszatérni hozzá. :) Különösen várom az évadnyitó epizódot, ami ugye még a harmadik kötet, a Kardok Vihara fináléját hozza, és az nem lesz semmi. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem eddig ez volt a legjobb szerkó, amit az újraindítás óta viselt a Doktor. Az előzőek mind olyan hétköznapiak voltak, hogy ihaj.

Nekem is ez tetszett a legjobban, csak egyszerűen rossz máson látni... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Classic DW: 5-6 rész után azt kell mondjam jobbra számítottam vagy legalábbis izgalmasabbra. Első rész még bevezetésnek is unalmas volt, 7 részen át kínlódni a tűzön az már kicsit sok volt. :D Dalekosnak első kettő része volt érdekes csak, többit megoldhatták volna egy részben. Magát a formátumot nem értem, hogy miért volt jó egy epizódot 4-6 részre készíteni, közepe mindig unalmas eddig. Bőven elég lett volna 3 rész is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öhöm.... Pláne akkor embert próbáló ha a legelső évadtól kezded... hogy magamat idézzem :D Ha a Bondon tudtál unatkozni, akkor rengeteg unatkoznivaló van még elötted. Még a Hármas dokinál is, akit én imádtam, de akkor se értettem, hogy minek neki is ilyen sok 6-7 részes sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öhöm.... Pláne akkor embert próbáló ha a legelső évadtól kezded... hogy magamat idézzem :D Ha a Bondon tudtál unatkozni, akkor rengeteg unatkoznivaló van még elötted. Még a Hármas dokinál is, akit én imádtam, de akkor se értettem, hogy minek neki is ilyen sok 6-7 részes sztori.

 

Bondnál csak a Moore-érát untam ami szerintem a széria legalja, többinél repült az idő :D

 

Nekem annyi a bajom hogy szerintem feleslegesen vannak elnyújtva a sztorik. Tehát nem maguk a történetek unalmasak (kivéve 1. rész), csak sok benne a rizsa amit lelehetne tudni 10 percben. De hát nem panaszkodni akarok mert figyelmeztetve lettem csak már kikívánkozott belőlem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez nem annyira a készitők hibája. Régen így nézett ki és igy épült fel egy TV-sorozat. Akkoriban az ilyen szériáknál sokkal ráérősebb volt a tempó. Rá lehet egyébként hangolódni. Én speciel csak néhány sztorit untam. Hamarosan bele is futsz abba amin én nagyon szenvedtem (The Sensorites).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez nem annyira a készitők hibája. Régen így nézett ki és igy épült fel egy TV-sorozat. Akkoriban az ilyen szériáknál sokkal ráérősebb volt a tempó. Rá lehet egyébként hangolódni. Én speciel csak néhány sztorit untam. Hamarosan bele is futsz abba amin én nagyon szenvedtem (The Sensorites).

 

Én azt megértem hogy ilyen volt, csak érdekes :D Lenyomom az aztékokat és utánna jön a The Sensorites, hála égnek 6 részes ahogy látom, úgyhogy akkor felkészülök a legrosszabra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle: megható rész, a kötelező Ryan/Espo sztoráknál hatványozottabban tetszetősebb epizód.

 

Almost Human: újfent jópofa ötletek egy rohadtul unszimpatikus bűnözővel, plusz megtudhatjuk, milyen, a Dorium bal lábbal kel. :)

 

Agents of S.H.I.E.L.D.: épp csak picit döbbentett meg az epizód. Egyre jobb ez a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Classic Doki igazán a 3. doki 2. évadától indul be igazán. Legalábbis nekem ott volt egy fordulópont. Az első dokit én teljesen kihagytam.

Persze ez mindenkinél máshol lehet, de néha én is nagyon szenvedtem pár 6-7 részes uncsi történeten. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle: megható rész, a kötelező Ryan/Espo sztoráknál hatványozottabban tetszetősebb epizód.

