Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Egy kis segítséget nyújtok. Mely karakter játszott ezekben a jelenetekben. Úgy határoljátok be a megfejtéseteket.

Hát ez annyit segített, mint mágján elégetett, felnégyelt, lefejezett, karóba húzott, megnyúzott, autóval elgázolt, repülőből kihajított, süllyedő hajóra tett és cápával felfalatott halottnak a csók :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én optimizmusom is kellően alábbhagyott mostanra :D Már régóta keresgélek, de érdemi információnak még csak a közelébe sem jutottam. Ez olyan kérdés, amire vagy tudod a választ, mert emlékszel, hogy olvastál róla valahol, vagy kicsi az esélyed, hogy rákereséssel ugyanezt most megtudod. De azért még próbálkozom egy darabig :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok vészjósló lenni, de úgy nézem itt nem nagyon lesz helyes megfejtés. Tehát az lesz első felvonásként a játék történetében először, hogy a kérdés lejárata után ezt semmisé tesszük, DE ugyanezt a kérdést fogom feltenni, kiegészítve SimonZ egy kisegítő monológjával felvértezve, amely sokkal több embert ráterelhet a jó megoldásra. Tehát ma 20:40-kor fel lesz téve a kérdés megint, mintha egy új forduló lenne, megint kaptok 48 órát, és a büntetések is lenullázódnak. Szerintem érdekes kérdés, és nem szeretnék csak úgy pontot tenni a végére, hogy feledésbe merülne. :roll: Következő kérdést pedig majd én ötlök ki, mert Zoli fél az atrocitásoktól, amiket kérdései szülhetnek a jövőben. :D De nem megnyugodni, a kérdéseiből még néhányat mindenképp be akarok vetni... (sátáni kacaj)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok vészjósló lenni, de úgy nézem itt nem nagyon lesz helyes megfejtés. Tehát az lesz első felvonásként a játék történetében először, hogy a kérdés lejárata után ezt semmisé tesszük, DE ugyanezt a kérdést fogom feltenni, kiegészítve SimonZ egy kisegítő monológjával felvértezve, amely sokkal több embert ráterelhet a jó megoldásra. Tehát ma 20:40-kor fel lesz téve a kérdés megint, mintha egy új forduló lenne, megint kaptok 48 órát, és a büntetések is lenullázódnak. Szerintem érdekes kérdés, és nem szeretnék csak úgy pontot tenni a végére, hogy feledésbe merülne. :roll: Következő kérdést pedig majd én ötlök ki, mert Zoli fél az atrocitásoktól, amiket kérdései szülhetnek a jövőben. :D De nem megnyugodni, a kérdéseiből még néhányat mindenképp be akarok vetni... (sátáni kacaj)

Szóval ha most beküldök egy rosszat, akkor nem estem ki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Donát. Egyre gondoltatok, de sajnos rossz volt. :roll:

 

kolmilan, akkor lehet csak hazárdirozni, ha valaki nem küld be 40-ig jó választ.

 

Ody, tőled meg nem kaptam meg az üzenetet. Vagyis itt nekem csak Donáttól és Dzséjttől érkezett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát újra a kérdés:

 

Milyen jelenetek vágásával készült el Lucas az EP3 forgatása után a leghamarabb, és miért?

 

És SimonZ "segitsége":

 

"Lucas vágási stílusa nagyjából úgy nézett ki az EP3 idején, hogy délelőtt vágta a párbeszédes jeleneteket, délután pedig az akciókat. Nem tudunk arról, hogy milyen logika szerint választott az egyes jelenetek között - kivéve azt, hogy ezt a hagyományt megszakítva a munkálatok elején készre vágta egy bizonyos karakter néhány egyszerűbb, párbeszédes jelenetét, annak érdekében, hogy mások mihamarabb megkezdhessék a további munkákat ezeken a jeleneteken."

 

Határidő:

 

július 25. 20:40

 

Hangulatom:

 

:roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.