Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Csak csatlakozni tudok, a Jedi: Yoda történetében az egyik legjobb SW képregény, amit valaha olvastam. És nem mellesleg a rajzolása is nagyon szuper. Talán ez az utolsó Clone Wars képregény, ami hazánkban megjelent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Yoda tényleg nagyon jó lett, nekem is a kedvencem. Egyébként az utolsó klónháborús képregény egy Republic Commando képregény volt az 57. számban. Itt egy másik klónkommandó próbált megvédeni egy árulót.

A nagy kedvenceim között ott van a jabiimi csata és Az apáik árnyékában történet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm. Valaki tudna adni letöltési linkeket a KOTOR sorozathoz, illetve a Knight Erranthoz? (angolul) Köszönöm előre is :P

Filestube.com-on vagy a Rapidlibrary.com-on számos ilyen cikket találsz, mint amilyet én küldtem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudnál oly küldeni mint a yodánál? Nem engedi/tudom letölteni :(

Mert beírod a keresőbe, amit akarsz és a megfelelő linkre kattintva le tudod tölteni. Nem akartam 50 különböző linkre külön-külön rákeresni csak a KotOR kedvéért. De én sem nagyon találom már az első részeket, szóval torrentet javaslok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon :D

Szokta valamelyikőtök a friss képregény fejezeteket olvasni, amiket amerikából szkennelnek? Mindig letöltöm az aktuális fejezeteket.

Most legutóbb a Blood Ties - Boba Fett is Dead #2 jött ki. Érdekesen bontakozik ki a történet. A rajzolások még mindig nagyon szépek.

SPOILER

kicsit meghökkentem, hogy Connor műkezet kapott, és azt hittem hogy Boba majd csak a sztori végefelé jelenik meg. Kíváncsi vagyok, hogy pontosan ki is ez a Sintas Vel.

SPOILER

Legközelebb a Knight Errant - Escape #1 jön ki. Preview: http://www.darkhorse.com/Comics/Previews/21-110?page=0

Az előző Knight Erant sztorik annyira nem fogtak meg, de azért tetszettek, ez most érdekesnek tűnik.

Van valami új hír a szukits féle képregények kiadásáról? Gondolom akkor az Old Republic nyert. A Threat of Peace-szel kezdenek? Lehet már tudni, hogy mikor és mennyiért? A második a Drath Vader vagy a Dark Times lett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én korábban a régi képregényeket olvasgattam. Asszem Bomarr adott jó kis linkeket hozzá. Naga Shadow és a régi sith éra történetei tetszettek a legjobban.

Én a Mycomicpost.com-ról szedem le őket, pár nappal a kiadás után már fent vannak. Érdemes végigolvasni valamennyit. Ami magyarul nem elérhető és nagyon ajánlom, az a Republic, Empire, Dark Times, KotOR és a Legacy, nekem ezek a kedvenceim.

A 3 TOR képregény jön és a Darth Vader. Valószínűleg a Blood of the Empire lesz az első, talán még idén. Az árakról még nem tudunk.

A három TOR közül a Blood of the Empire tetszett a legjobban, úgyhogy jól indítanak. A Lost Suns sem volt rossz, de nem hagyott mély nyomot, a Threat of Peace pedig eléggé kusza, talán azért, mert eredetileg e-comic volt, és a rajzolás sem mindig olyan szép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Mycomicpost.com-ról szedem le őket, pár nappal a kiadás után már fent vannak. Érdemes végigolvasni valamennyit. Ami magyarul nem elérhető és nagyon ajánlom, az a Republic, Empire, Dark Times, KotOR és a Legacy, nekem ezek a kedvenceim.

 

A három TOR közül a Blood of the Empire tetszett a legjobban, úgyhogy jól indítanak. A Lost Suns sem volt rossz, de nem hagyott mély nyomot, a Threat of Peace pedig eléggé kusza, talán azért, mert eredetileg e-comic volt, és a rajzolás sem mindig olyan szép.

Azért ez is biztató. Azt hallottam ennél sokkal rosszabbak a TOR képregények.

A fentebb említett címek nekem is kedvenceim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én korábban a régi képregényeket olvasgattam. Asszem Bomarr adott jó kis linkeket hozzá. Naga Shadow és a régi sith éra történetei tetszettek a legjobban.