Egyetértek, ez egy nagyon jó epizód volt.

 

Köszi a GoT-szösszeneteket, jó volt ennyit is látni belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OZ 1-6 évad, az az ennyi volt a sorozat. HBO. 97es sorozat szóval nem mai. Oz, azaz Oswald fegyintézet, és azon belül Emerald City, egy elkülönített rész a börtönön belül, ahol megfigyelik a rabokat, akik csoportokban vannak. Árják, Feketék, muzlimok, melegek, olaszok stb. A sorozat lényegében egy kezdetleges karakterdráma. Még nincs olyan szépen felépítve mint a mostani sorozatokban, de azért volt pár szép, és megható pillanata is, a sok brutális gyilkosság mellett. Az egész ezen a helyen játszódik, szinte egy külsős jelenet sincs és mégis sikerült érdekessé tenni, és változatossá. Ha valaki meghal, márpedig itt bárki meghalhat, jön a helyére más. Mondjuk szerintem a 4.évadnál tetőzött a sorozat, és onnantól lejtő volt, de a végére, a sorozatzáróra azért összehoztak egy jó kis finálét. Persze szerintem ők még mindig úgy gondolták, hogy nincs teljesen vége a dolognak, de mégis így lett. Viszont úgy hiszem elég sok sorozatszínésznek adta meg a lökést az OZ, a teljes dexter cast benne volt, Lost, Heroesból és Fringeből is páran, és lehetne még sorolni. Úgy érzem eléggé réteg sorozat, szóval nem tudom mindenkinek ajánlani, de egy 6/10re jó volt.

Ozposter.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg hivatalos kép a doki 8. évadából, Capaldi pedig teljes menetfelszerelésben. :)

Nekem a 11-es féle ruhában is bejött, de ez valami baromi jó. Eleve nagyon igéretesen hangzik az a koncepció, hogy ő ilyen badass Doktor lesz és ezen a képen elég jól tükrözödik is ez az elképzelés. Várós.

 

Közben a vasárnapi Trónok trailerhez az alábbi szösszenetek mellett kijött egy

. Igen, ez a trailer trailere :D (azért ez a nagy hajcihő, mert az HBO vasárnap mutatja be az új sorozatot a True Detective-et és nyilván szeretnének minél több embert elé ültetni. A korábbi tapasztalatok alapján pedig ehhez egy Trónok harca trailer a legjobb eszköz, ezért csinálnak neki ekkora hírverést)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a 11-es féle ruhában is bejött, de ez valami baromi jó. Eleve nagyon igéretesen hangzik az a koncepció, hogy ő ilyen badass Doktor lesz és ezen a képen elég jól tükrözödik is ez az elképzelés. Várós.

Sajna lehet hogy fake, mert eddig sehol máshol nem találtam ezt a képet. :S :D pedig tényleg jól néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség:

 

Capaldi mindössze 5 évvel idősebb Ecclestonnál.

 

Clara és a Doctor között pedig sohasem volt intim viszony korábban sem. (Arra ott volt River.) :)

Ha meg azt nézzük Clara hány éves lehet? A valóságban a színésznő 28 lesz idén áprilisban.... a történetben max 23-24 év körül lehet. A Doctor ezzel szemben mennyi is akkor most? Úgy 1500 körül? Szóval korkülönbség az valóban van ;):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem 6 évvel idősebb? Plusz 9 évvel később kezdte forgatni a Doctor Who-t tehát 15 évvel idősebben játssza a Doktort mint Eccleston.

 

Azt Moffat is megerősítette, hogy azt szeretnék ha a nézőnek olyan érzése lenne mintha egy új sorozatot nézne. A kedves jóbarát imidzset most elvileg hanyagolni fogják. Én nem bánom egyébként: végülis azért maradhatott fenn ilyen sokáig ez a sorozat mert állandóan változott. Érdekes lesz látni milyen új irányt vesz most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.