Ugrás a kommentre

Streamingek (Disney+, Netflix, Max, SkyShowtime, Amazon Prime és társaik)


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én most azt tudom elképzelni, hogy a tavalyi sztrájkok miatt az elmúlt hónapokban rendre próbálják variálgatni, hogy mit mikor és hogyan adjanak ki. Jelenleg próbálják behozni azt a lemaradást, amit a maguk hibájából hoztak össze. Ezért se tudni igazából, hogy mik is a terveik májustól kezdve.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A SkyShowtime-on 2024. április 23-án elindul a Standard és a Standard Plus csomag. Előbbi olcsóbb lesz, de reklámokkal megtűzdelve. Aki eddig előfizető volt és előfizetése a jelzett dátumkor is él, automatikusa a reklámmentes Standard Plus szolgáltatásba kerül. Természetesen ez áremeléssel is jár. A jelenlegi 1999 Ft-os havi csomag 2799 Ft-ra növekszik (akik a "féláron örökre" promóciós időszak alatt fizettek elő, azoknak 999 Ft-ról 1399 Ft-ra változik), míg az új, reklámokat tartalmazó Standard csomag 1999 Ft-ba fog kerülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Dzséjt írta:

A SkyShowtime-on 2024. április 23-án elindul a Standard és a Standard Plus csomag. Előbbi olcsóbb lesz, de reklámokkal megtűzdelve. Aki eddig előfizető volt és előfizetése a jelzett dátumkor is él, automatikusa a reklámmentes Standard Plus szolgáltatásba kerül. Természetesen ez áremeléssel is jár. A jelenlegi 1999 Ft-os havi csomag 2799 Ft-ra növekszik (akik a "féláron örökre" promóciós időszak alatt fizettek elő, azoknak 999 Ft-ról 1399 Ft-ra változik), míg az új, reklámokat tartalmazó Standard csomag 1999 Ft-ba fog kerülni.

Hmmm... lehet hogy most fogom akkor lemondani. Reklámokat nem akarok nézni ha már fizetek érte, de az áremelést sem fogom szerintem most benyelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

A cégek (Disney és Warner Bros.) bejelentették, hogy a Disney+, a Hulu és a Max egy új streaming csomagja idén nyáron lesz elérhető az Egyesült Államokban, egyelőre nincs árinformáció vagy konkrét indulási dátum. A Disney és a WBD szerint a csomagot a három streamingplatform bármelyikének weboldalán meg lehet majd vásárolni, és hirdetésekkel támogatott és reklámmentes csomagként is kínálják. 

 

https://variety.com/2024/digital/news/disney-plus-hulu-max-bundle-1235996533/

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz, bár nálunk a Hulu eleve benne van a Disney+-ban. Ugyanakkor, ha hozzácsapják a Maxot, azzal jól járhatnak az előfizetők, ha a kettő együtt nem kerülne annyiba, mintha külön-külön fizetnének elő rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nálunk most valamikor májusban fog megszűnni a HBO Max, és alakulnak át az eddigi előfizetések Max-előfizetésre. Szóval hivatalosan az egy új szolgáltatás, ami nyugatabbra már elindult a HBO Max helyett, nálunk meg most fog

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Esélyes hogy akkor már a Disney-vel együtt lesz?

Nem.

 

Ezt a tájékoztatót küldték ki az indulásról az előfizetőknek, nincs benne szó a Disney+-ról

 

Screenshot_2024-05-09-16-09-41-934_com.google.android.gm-edit.jpg

 

Nálunk mindig késéssel szokták ezeket új dolgokat bevezetni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy nem jön a MAX de 30900.- lesz az új előfizetési díj. Két év alatt 50%-ot drágult....

 

Pont ezt akartam megkérdezni hogy mennyi lesz auz éves díj a Disney+-ra mert júniusban újra levonják az éves összeget. Akkor 32 000-et rárakok a kártyára és az elég lesz.

Viszont azt ne felejtsük el hogy amivel mi indultunk(azt hiszem 20 000 ft volt egy évre) az a bevezető ár volt, nem a valós. A mostani a valós ár. Készültem is hogy drágul, de még így is 2575 ft havonta

ami a nullával egyenlő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A 24900 volt a teljes ár, a 19890-es pedig a kedvezményes, ha előregisztráltál

 

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tavaly már teljes áron kaptuk.

 

2022: 19.890.-

2023: 24.900.-

2024: 30.900.-

 

Tudom hisz jómagam is a kedvezményesre regisztráltam. Arra akartam utalni hogy az csak az első évben volt és tudtuk hogy a következő évben már a teljes ár lesz. Azaz tavaly. Idén meg megemelik.

Azért nem zavar mert mindent a brutál infláció miatt megemeltek. Pl Telekom. Nem vagyok vidám tőle, de elfogadom és havi szinten még igy is olcsó, sőt a Netflix-hez képet is az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 05. 09. - 0:45, Bence1997 írta:

A cégek (Disney és Warner Bros.) bejelentették, hogy a Disney+, a Hulu és a Max egy új streaming csomagja idén nyáron lesz elérhető az Egyesült Államokban, egyelőre nincs árinformáció vagy konkrét indulási dátum. A Disney és a WBD szerint a csomagot a három streamingplatform bármelyikének weboldalán meg lehet majd vásárolni, és hirdetésekkel támogatott és reklámmentes csomagként is kínálják. 

 

https://variety.com/2024/digital/news/disney-plus-hulu-max-bundle-1235996533/

 

Na megint mozgolódás van:

 

A Netflix, az Apple TV+ és a Peacock a Comcasten keresztül indít majd egy új streaming csomagot. Az ár jelentős csökkenést fog mutatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Comcast a világ második legnagyobb országos és kábeltelevíziós vállalata, emellett a legnagyobb kábeltelevízió- és internetszolgáltató az Egyesült Államokban, valamint a harmadik legnagyobb telefonos szolgáltatója" - by Wikipédia.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Dzséjt megváltoztatta a címet erre: Streamingek (Disney+, Netflix, Max, SkyShowtime, Amazon Prime és társaik)

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.