Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2007


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Koncertről azért annyit kérdeznék, hogy ha már Zoliék hazaindultak, miért nem vettétek legalább érintőlegesen célba, hátha hallotok még vmit?

Igazából fel sem merült, pedig nem voltunk messze a helyszíntől (inkább mondjuk úgy, a metrón előbb kellett volna leszállni, de ott a téren még várt volna ránk némi keresgélés, vagyis ha jobban meggondolom, a hangok után mehettünk volna :D). Győzött a fáradtság aznap este.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És miért nem bírtál bemenni velük?

Azért mert aznap reggel ahogy a hátizsákeszomban kotorásztam kezembe akadt a noteszom amibe a Hyperspace-tagságot igazoló számot beírtam és nem ugrott be hogy miért van ott a notesz így kiraktam belőle és nem vittem magammal. A szám híján meg hosszas huzavona után se kaphattam meg a Hypert igazoló nyakbavalót csak a belépőt amivel 9 helyett 10-kor mehettem be.

Tehát nemcsak Zolinak volt problémája a Hyperrel hanem nekem is de ez a beszámolóban is benne van.

Miután Zoli problémái megoldódtak a többiek eltűntek mint szürke szamár a ködben én meg még pár percig ott rostokoltam a kasszánál. Ha a skacoknak nem lett volna annyira sietős kérhettem volna tőlük egy nem Hypereseknek járó cetlit hogy bemehessek velük de arra már nem volt mód.

Aztán délután beugrott hogy a számgépemen megvan az a szám és telón lediktáltattam az öcsémmel és megszereztem a Hyperes belépőmet de akkor már mindegy volt arra a pár órára.

Azóta is átkozom a fejem hogy a telózás nem jutott már az Excelbe menet az eszembe de az idegtől már gondolkodni se tudtam.

 

Ironikus hogy addig egyszer se történt velem semmi kellemtlen péntek 13-án és pont akkor jöttek össze olyan sz*rul a dolgok és a következő napokban is megszívtam miatta egy párszor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért nem hívtad fel a srácokat később a HS kódért?

Nem lett volna értelme mert minden Hyperesnek más kódja van és nem írtuk fel egymás kódjait.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem úgy rémlik, hogy a normál belépő kódja volt a noteszban, HS-hez nem volt kód  :lol:

Mivel nem nézté bele a noteszomba így nem is rémelhet sehogy se hogy mit írtam bele. Nem egyszer mondtam hogy a Hyperes kód miatt kellett volna csak kiraktam a hátizsákból.

Csak tudom tán hogy mit írok le és mit nem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom itt szítani a hangulatot, de ha nem volt HS kód, akkor nem is írhattad fel Rog.  :lol:

Mert miért ne lett volna?

Azt a kódot már akkor kiküldték emilben amikor beregeltem a Hyperre és be is írtam a noteszba amit nem vittem magammal az Excelbe mert otthagytam a szálláson.

Most már totál elegem van az egészből.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert az elvileg a belépő jegy kódja volt nem? :lol: Én úgy tudom, nem volt Hyperspace kód. :D De tényleg hagyjuk, annyira nem fontos. :D

 

Inkább mesélj, neked mi volt a második nap fénypontja!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert az elvileg a belépő jegy kódja volt nem? :lol: Én úgy tudom, nem volt Hyperspace kód. :D

Mondom hogy volt Hyperes kód. Referenciaszámnak vagy minek hívták. Nekem jobban kell tudnom ha már én regeltem be a Hyperre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bementem a VADER+birodalmi tisztek műsor végére, jó volt! grivinek meg elmagyaráztam, hogy volt anno egy Vader-hajszálam, most szeretnék egy Grivi-hajszálat. Mire ő a haját tépte :lol: amúgy nagyon aranyos volt.

A Fan Club Lounge-ban volt egy kis beszélgetés vele, eléggé családiasra sikerült, amit ehetett, levideóztam. Elképesztően tud hangokat utánozni, ami egyfelől érthető hiszen azokkal dolgozik nap mint nap, de azért sokkoló volt, hogy ül velem szemben egy sound supervising editor és közben a speeder bike-ok hangját hallom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem egy igazi sliderrel van dolgunk? :D

Áh, Fizikailag nem vagyok rá képes, csupán álmaimban, és megérzésekben. Vagyis, ahogy szinte mindenki képes rá :D . Szóval voltam Celeben, egyszer volt valami hasonló álmom, foszlányokra emlékszem, olyan dezsvüm volt ahogy néztem a képeket és olvastam a beszámolót. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejnye-bejnye. Most beírok egy csúnya fekete pontot. :lol::D

:D Amikor visszaindultunk a szállásra (kilenc után, fél tíz körül), addigra a fél nyolcas kezdésű koncertnek nagyjából vége is lehetett, ezért sem lett volna sok értelme elkalandozni a tér fel, ahol tartották.

 

Egyébként Vader meg is büntetett egy picit, mint láthattátok. :D Sőt, másnap is. :D Még jó, hogy nem haragudott meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.