Jump to content

Cavan Scott: High Republic (2022)

Recommended Posts

Posted (edited )

Október 5-én elkezdődik egy új történet. Az első szám borítói és szinopszisa alább látható és olvasható. :) (A szinopszis elejébe egy picit belepiszkáltam, hogy ne áruljam el az első fázis végét.)

Szinopszis:

EGY ÚJ FEJEZET KEZDŐDIK EL A KÖZTÁRSASÁG FÉNYKORÁBAN!

150 évvel az első fázis előtt, egy újabb jelzőfény éget világosságot a Galaxisba, a hit és a lelkiség jelei. Jedha. A Pilgrim hold. A kiberszív.

De a szent városban a feszültség fokozódik és sötét napok közelednek. Vildar Mac jedi, aki biztonságban érzi magát, megérkezik a bolygóra, miközben Jedha törékeny békéje kezd összeomlani. Egy rémálom vár rá... egy névtelen rémület, amely később legendává válik...

uccpsjrlcqb91.jpg?width=1800&format=pjpg

5b3y0k1mcqb91.jpg?width=1800&format=pjpg

drhjadhlcqb91.jpg?width=1800&format=pjpg

Edited by Bence1997

15 hours ago, kdani20 said:

A 2. szám leleplezett borítója.

Új infó, hogy Cavan Scott a Jediké mellett más Erő-vallást is be fog mutatni.

bl771bgiu6d91.jpg

Elszalasztott lehetőség lett volna ez egy olyan képregényben ami a Jedhan fog játszódni :D

• 3 weeks later...

High Republic #2 - A HALÁL LECSAP JEDHÁRA!

Egy Jedi holtan fekszik egy ősi szentélyben, egy másik pedig a gyilkos nyomában.

Ki használja az ősi Erő erejét a szent város utcáin, és miért tűnnek el a szent ereklyék?

És miért vezet minden út a Whills Templomához?

• 1 month later...

Ki tudja azt előre, a Dark Horse első gyűjteményes kötete, ami az Adventures 1-4 számát fogja tartalmazni, csak júniusra lett bejelentve a hét elején.

Edited by kdani20

18 hours ago, Bence1997 said:

(A Pilgrim Vihar

Mqgyarul zarándokot jelent, szóval szerintem a Zarándokok Vihara jobb volna. 

Egész érdekes volt az első 1. szám.

Amire kíváncsi lennék, hogy vajon ez a 2 szobor egy és ugyanaz e. Mert a képregény szerint a szobrok jelképezték, hogy a város védve van még a sötét időkben is. És már a HR idején ezaz egy maradt ami még állt, úgyhogy ha ugyanezt látjuk már eldőlve a Rouge One-ban, az szépen előrevetíti a város pusztulását.

NIzUJ.png

image.png

3 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Amire kíváncsi lennék, hogy vajon ez a 2 szobor egy és ugyanaz e. Mert a képregény szerint a szobrok jelképezték, hogy a város védve van még a sötét időkben is. És már a HR idején ezaz egy maradt ami még állt, úgyhogy ha ugyanezt látjuk már eldőlve a Rouge One-ban, az szépen előrevetíti a város pusztulását.

Hát januárban jön egy The Battle of Jedha névre keresztelt audiobook... ez szerintem megválaszolja a kérdésedet. :D

Nekem is megvolt az első szám. Nagyon... érdekesen kezdett. Különösen a második történet volt súlyos, ezt úgy értem, hogy rendesen jegyeznem kell majd a különböző szektákat, akik a Jedhán vannak. :D Az első történet pedig jó volt, a vége meghökkentett. Várós a folytatás. Pláne, hogy úgy érzem, a Path of Deceit folytatása már ebbe a történetben elkezdődött.

On 10/15/2022 at 7:09 PM , NorbiLordi said:

Egész érdekes volt az első 1. szám.

NIzUJ.png

image.png

Túl hasonlóak ahhoz, hogy ne egy és ugyanazok legyenek. :D

Elolvastam ez első számot, és csak egy kérdésem van. 

Spoiler

Miért kell minden szerethető és azonosulható karakternek korán meghalnia? Plusz mi a fene lesz Vildarral most, hogy meghalt? Hogy fog ő szerepelni? 

Edited by Iqvi

Éppen most , Iqvi írta:

Elolvastam ez első számot, és csak egy kérdésem van. 

Spoiler elrejtése

Miért kell minden szerethető és azonosulható karakternek korán meghalnia? Plusz mi a fene lesz Vaniccal most, hogy meghalt? Hogy fog ő szerepelni? 

Star-Wars-Poe-Dameron-Somehow-Palpatine-

A 4. szám borítója és szinopszisa:

JEDHÁRA MEGÉRKEZIK AZ ERŐSZAK!

A Whillek temploma támadás alatt, Vildar Mac súlyosan megsérülve. Tey Sirrek a hibás?

A Nyitott Kéz hírnöke megérkezett az Ülésre, de vajon mi a névtelen rémület leselkedik Holy város utcáin?

A Jedhai csata itt kezdődik!

5vmgg5c43zu91.jpg?width=1800&format=pjpg

• 1 month later...