Ugrás a kommentre

GROUP 9: Colonel Yularen, Maarva Andor, The Majordomo


Donát

Star Wars Winter Madness Group 9  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a csoportból?

    • Colonel Yularen
    • Maarva Andor
    • The Majordomo

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Anyák napja alkalmából Dzséjt olyan szuper összefoglalót adott Maarvaról is többek között, ami megfogalmazta, amit én is gondolok róla. Az egyik legnagyszerűbb anya az SW univerzumban és példamutató ember. Nálam egyértelműen ő a csoport legjobbja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Yularen mindig a kedvenc birodalmim volt, már akkor is, amikor még csak a neve volt ismert. Úgyhogy rá megy a szavazatom, de Maarva valószínű győzelmét sem bánom. Az Andor hihetetlenül erős karakterekkel operált. Ebben a mezőnyben a főudvarmester számomra labdába sem rúghat, kissé karikatúraszerű volt ő számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yularen már több műben is feltűnt, mindazonáltal igazán átütő szerepe még sose volt. Maarva viszont nagy szerepet játszott Cassian jellemfejlődésében, és a beszéde örökké emlékezetes marad (a majordomo kellemes humorforrás, de még nevet se kapott).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Majordomo-ra tettem. Annyira kedveltem a színészi játékát, hogy egy szavazattal meg kellett tisztelnem. Nem jut tovább, sőt a TboBF karaktereit sem várom túl magasra kapaszkodni, max Bobát, de önállóan is sokra volt képes már a régi Madnessekben is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maarvára tettem. Halála utáni beszéde és szeretete Cassian iránt igazán emlékezetessé tette. A "Birodalom egy kór" hasonlata nagyon bejött.

Yularen az a fajta karakter, mint azok a színészek, akiket mindig felismersz, de fogalmad sincs, mi a valódi neve, vagy miben láttad utoljára. Birodalomi mércével mérve tisztességes ember, a tökletes katonatiszt, akinek nem számít, ki van hatalmon, ő azt legjobb tudása szerint, szenvtelenül, morális kérdések nélkül szolgálja. Az Andorban ő is kapott egy emlékezetes monnológot, de nem volt olyan erős, mint Maarva jelenléte.

Az udvarmester jópofa figura, de engem alapvetően idegesít, szóval ő automatikusan kiesett nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.