Ugrás a kommentre

Star Wars animációs film az évfordulón!


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Várj még. Várj mééég... :D

 

Most már marha kínácsivagyok. Holnap reggeli program megvan remélhetőleg :D

Viszont nem tudom mi lesz ez. Csak egy film, vagy több részes? mert ahogy nézem elég sok helyen játszódik, elég sok szereplővel.

 

SWA_MosEspa_01.jpg

SWA_X-Wing_03.jpg

SWA_A-Wing_01.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NA jó mire is számítottam...számítottunk...

Coming soon????

Itt a direkt link a flashget-hez.

ftp://ftp.newtek.com/multimedia/movies/SWA_640x360_s3.mov

Mindazonáltal marha jól néz ki, és szíveszen megnézném Thrawn admirálist. Nagyon tetszik ez a kis trailer. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon lassan jön... több száz, ha nem több ezer rajongó tölti most egyszerre valoszinüleg :P Most már minden kétséget kizároan kilehet jelenti, hogy fan munka (A TFN-en vannak akik még mindig reménykednek abban, hogy hivatalos :)). A járművek gyönyörüek, viszont a karakter-animációk elég gyengék, de mint fan-munkáról csak felsőfokon lehet beszélni... ügyesek voltak. Remélem nem kezdenek el tovább titkolozni és hamar kiderül lesz-e ebből bármi hosszabb is (valahogy nehezen tudnám már elképzelni) és elmondhatnák, hogy jött össze, hogy pont kijött egy hivatalos figura sorozat amiről ők ilyen gyorsan animációt tudtak csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a trailer is a "Nesze semmi, fogd meg jól!" kategoriába tartozik, úgy mint a Tyridium vagy a Second Strike. :S

Ötletes animáció, de szigorúan csak 2-5 éves korig fogyasztható.

 

Bazz, ahogy vénülök, egyre kritikusabb vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen Windun én is csodálkozam. Érdekes is volt. Nem voltam azért biztos benne hogy Ő az...

Én bírnám ha lenne belőle egy hosszabb verzió, esetleh sorozat. Nekem nagyon tetszik, szép a látványa, bár a karaktereket tényleg jobban kidolgozhatták volna.

Most már csak a vasárnap fél9re leszek kíváncsi. Mit tartogathat a SW.com. vajon képeket? vagy részletet? :) de jó is lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett a trailer!

Szerintem hivatalosnak is elmenne. Ha fan munka akkor marha büszke lehet magára a készítő, mert animációs stúdiókat megszégyenítő minőségi munkát láttunk egy amatőrtől.

 

Szerintem az nem Windu volt, de remélem megtudjuk majd a filmecskéből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt azért nem csipázod, mert nem lehet vele tesztelni a házimozid, mint a többi gagyival. :)

Most, hogy ezt így felvetetted lehet, hogy csak hozzám kéne vágni egy überbrutál HD házimozi készletet és hihetetlen rajongója lennék ennek a kis trailernek is :P :P :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maguk az alkotók írtak a honlapon. Íme:

 

"We have been completely overwhelmed by the online response this teaser has generated. We can 100% assure you that this is NOT an official Lucasfilm production and is in no way connected to them. Many thanks to everyone.

We will be updating this site once we return from Celebration IV"

 

Szóval most már biztos, hogy fan film. Oldie megnyugodhatsz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.