Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Én holnap elutazok, szóval ez lesz most egyben az első és utolsó kérdés, de kedden jövök haza. Nem akarok ígérgetni falsul, ha lenne is net elérésem. Nute, beküldési határidő szabályok szerint holnap, azaz 6-a 21:26 óra. Ha meg rosszat küldesz be, számolj a 12 órás büntivel még. Holnap 9:26-ig még tuti meg fogom nézni az állást, és ha azután rosszat küldenél be, az automatikus kiesést jelent. Persze ez csak a legrosszabb eset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd én fűzök. Frenkie. Ne szórakozzál itt, ez nem a kocsma öregem. Legközelebb ne itt poénkodj légyszi.

 

 

ÁCSI.Nem szórakoztam eszemben sem volt.Ez volt a kérdés:"John Rambo játszhat?"Mellette egy mosolygós smiley.Az én nicknevem itt frenkie.Tehát gondolhattátok volna, hogy marhaság.Álmomba nem jutott volna eszembe, hogy ti ezt komolyan veszitek.Na mindeghy azért elnézést, bár nem érzem magam hibásnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÁCSI.Nem szórakoztam eszemben sem volt.Ez volt a kérdés:"John Rambo játszhat?"Mellette egy mosolygós smiley.Az én nicknevem itt frenkie.Tehát gondolhattátok volna, hogy marhaság.Álmomba nem jutott volna eszembe, hogy ti ezt komolyan veszitek.Na mindeghy azért elnézést, bár nem érzem magam hibásnak.

 

 

A poénkodás nem bűn, de ne egy kiemelt topicban. Jól néznénk ki, hogy most mindenkinek bármilyen kommentje után most még nekünk bele kelljen gondolni, hogy komoly-e vagy sem. A John Rambozás meg felettébb magadra utalás volt, ha már Rambo az avatarod is. Nem kell hozzá merészet álmodni. Sztem le is zárhatjuk ezt a témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A poénkodás nem bűn, de ne egy kiemelt topicban. Jól néznénk ki, hogy most mindenkinek bármilyen kommentje után most még nekünk bele kelljen gondolni, hogy komoly-e vagy sem. A John Rambozás meg felettébb magadra utalás volt, ha már Rambo az avatarod is. Nem kell hozzá merészet álmodni. Sztem le is zárhatjuk ezt a témát.

 

 

Szerintem is zárjuk le.Nem ér annyit.Majd legközelebb vigyázok.Azt azonban hozzátenném, hogy a Rambozás részemről csak poén szinten megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát sajnálatos módon az első körben bucsúzunk újdonsült játékosunktól, Nute Gunraytől. Tőle egyedül nem érkezett megfejtés. A többiek tovább jutottak.

 

A helyes megfejtés a színezett fültisztítópálcikák voltak.

 

Következő kérdés:

 

Hazánkban legutóbb magyar nyelven megjelent Star Wars világában játszódó regényben felbukkanó stratégának mi az EREDETI teljes neve?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildinek 12 órás bünti start. :|

Hát büntiben még úgy sem voltam... :D

Viszont azt jó lenne tudni, hogy egyáltalán nem volt jó a megfejtésem, vagy csak pontosításra szorul? :D Vagy ilyet ne kérdezzek? :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki tudta a helyes választ, ami Thrawn admirális eredeti neve volt, Mitth?raw?nuruodo.

 

Következő kérdést SimonZ mesternek köszönhetitek, lesz még egy pár a tarsolyában.

Sok sikert hozzá! :)

 

 

Ki adott köhögésmintát Grievoushoz?

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SimonZ hogy jött a képbe? :P

 

Ő, mivel hogy nem játszik, valamiképp azért szeretett volna részt venni a játékban, és volt pár kérdésötlete. Ezek pedig nagyszerűek voltak, és most vagy kettőt ebbe a fordulóban, kettőt meg a döntőben lövök el. :) Ha lesz több is, akkor ki tudja még hány, de az ő kérdéseihez mindig oda fogom fűzni, hogy kinek az ötlete alapján lett feltéve a kérdés. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.