Azok igazi klasszikusok már. :) EU szempontból alapműnek tartom őket, szerintem rengeteg fantázia volt benne. :) Nem pont a Naga Sadowos történetben, hanem ugyanennek a képregénysorozatnak egy másik fejezetében szerepelt először az Onderon, csak érdekességként. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon :D

Szokta valamelyikőtök a friss képregény fejezeteket olvasni, amiket amerikából szkennelnek? Mindig letöltöm az aktuális fejezeteket.

Annak idején a Legacy-t követtem figyelemmel rendszeresen. Aztán beleolvastam a Dawn Of The Jedibe, de sajnos így első ránézésre nem tűnik olyan nagy számnak, érdekesség ide, vagy oda. Bár lehet, hogy ez is kinövi még magát, mint ahogy a Legacy tette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején a Legacy-t követtem figyelemmel rendszeresen. Aztán beleolvastam a Dawn Of The Jedibe, de sajnos így első ránézésre nem tűnik olyan nagy számnak, érdekesség ide, vagy oda. Bár lehet, hogy ez is kinövi még magát, mint ahogy a Legacy tette.

Már nem olyan jó a Dawn of the Jedi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok igazi klasszikusok már. :) EU szempontból alapműnek tartom őket, szerintem rengeteg fantázia volt benne. :) Nem pont a Naga Sadowos történetben, hanem ugyanennek a képregénysorozatnak egy másik fejezetében szerepelt először az Onderon, csak érdekességként. :)

Na majd utána kell akkor nézni ahogy az új évad közeleg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején a Legacy-t követtem figyelemmel rendszeresen. Aztán beleolvastam a Dawn Of The Jedibe, de sajnos így első ránézésre nem tűnik olyan nagy számnak, érdekesség ide, vagy oda. Bár lehet, hogy ez is kinövi még magát, mint ahogy a Legacy tette.

Miért nem jó a Dawn of the Jedi? Pedig, emlékszem, nagyon vártad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem olyan jó a Dawn of the Jedi?

Nem azt mondom, hogy nem jó, csak engem most valahogy nem annyira érdekel. Bár eddig csak két számot olvastam belőle és ez ahhoz kevés, de alig történt valami. Persze, nagyon sok mindent kellett felvezetni az első számban, a második számban éppen csak hogy bemutatták a karaktereket, akik így első ránézésre nem a legérdekesebbek. Zayne Carrick például egyetlen rész alatt szimpatikus karakterré nőtte ki magát, itt meg mondhatni egyedül Seknos Rathban van némi potenciál. De majd egyben elolvasom a Force Stormot és akkor meglátom, hogy milyen. Meg ez a "ha a Tythonon kibillen az egyensúlyából az Erő, akkor természeti katasztrófák lesznek" dolog sem egészen tiszta. Pláne, hogy a TOR-ban, amikor tele van Jedikkel a bolygó, már nem történik semmi ilyesmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3 TOR képregény jön és a Darth Vader. Valószínűleg a Blood of the Empire lesz az első, talán még idén. Az árakról még nem tudunk.

Ezek szerint, már biztos, hogy megjelennek ezek a képregények a Szukits gondozásában? A szavazáskor csak tervezetről volt szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jó hír :D A Darth Vader alatt mit értesz? A Lost Commandot, vagy a Dark Timesot, vagy mindkettőt? A Blood Of The Empire után jön The Lost Suns, aztán a Threat Of Peace, utána gondolom a Darth Vader And The Lost Command. Remélem a Dark Times is megejelenik.

A Szukits azt írta asszem Facebookra, hogy ha sikeres a Darth Vader, a Ghost Prison is kijöhet majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint, már biztos, hogy megjelennek ezek a képregények a Szukits gondozásában? A szavazáskor csak tervezetről volt szó.

 

Igen.

 

Ez jó hír :D A Darth Vader alatt mit értesz? A Lost Commandot, vagy a Dark Timesot, vagy mindkettőt? A Blood Of The Empire után jön The Lost Suns, aztán a Threat Of Peace, utána gondolom a Darth Vader And The Lost Command. Remélem a Dark Times is megejelenik.

A Szukits azt írta asszem Facebookra, hogy ha sikeres a Darth Vader, a Ghost Prison is kijöhet majd.

 

Darth Vader and the Lost Command. Ha a három TOR-t és a Vader képregényt leadták, és ha sikeresek lesznek, akkor folytatódik a Vader a Ghost Prison-nel és elindul a Dark Times.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.