Ugrás a kommentre

Középdöntő 17: Count Dooku vs. Hondo Ohnaka


Donát

Középdöntő 17 - Star Wars Winter Madness  

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Uhh, érdekesen alakul az állás. Nekem egyértelműen Dooku a kettő közül. Dooku amúgy is nagy kedvencem, nem véletlenül, hiszen az EpII nagyon sokat jelent a számomra, abban pedig a Dookut övező misztikum mindig nagyon hangsúlyos volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lett volna a Tales of the Jedi, most gondolkodás nélkül leszavaztam volna Hondóra. A kalóz stílusa, a tény, hogy kalóz mivolta ellenére csak gondolatban tett igazán elítélendőt, magáig a tettig nem jutott el, és még azt is igyekezett a maga kurtán furcsa módján jóvá tenni (végül segített a Jedi gyerekeknek elmenekülni Grievous elől, utána meg jószerivel csak a Köztársaságnak és a lázadóknak dolgozott be). Ellenben Dooku egy görény, egy háborús bűnös, egy szadista állat és egy tetves áruló. És sajnos sokáig csak ennyit tudtunk róla. A Tales of the Jedi viszont hatalmas merőkanállal mélyítette ki ezt a karaktert, és adott hozzá dimenziókat. Látni, hogy Dooku tényleg jó ember volt, idealista, aki érthető okokból csalódott nagyot a Jedi Rendben és a Köztársaságban, s szeretett volna valamit tenni ez ellen. Persze az, hogy a Sith-ekben látta meg erre a szövetségest, és a Sötét Oldalban az eszközt, már egy elég magas fokú ostobaságról is tanúbizonyságot tesz, és attól kezdve, hogy lepaktált Sidiousszal és Maullal, már érvénybe van a "ezt is tarkón kéne lőni" elv, valamint igazzá válik rá mindaz, amit fentebb írtam. De legalább most már több, mint amennyit ott írtam. És emiatt Darth Tyranusra tettem a voksom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.