Ugrás a kommentre

A Young Jedi Adventures animációs sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Végignéztük a gyerekekkel, nagy sikere volt. Tátott szájjal nézték az egészet, még pislogni is elfelejtettek. :D Amikor Yoda bemutatót tart, ott meg elszabadult a pokol, totál azt láttam rajtuk, mint amit én anno A klónok támadásánál produkáltam :D :D

 

Ami nekem különösen tetszett, az a rengeteg állatfaj, ami itt megjelenik. Nem is tudom, volt-e olyan SW tartalom a közelmúltban, amiben ennyi állat szerepelt. 

 

A másik pedig a Vectorok. Úristen, de jó volt mozgóképes formában viszontlátni őket. Ott én is kaján vigyorral az arcomon ültem. :D

 

Egy szó, mint száz, én is nagyon élveztem, de a korcsoport számára biztosan 10/10. 

Remélem, lesz 2. évad, mert lezárás egyáltalán nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Én is kíváncsi vagyok rájuk. Ha jól olvastam, két epizódban fognak feltűnni ezek a karakterek, az egyikben Loden, Bell és Ember látogatják meg az ifjoncokat, a másik részben pedig a Starlightra látogatunk. Ezzel igazából bizonyossá vált, hogy időben nem sokkal a Jedik fénye előtt járunk.

 

Meg igazából a megírt karakterek előbb-utóbb biztos, hogy mozgóképre kerülnek. Jövőre még Vernestrát is látjuk majd az Acolyte-ban és kitudja, hogy mi van a többiekkel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én is kíváncsi vagyok rájuk. Ha jól olvastam, két epizódban fognak feltűnni ezek a karakterek, az egyikben Loden, Bell és Ember látogatják meg az ifjoncokat, a másik részben pedig a Starlightra látogatunk. Ezzel igazából bizonyossá vált, hogy időben nem sokkal a Jedik fénye előtt járunk.

Nem A Jedik fénye alatt kell játszódnia? Parázs nem a Nagy Katasztrófa után csatlakozik Bell-hez, amikor az Elphronán állomásozik? Bevallom, hogy néhány részlet mostanra megfakult, de valamiért úgy rémlik. Vagy csak akkor jelent meg először?

 

Viszont, ahogy nézem, ezúttal is jó kezekben maradt a projekt, ezeket a részeket Cavan Scott írja/írta :o :love: :rock:FB_IMG_1696995110688.jpg

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Nem A Jedik fénye alatt kell játszódnia? Parázs nem a Nagy Katasztrófa után csatlakozik Bell-hez, amikor az Elphronán állomásozik? Bevallom, hogy néhány részlet mostanra megfakult, de valamiért úgy rémlik. Vagy csak akkor jelent meg először?

Nem, előtte fog játszódni. Parázs (így fordították Embert? :D) már a Jedik fénye előtt is Bellel volt, például a Set for Life című történetben. Tehát itt is előtte fogunk lenni, kicsit furának is tartanám, hogy ha a Hetzai eseményt követően Loden és Bell tennének egy kitérőt és ifjoncokat látogatnának órákkal Loden eltűnése előtt. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 10. 19. - 18:30, Iqvi írta:

Várom már az első nameless megjelenést a sorozatban:P

Az durva lenne a piciknek. :D

 

Vicces félretéve, nem lennék meglepődve, ha esetleg a nihilek egy "gyermekbarátabb" megfelelői feltűnnének a sorozat későbbi szakaszában. Ha az első évadban nem is, akkor a következőben, persze ha folytatni szeretnék a dolgot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 minutes ago, Bence1997 said:

Az durva lenne a piciknek. :D

 

Vicces félretéve, nem lennék meglepődve, ha esetleg a nihilek egy "gyermekbarátabb" megfelelői feltűnnének a sorozat későbbi szakaszában. Ha az első évadban nem is, akkor a következőben, persze ha folytatni szeretnék a dolgot. :)

Had edződjenek csak, legalább tudják mit jelent jedinek lenni:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A sorozat 5 jelölést kapott a 2. éves gyermek- és családi Emmy-díjak szavazáson, a következő kategóriákban érdekelt:

 

Outstanding Pre-School Animated Series

Outstanding Music Direction and Composition for an Animated Program

Outstanding Main Title

Outstanding Editing for a Preschool Animated Program

Outstanding Sound Mixing and Sound Editing for a Preschool Animated Program

 

Még nem ismert az esemény időpontja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.