Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na akkor én arról lemaradtam.

 

DOki - Last Christmas - Viszont most megnéztem, és nagyon izgultam, mert az évadzáró nekem egy nagy csalódás volt, így annyira bevallom őszintén nem is vártam ezt a részt, és az első 5 percben úgy is tűnt, hogy nem fogom szeretni, valahogy túl sok volt, de ez szinte azonnal el is múlt. Szerintem egyszerűen zseniális lett ez a rész. Imádtam minden pillanatát, izgalmát, a szönyeket, a megható pillanatokat, és hogy végre megint összeállt az egész, és tudjuk folytatni rendesen a köv évadban. Jók voltak a poénok, a csavarok, és a megoldás is tetszett. Nem is igazán tudok negatívumot mondani. Talán az elfek kicsit idegesítettek, szerencsére nem is voltak benne sokat. Meg hát azért annyira nem volt karácsonyi hangulata... :D Elég merész ilyet adni karácsonykor főműsoridőben. :) Ilyen részeket írhat még sokat Moff. Persze a szörnyekről és a körítésről azonnal lehetne tudni, hogy ő írta ezt a részt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez az, nem volt karácsonyi hangulata, szóval számomra teljesen feleslegesek voltak a karácsonyi kiegészítők. Azon kívül viszont tetszett :) De mi a fenének kaptunk ijesztős részt karácsonyra? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who-ho-ho: Hál isten ez is csak annyira volt karácsonyos, mint az elmúlt kettő, bár leginkább a The Snowmenhez hasonlított. Szóval nekem nagyon bejött. :D

 

Naná, hogy bejött, elvégre a két kedvenc horrorfilmemet kutyulták össze, az Alient és a The Thinget, volt is mindkettőre szép számmal utalás, és nagyon szép a készítőktől, hogy mindkettőnek szerepel is a címe - igaz, a The Thing esetén nem a Carpenterféle remake, hanem az eredeti címe. :D Jó, hogy vége ennek a Clara-Doktor ellentétnek, ez nagyon nem tetszett az elmúlt évadban, és végre a 8. Dokit is láttuk mulatni. És ami a legjobb, szépen megcsavarták a télapó szálat. Nick Frost nagyon jól játszotta a szerepét. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who Karácsonyi Special - Imádtam! Az évadzáró okozott egy kis keserű szájizt, de ez simán korrigálta azt. Jó volt a hangulat, a sztori, a fordulatok, a humor, minden.

 

Főleg a végének örültem nagyon. Az utóbbi időben nagy volt a susmus akörül, hogy tán új útitárs jön, aminek én egy cseppet sem örültem. Clara ebben az évadban ért be igazán: a szinésznő rengeteget fejlődött a hetes évad óta és végre az írók is ráéreztek, hogy tudják igazán érdekessé tenni. Kifejezetten bosszantott a tudat, hogy csak azért mert meg van a lehetőség a főszereplők cseréjére ilyen sűrűn élnek vele és egy már működő karaktert másfél évad után szemétre dobnak... hála égnek hogy nem ez lett! Imádtam a zárójeleneteket és alig várom hogy Clara és a Doktor újra együtt róják a galaxist.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sons of Anarchy - vége a sorozatnak - Nem fogom szépíteni, ...az utolsó évad olyan lett, mintha sz-rra építettek volna várat. Egyetlen értelmetlen hazugságra építeni egy egész, és ráadásul utolsó évadot...szerintem hiba volt. Még akkor is ha az évad ettől még jó volt, de még inkább brutális.Azt hiszem pár dolgon kívül minden úgy történt ahogy kellett, még akkor is ha ez nekem annyira nem tetszik. Hiányozni fog ez a sorozat, ezek a bűnözők, és a történetük. Kurt Sutter - legalábbis szerintem - a Breaking Bad mellett, a legjobb drámát írta. Pedig ez inkább rétegsori, de akkor is hozza azt a szintet. Sok csavar volt a sorozatban, sok remek karakter, és rengeteg leszámolás. :D Én imádtam minden egyes percét, és sajálom hogy vége lett. 8,5/10es sorozat, 7/10es sorozatzáró évaddal.

Rengeteget tudnék írni róla, évadokra lebontva, karakterekre, stb, de erre most sajna nincs időm. :D

7992-sons-of-anarchy.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=PbeIv39s04s

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Galavant - Sokan dícsérték ezért meglestem és nem csalódtam eddig benne. Még csak 4 rész jött ki a 8ból, abból én 3at láttam de nagyon szórakoztató, és humoros középkori, musical-es vígjátéksorozat. Amolyan Gyalog galopp, Disney szám betétekkel. Remek a színészgárda, és a zenék is iszonyú fülbemászóak. Arról nem is beszélve, hogy voltak olyan poénok, hogy majdnem leestem a székről. :D Csak 20 perces részek, szóval akinek van ideje próbálja be.

http://www.youtube.com/watch?v=QWnDwM0RSX4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Outlander - s1 - Időutazós, romantikus, ...szerintem. Hát nem mondom hogy a kedvencem lesz. Sok lehetőség lett volna benne, de sajna kiderült, hogy egy romantikus regényből készült, így nem kellett volna sokat várnom. Mondom lassú víz partot mos, a végére biztos beindul de sajna nem. Imádom a zenéjét, jók a karakterek, az egész hangulata, skóciát amúgy is imádom, de egyszerűen nem történik benne semmi, és amikor úgy néz ki hogy igen...akkor sem. Minden túl könnyen megoldódik, és így aztán semmi feszültség nincs. A történet szerintem egy nő a 20. században, aki háborúban volt nővér, egy skót szertartás következtében visszakerül a 18. századba, ahol kívülállóként fogadják mert épp háború van az angolok és a skótok között. Ja igen a nő angol. Be kell illeszkedni, elfogadtatnia magát, ha vissza szeretene kerülni a kövekhez és a férjéhez, de persze azért ez nem ennyire egyszerű. Sajna az időutazás és annak bármiféle trükközése - üzengetés, stb - teljesen kimarad ami engem elég rosszul érintett. :D SZóval nem mondom, hogy kinek ajánlom, akinek ennyiből mégis megtetszett annak hajrá. 5/10.

outlander-banner-eb9969.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=NIBSn_M75OI

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.