Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt! Hamarosan megkapod a nyereményt!

No, akkor kiülök a postaláda mellé :oops:

 

Gartulálok Dzséjt.Szép munka.Ha megkapod a nyereményt egy üveg sört azért fogyassz el.

Kösz. Inkább egy üveg bort, az ünneplősebb :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Dzséjt!

 

Minden bizonnyal te vagy a legsokoldalúbb kvíz témában itt a fórumon, már az előző kvízben is bizonyítottad.

 

Cocénak is nagy gratula, hogy kitalálta ezt az új lebonyolítást, levezetés magas színvonaláért is jár az elismerés.

Valamint a "külsős" kérdésbeküldőknek.

Szuper volt az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre itthon, egyes szempontokból gyorsan, más szempontokból lassan telt el a hét. :D Köszönöm a gratulációkat. Odynak is köszönhettek amúgy kreativitást, mert az ő ötlete volt, hogy egy kis vérfrissítést vigyünk a kvízbe, és ő szolgáltatta az alapötleteket! Szóval neked is jár az elismerés Ody! :)

 

Véleményem szerint a jövőben majd visszatérhetünk hagyományos fordulókhoz, hogy minél többen kipróbálhassák magukat! De ez még csak a jövő, most még pihi... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményem szerint a jövőben majd visszatérhetünk hagyományos fordulókhoz, hogy minél többen kipróbálhassák magukat! De ez még csak a jövő, most még pihi... :D

Ugyan anno én is panaszkodtam, hogy a hagyományos kvíznél a gyorsaság nem mindig rajtunk múlik, de az az igazság, hogy minden fordulót, amiben a végén én is részt vettem, nagyon élveztem, úgyhogy én nagyon benne vagyok, hogy kezdjük el megint. :lol:

 

Ez az új kvíz is nagyon jó volt, köszönet érte mindenkinek, aki részt vett a szervezésében. :lol: Érdekesek voltak a kérdések, és itt az idő valóban kevésbé volt nyerési tényező, de egy nagy hátránya mindenképpen akadt az előzővel szemben: ki lehetett belőle esni. :D És kiesés után már kevésbé volt érdekes...

 

No és végül, de nem utolsósorban én is gratulálok a nyertesnek. Szép volt Dzséjt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...

Pár napja kiderült, vagyis véglegessé vált, hogy külföldi ösztöndíj elnyerésével szeptembertől fél évig Franciaországban fogok tanulni. Így a jövőben ha én nem is vagyok, de Ti ne maradjatok kvíz nélkül, megbeszélhetünk valami hosszú távú megállapodást, hogy kik, mikor szervezzék a fordulókat!

 

Krande, örülök, hogy csatlakozol a szervezőkhöz. Kíváncsiam várom, milyen kvízt hozol össze. Nyugodtan levezetheted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.