Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Mi lesz belőlem?

Egy gyilkos akit a Dexter második szezonjában emlegetett "Bay Harbour Butcher"-nek (öbölbéli mészárosnak) fognak elnevezni. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt vagyok, itt vagyok. Hát úgy néz ki, megvan a harmadik döntősünk. Személye Ody Mandrell. Gratulálok neki! :)

 

A megfejtés? Következő kommentemben kifejtem, csak SimonZ-t is idézni akarom. 2-3 perc. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megfejtés: Yoda mester jelenetei.

 

 

2003. szeptember 17-én volt az utolsó forgatási nap, és Lucas október 31-én a következő készre vágott jeleneteket küldte át az ILM-nek:

 

- Yoda lakóegységében játszódó

- Jedi Tanács jelenetei ( Anakin a Tanács tagja lesz; Yoda bejelentkezik a Kashyyykról)

- Alderaani cirkáló jelenetei ( ikrek sorsának tervezése; Yoda és Obi-Wan beszélgetése)

 

Azért Yoda néhány szöveges jelenetét vágta készre, hogy az ILM a leghamarabb elkezdhessen dolgozni a digitális Yodán.

 

Forrás: J. W. Rinzler: The Making of STAR WARS Revenge of the Sith című könyv, ami talán e-book formájában is letölthető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forrás: J. W. Rinzler: The Making of STAR WARS Revenge of the Sith című könyv, ami talán e-book formájában is letölthető.

Én Threepio-t írtam a tükröződések miatt. Na mindegy.

Gratula a döntősöknek!

És lehet kérdéseket beküldeni? :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a könyvet kerestem, de nem találtam! A net összes zugát átnéztem, de semmi infó. Ezután kezdtem filózni a dolgon. Párbeszédes jelenetek, és tovább kell adni másoknak? Beugrott, hogy ez esetleg egy animált karakter lehet. Ekkor beküldtem Grievoust megfejtésként, de nem talált. Ezután már csak Yoda maradt, és minden mindegy alapon megpróbáltam. Sikerült!!! Nagyon örülök neki, hogy a döntő részese lehetek. Remélem ennél csak nehezebb kérdések lesznek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán.

 

Mondjuk az semmit se változtat a lényegen. Az internetes forrás nem kötelező. Egyik korábbi kérdésemet például az Art of Revenge című albumból tettem fel, és végül is jónéhányan valamilyen formában megtalálta a helyes megfejtést, akárhogy csak szerintem nekem van meg eme könyv itt a fórumon (bár lehet tévedek, akkor nyugodtan jöhet a kövezés :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bakker, Yoda volt a harmadik tippem (Grievous olyan kézenfekvő volt, hogy úgy gondotltam, azt más már tuti ellőtte), és nem most nem indult be a gépem az ablakcsere után? Idegemben elmentem haverokkal inni, majd most értem haza, (természetesne szín jhózanul :) ), és máris megcsináltam :o

 

Felőlem mehet a döntő :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Yoda volt az elsaő aki beugrott de a jelenetei közül tutira rosszul válogattam volna.

Én az Ani-Yoda, Obi-Windu-Yoda a repin, az ikres és a Yoda-klón jelenetek közül válogattam volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csütörtökön utazok el, de addig akkor szerintetek zavarjuk le a döntőt döntősök? :)

 

kolmilan, küldhetsz be, de erős legyen, döntőben nincs helye a bemelegedésnek, belecsapunk a lecsóba. :)

Az ilyen kérdések lesznek a legkönnyebbek a döntős kérdések közül, mi? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen... :)

 

Amúgy ha Obi1 is beírja, hogy tőle mehet, akkor már ma este egy velejéig romlott kacaj fogja megtörni a csendet, és kezdődik a döntő. Ma még egy enyhébb általam gyártott kérdéssel vezetem be a fordulót, de sztem lesz egy SimonZ-s kérdés, ami el fogja dönteni a huzavonát. Csak az lesz a ciki, ha senki se fogja tudni megválaszolni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkoztam, hogy nyissak-e egy új topicot, de jó lesz ebben is végigvinni magát a döntőt!

 

Üdvözlöm a 3 résztvevőt (Obi1, Dzséjt, Ody Mandrell), kik hatalmas teljesítményükkel eljutottak a végső összecsapásig.

 

Nem is akarom tovább szaporítani a szót, csapjunk is a lovak, akarom mondani a taun taunok közé!

 

Élménydús játékot kívánok, és győzzön a jobb!

 

 

A kérdés a következő kommentben található.

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.