Ugrás a kommentre

A Young Jedi Adventures animációs sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

10 minutes ago, Ody Mandrell said:

Valószínűleg ez teljesen másról fog szólni, mint a fősodor. Kalandoznak majd abban az érában, max. feltűnik egy-két ismertebb Jedi, mint Avar, Stellan vagy Elzar. De persze még lehetne sorolni hosszan a neveket. 

Én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy ez még a fő sztori megjelenése előtt játszódjon, ugyanis Yoda a High Republic Adventuresbéli rövid szerepét leszámítva egyáltalán nem szerepel az első fázisban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Marchiont nem tudom, hogy hogyan lehetne átültetni egy gyereksorozatba. 

Az alapvetően ifi képregénysorozat HR Adventures-ban is elég komoly szerepet kapott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Yoda csak azért szerepelt az Adventures képregény szériában és azért szerepeltetik ebben a sorozatban is, mert kell valamilyen filmes fontos szereplő, hogy népszerűsítsék, vagy legyenek az idősebbek közül is, akik belenéznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 minutes ago, Darth Revan9 said:

Szerintem Yoda csak azért szerepelt az Adventures képregény szériában és azért szerepeltetik ebben a sorozatban is, mert kell valamilyen filmes fontos szereplő, hogy népszerűsítsék, vagy legyenek az idősebbek közül is, akik belenéznek.

Igen, ez logikusnak hangzik, de itt akár a történetben is lehet fontos szerepe, taníthatja a padawanokat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Ha én az ovisokat szeretném megcélozni, akkor a Skywalker Saga korában játszódó alkotásokkal próbálnám meg bevonzani őket. Ebből aztán következhetne az, hogy érdeklődni kezdenek a tágabb SW univerzum (filmek, sorozatok, stb.) iránt is.

 

De én se értem ezt a marketing fogást, hogy egy épülőfélben lévő érát fénykardozó gumimacival dobnak először képernyőre. Ez a karakter már most belém égett...:lol:

 

Star Wars: Young Jedi Adventures Introduces a Jedi Bear and Fans Can't  Handle It

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
2022. 12. 21. - 20:23, NorbiLordi írta:

Resistance-nél csak jobb lehet

 

A Resistance-szel az volt a baj, hogy a Rebelst váltotta, az volt akkor az egyetlen SW-sorozat, közte filmek voltak. Ráadásul impozáns anyagnak volt beharangozva, Oscar Isaac, Gwendoline Christie, az új trilógia kora. A Rebelshez képest pedig fájó visszaesés volt minden szinten, és két évig az volt A Star Wars anim. sorozat, amely pozíció akkor már 2008 óta töretlenül létezett.

 

Ez a sorozat pedig immár sok más sorozat tengerébe érkezik, szerintem tök okén tudjuk majd a helyén kezelni, amikor mindössze két héttel érkezik majd a Mando utolsó része és alig néhány nappal a Jedi Survivor megjelenése után, a Visions-szel egyszerre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kövezzetek meg, nekem tetszik :D

Nagyon várom, végre lesz valami, amit mutathatok SW témában a gyerekeimnek úgy, hogy közben nem lövöm el a Saga eseményit :D

szép az animáció. Sokkal jobb, mint amiket a fiam szokott nézni mostanság :D

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.