Ugrás a kommentre

2x04 - Faster


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Titkon én is számítottam Ody Mandrell fiára, vagy bármely rokonára. Sajnos nem kaptam meg. :P 

 

Kiderülhetett volna róla, hogy Erő-érzékeny. :D 

Vigyázz mit kívánsz! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan a versenyzők között nem tűnt fel ismerős, de Millegi bandájában volt egy ismerős arc. Garnac, akit a Padawan Lost-Wookiee Hunt duplaepizódban láthattunk. És ezek szerint túlélte azt, hogy Ahsoka az Erővel lehajította a platform emeletéreől.

0LfherR.png

U6M5jmS.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom ti már az új részre álltok rá, amit én 1-2 nap csúszással néztem eddig. 

Kicsit szenvedés elindítani böngészőből, ha a gyerek nem hajlandó letölteni, hogy tévén nézzem... Még akadozott is, meg reklámok ugráltak... :| Versenyzés témánál fokozottan élményromboló.

Baljós árnyak nosztalgiám lett, kedvem lett megnézni, amúgy is nagyon felértékelődött nálam a TPM. 

Amikor az idegesítő droid széthullott már éreztem, hogy Tech ül be a helyére. Ez volt számomra a legérdekesebb momentum, mert egyébként sehova sem haladtunk a lényegi történetben. Ez hangulatrész nekem. 

 

Nagyon más az egyes részek hangvétele. Több szálon futunk, nem biztos, hogy mind vezet bárhova is, mintha külön sorozatokat néznék. Azért is lehet ilyen érzetem, mert sokat várok két rész közt és eddig annyi a bajom, hogy ebben a tempóban nekem rövidek az epizódok. Közben meg pont jó a terjedelem. Szomjas kíváncsi fáncsi maradok, csak ki ne száradjak.:oops: 

Ha jön a Mandó akkor meg az lesz, hogy melyik kezem harapjam meg. :hehe:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Jól összeszakadt...régen testesebb volt. Plusz még főnökből csicska is lett. Nem az övé a legjobb karriertörténet a galaxisban. 

Hát lehet, hogy a renoméján csorba esett, hogy egy kislány elagyabugyálta, megölték a fiát és lemészárolták a klánját. Nem éppen happy ending. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Szisz írta:

Amikor az idegesítő droid széthullott már éreztem, hogy Tech ül be a helyére

Season 9 Thank You GIF by The Office

szerintem is ritka idegesítő volt, örömtáncot jártam, mikor szétesett. :D Én is gondoltam, hogy Tech fogja helyettesíteni, hiszen már előtte is javasolt neki egy alternatív útvonalat / stratégiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Már persze ha tényleg ő az, és nem csak a karakter animációt használták fel újra. :D 

Mármint a karakter modelt, mert az animáció az a karakter (vagy bármi más) mozgása, nem maga a karakter.

Azért az meglepne, ha nem ő lenne. Elővesznek egy két részben is fontos szerepet betöltő karaktert, aztán időt és energiát ölnek abba, hogy némileg átalakítsák, de arra már nem veszik a fáradtságot, hogy olyan mértékben módosítsák, hogy ne lehessen egyértelműen felismerni? Oké, a Rebelsben voltak ennyire lusták, de azért a The Bad Batch és a Rebels már nem ugyanaz a szint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, ha nem úgy csinálnék, mint az Obi-Wan Kenobinál, hogy a sorozat után egyszer csak, minden előjelzés nélkül puff, lettek guidok. Aztán észreveszi, aki észreveszi, aki meg nem, az így járt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.