Ugrás a kommentre

Star Wars animációs film az évfordulón!


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Star Wars animációs film az évfordulón!

 

swawedge01qz9.jpg

 

Nem véletlen, hogy rajongói filmekről nem szoktunk hírt adni, itt a Saga Fórumon. Legtöbbjük inkább készítőiknek okoz örömöt, semmint a lelkes nézőknek, akik nem láthatnak többet, mint pár haver jó hangulatban eltöltött marháskodását. Ám most egy kirívó esetről van szó, ugyanis a ?Tales of the New Republic? meglepően ígéretesnek tűnik. A szavak helyett, inkább beszéljenek magukért a képek, melyeket mindenki megtud nézni ITT.

Cseppet sem csodálkozunk rajta, hogy a TheForce.Net-en, már annak a gyanúja is felmerült, hogy hivatalos produkcióról van szó. A 30. évforduló napján vagyis 25-én, amikorra a bemutatót ígéri a honlap, majd kiderül az igazság.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én nem tudom, hogy sírjak vagy röhögjek...minden esetre remélem ezek a képek nem a hivatalos produkcióból készültek, másolták... :)

Ez egy masszív fan film oldie. Márpedig ha egy mezei ürge otthon ilyet csinál, az igenis elismerésre méltó! Szóval ne sírj, és főleg ne röhögj. Max. akkor ha jobbat tudsz kreálni. :)

 

Amúgy ritka nagy hülyeséget írtál, hisz a LFL produkció karaktereire elég csak ránézni, és már látható is az óriási különbség. De ha az nem győz meg, akkor ott van a cím, ami teljesen más. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy masszív fan film oldie. Márpedig ha egy mezei ürge otthon ilyet csinál, az igenis elismerésre méltó! Szóval ne sírj, és főleg ne röhögj. Max. akkor ha jobbat tudsz kreálni. :)

 

Amúgy ritka nagy hülyeséget írtál, hisz a LFL produkció karaktereire elég csak ránézni, és már látható is az óriási különbség. De ha az nem győz meg, akkor ott van a cím, ami teljesen más. :)

Én nem láttam sehol, hogy cáfolnák vagy éppen megerősítették volna a hivatalos jellegét. Én annyit mondtam, hogy ha ez a hivatalos Lucas álltal jóváhagyott alkotás akkor menjenek a sunyiba :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na aztán Oldi lehet mégiscsak sirnod kell, mert lehet tényleg hivatalos cucc ez. Ime némi összeesküvés elmélet. Szóval a rebelscum.com-on -ami a világ legnagyobb SW figurákkal foglalkozó honlapja- megjelent nemrégiben pár kép egy új figura sorozatról, melyek a 'Star Wars Animated' logó alatt jönnek ki. Már eleve az is kérdéses, hogy miért jön ki ilyen logó alatt bármi is, mikor nem létezik 'Star Wars Animated' film/sorozat stb. de ez a kissebb érdekesség. A figurák kinézete a nagyobb:

 

_MG_5641-m.jpg

 

Hasonlitsuk össze a honlapon látható rohamosztis képpel:

 

SWA_Leia_02.jpg

 

Egyeznek... de ez még csak a kezdet. A figurák logója is egyezik a honlapon látható logóval:

 

mg5639tw1.jpg

 

Ime:

 

footer.jpg

 

Bizony-bizony fenn áll a "veszélye" annak, hogy az évforduló alkalmából kapunk egy egész-estés vagy valamivel rövidebb animációs filmet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még ez is tetszik. Nem azt mondom, hogyha kiderülne nem fognám a fejem, mert Lucasék tudnának SOKKAL jobbat is csinálni, de hát akkor erre esett a választásuk. Hogy miért, azt csak ők tudják. De én azért mindenképpen megnézem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, valóban kerültek fel újak. Illetve folyamatosan cserélgetik a képeket... több olyan is van, ami pár napja még fent volt, de azóta lekerült. Például ezek:

 

SWA_Boba_01.jpg

 

SWA_Blockade_01.jpg

 

SWA_Interdictor_01.jpg

 

Az biztos, hogyha ez fan munka, akkor le a kalappal az illető elött, már a beetetés miatt is. Hogy pont olyan figurákkal és logóval sikerült csinálnia valamit, ami egyezik egy hivatalosan kijött bábu-sorozatéval! A nap végére mindenre fény derül! :D

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajaj. :D

Na ha Lucasék keze van mégiscsak a dologba akkor elég gyermeteg munka egy olyan cégtől mely ugyebár mindig az új technológiák felé nyít a filmkészítésekben. Szóval nem értem ezzel hová akarna fejlődni, de tőlük ez szánalmas lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát végülis a Tartakovsky-féle Clone Wars se volt technológiailag az a csúcs... :D Mondjuk most jelen pillanatban valamiért jobban hiszem, hogy fan film lesz, bár fene se tudja... rengeteg érv szól ellene és mellette is... nehéz eldönteni mit hidjen az ember...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként mikor és hol lesz látható ez a film? :D

Elvileg a belinkelt honlapon és a mai napon lesz látható... hogy órára pontosan mikor azt nem tudni. Talán az is lehet, hogy az időeltolodás miatt mi már csak holnap láthatjuk a filmet (márha van egyáltalán film és nem pár összetákolt kép van, amit bábuk designja alapján összehozott egy lelkes fan :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg a belinkelt honlapon és a mai napon lesz látható...

Akkor jól sejtettem, vagyis értelmeztem, hogy azon a honalpon lesz.

Viszont ha tényleg oda teszik fel, akkor az nem lenne valami profi megoldás, szóval nem hinném hogy Lucasék műve. Inkább tényleg FAN. De akkor is megnézném már!

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen... de bennem már az is felmerült, hogy esetleg valamelyik számitógépes animációkkal foglalkozó cégnél akarnak igy tisztelegni az SW elött. Nem lenne példa nélkül álló: anno a Titanic effekt-készitői csináltak például egy akkoriban jónak számitó kis animációt, melyben a hires hajó repkedett az aszteroidák között majd belecsapodott a Halálcsillagba. Ezt támasztja alá, hogy a képek egy LightWave 3D nevü programmal készültek, amit a profi cégek szoktak használni...

 

... ugyanakkor a starwars.com online boltjában már kapható olyan 3PO és Luke bábu, amik egy az egyben ugy néznek ki, mint a kikerült képeken látható...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt támasztja alá, hogy a képek egy LightWave 3D nevü programmal készültek, amit a profi cégek szoktak használni...

Hát ez nem teljesen igaz, még én is használok nagyon ritkán Lightwave-et.

 

Amúgy nekem tök mindegy hogy rajongói vagy hivatalos-e a cucc, a lényeg hogy jó legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.