Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eszem megáll! A 'másik' fórumon máris árulják a Clone Wars filmet. Eddig a feliratra várt az ürge, de hogy most megvan már várja a maileket!! :) Oldie! Nem lehet ez ellen a tolvaj ellen tenni valamit?

AZ ENYÉMET HASZNÁLJA???(bocs ezért)

Készül neki a beolvasás.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

De regen irtam mar ide... (amugy rendszeresen olvasom a forumot, nagy kedvencem)

Nemreg jottem ki a filmrol... Nekem bejott, mivel tudtam, hogz ez eredetileg egy TV sorozat Pilot epizodja igy nem vartam tole SW mozifilm szinvonalat... am teljesen jol elszorakoztatott... tuti nezni fogom a reszeket.

 

Am mozibol kifele termezetesen ment a fikazas ezerrel

 

Mondtak, hogy ekkora moslekot reg lattak mar....

 

Gondolom a hatterinformacio nalunk egyenlo volt a nullaval. Ergo azt sem tudjak, hogy ez egy sorozat lesz... de de mindegy nem huzom fel magam...

 

Szoval nalam bejott a film...

 

Peace!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok. Asszem akkor immár a jegyrendelések után lekonkrétizálhatjuk, hogy a találkozó fél tizenkettőkor legyen a második szinten lévő mozipénztárnál, közvetlenül a Media Markt mellett. Háromnegyedre mindenki érjen oda akinek rendelve lett jegy, mert előadás előtt fél órával át kell venni őket biztos ami biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok. Asszem akkor immár a jegyrendelések után lekonkrétizálhatjuk, hogy a találkozó fél tizenkettőkor legyen a második szinten lévő mozipénztárnál, közvetlenül a Media Markt mellett. Háromnegyedre mindenki érjen oda akinek rendelve lett jegy, mert előadás előtt fél órával át kell venni őket biztos ami biztos.

Rendben. Szóval akkkkor... tizennyolcan leszünk kábé?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez komoly? Bár akinek nincs letöltési lehetősége........Én is voltam már így. De minimum azért hálát rebeghetne a felíratkészítőnek.

Igen! Írt neki kolmilan egy kreált email címről. Ez tényleg baráti annak akinek nincs lehetősége letölteni, bár illegális. Szerintem sejtelme sincs ki csinálta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mivel én se szeretek olvasgatni (nem vagyok gyors olvasó, bár egészségügyi gondom miatt jó lenne az lehetnék), így szinte minden filmet szinkronnal nézek így nekem mindegy milyen. Amúgy is feliratosan már 4x láttam :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.