Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

6 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Sose lesz a kedvencem. Ha a TCW ezen a szinten (látvány, történet és karakterek tekintetében) megrekedt volna, biztos hogy nem nézem végig a sorozatot. 

Ha a TCW megrekedt volna azon a szinten, nem is él meg annyit, amennyit megélt. ;) De alapnak jó volt az a filmmé szerkesztett négyrészes pilot, innen lehetett hová fejlődni, és az a fejlődés bizony tagadhatatlan. Ha mást nem, azt el kell ismerni, hogy a mozifilm adta az alapját olyan alkotásoknak, mint most a The Bad Batch.

 

Az tény, hogy nekem sem a kedvencem, bár nem is tartom ezt a legrosszabb TCW-felvonásnak. Anno nekem kifejezetten tetszett. A droidhumor (ahogy az egész első évadban) eléggé túl volt tolva, de vannak benne igazán remek pillanatok. Imádom a teth-i csata nyitányát, ahogy az AT-TE-k megindulnak felfelé, ahogy Ahsoka és Anakin versenyzik. Ugyanígy tetszett, amikor az Acclamator, ez a filmek szemponjtából baromi gyorsan elfeledett masina kilépett a hipertérből. Szeretem Obi-Wan és Asajj párbaját is, Dooku félrevezetését az "ál-Rottával", és persze a christophsisi csatát is. Na meg, főleg retroperspektív szempontból, Anakin és Ahsoka valamint Ahsoka és Rex találkozását is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ha mást nem, azt el kell ismerni, hogy a mozifilm adta az alapját olyan alkotásoknak, mint most a The Bad Batch.

Nálam főleg ez szól a film mellett. Bár van benne egy-két jó momentum összességében se az animáció, se a zene, se a karakterek se a sztori nem tetszik. Szerintem ez egy elég rossz film lett, de nem tudok rá haragudni, mert ezek voltak az első lépések valami szenzációs felé. És szerencsére nem is kellett sokat várni arra, hogy beérjen az egész, mert már az első TCW évadban is voltak kiváló részek. Azóta pedig elképesztő utat jártak be az alkotók és az új SW szereplők is. Így a TCW mozifilm egy roppant fontos eleme lett az SW történelemnek. Ha ez nincs és nem indul be a TCW akkor a mostani kánon sokkal de sokkal szegényebb lenne. Szóval a maga módján hálás vagyok hogy elkészült a TCW mozifilm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elején még ők is a szárnyaikat bontogatták, próbálták belőni az irányt. Később egyre inkább rájöttek szerintem, hogy hatalmas lehetőségek vannak ebben. Mindenképpen mérföldkő, főleg a PT elfogadása szempontjából is, még ha ekkor még nem is sejthettük ezt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Simán megtudnának csinálni egy élőszereplős mozifilmet, vagy egy mini sorozatot ebből az érából is. :) Technológia adott hozzá, csak anyagilag kellene a köztársasági kreditet pumpálni bele.  :) :P 

Ha meg elfogy a Bankár klán szivesen ad kölcsön! :D  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ilyen már csak azért sem lesz, mert a TCW lefedte a háború minden jelentős eseményét, ha meg egy TCW arcot dolgoznának át, az egyrészt felesleges lenne, másrészt pedig menne felé a fanyalgás, hogy jajj, nem is olyan mint az animációban volt. Maradjon meg ez a korszak az animációnak, ha még terveznek ide tartalmat gyártani. Én például elképzelhetőnek tartom, hogy a Tales of Jedi második évadában lesz egy két klónháborús történet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintem ilyen már csak azért sem lesz, mert a TCW lefedte a háború minden jelentős eseményét, ha meg egy TCW arcot dolgoznának át, az egyrészt felesleges lenne, másrészt pedig menne felé a fanyalgás, hogy jajj, nem is olyan mint az animációban volt. Maradjon meg ez a korszak az animációnak, ha még terveznek ide tartalmat gyártani. Én például elképzelhetőnek tartom, hogy a Tales of Jedi második évadában lesz egy két klónháborús történet. 

Értelek persze. Itt most az Ahsoka 5. részében történtekre irtam ezt. A technológia adott hozzá. :) 

Viccet félretéve, rengeteg pénzt vinne el, az tuti. 2x annyit mint az Ahsoka, és még lehet keveset is irtam. 

18 év telt ez az Ep 3 megjelenése óta, és már akkor milyen brutálisan meg tudtak valósitani egy Battle of Coruscant-ot pl. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
2023. 09. 30. - 17:26, Iqvi írta:

Persze, a technológia az adott hozzá, de inkább használják ezt a korszakot flashbackekben. 

Én is erre hajlok. Persze örülnék egy filmnek, vagy minisorozatnak, ám ezt a korszakot elég nagy fába fejsze megcsinálni és nemcsak technikailag. Csak olyan történetnek lenne értelme, ami nincs meg animációsan.

Minap megnéztük a lányommal. Már többször belekezdtem és vele végig is értünk. Most kedvet kapott, hogy megnézzük a sorozatot is. Amire szánták arra jó, kedvcsináló. Nekem főként az eleje tetszik és engem itt sem idegesített Ahsoka. Minden fő karakter tetszik benne. Roger, roger. Nekem ez anno jobban bejött mozis nézés után, mint a AOTC. Azóta ez változott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.