Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akkor maradjunk annyiban, hogy érdekes rész volt ez, mivel én sem értem, hogy miért nem ágyúzták őket folyamatosan, hiszen, ha utána arra maradt energia, hogy max erővel lőjék a pajzsot, akkor szórhatták is volna rendesen a robotok közé.

Igazából végig ágyúzták őket (na jó, igazából csak addig amíg Skywalkerék be nem csatlakoztak a partiba), csak az volt a gond, hogy végig a gyalogságra összpontosítottak, és nem a szeparatista harcjárművekre, amikre amúgy logikusabb lett volna, és itt tényleg sántít a dolog.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem igazi élmény volt megnézni megint, és ha lehet, még jobban tetszett, mint amikor először láttam, igaz, azóta már eltelt vagy 3 év. Szép volt a DVD képe, jók voltak a szövegek (pedig magyarul néztem, amit kevésbé szeretek), és az egész igazi nosztalgikus érzést hozott, hogy lám ezzel kezdődött, ezzel ismertük meg a TCW világát, Ahsokát, és a már ismert karakterek animált verzióját, aztán ma már hol tartunk... Az alapkonfliktus ugyan most is mosolyra derít kissé, és ma már elég komolytalannak tűnik a TCW jelen állása szerint, de szórakoztató volt, ahogy elsimították. :)

Üdítő film lett ez, most már leginkább így gondolom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tét komoly, csak az vicces, hogy Jabba elrabolt fiacskája az eszköz, amin keresztül Dookuék el akarják érni a céljukat. :) Ő elég mókás. :D

Ventress itt még igazi gengszter, és őt is annyira jó volt látni így, most hogy már tudjuk, mennyivel több van benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem még egyszer, a lőtávval biztos nem volt gond, és a rajtaütés után mintha kicserélődtek volna a tüzérek, mert szinte rögtön át is álltak a távolabb lévő AAT-kre. Nem az első és nem is az utolsó logikátlanság a SW történelmében

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre valahára újra megnéztem a mozifilmet. De kár,hogy moziban nem tudtam megnézni anno :( Azt kell,hogy mondjam,még mindig hihetetlenül jó,számomra. A grafika,a zene,a történet. A legjobb zene,akkor volt,amikor a lépegetők mentek föl azon a meredek hegyen :) De az tényleg valami elképesztő dallam volt :o:) Nekem nagyon tetszett az egész :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Van 1 kérdésem: Az elején mikor Yularen mondja Yodának hogy leviszi az erősítést, de Yoda mondja neki hogy a futárt vigye inkább, akkor az erősítést mért nem más vitte le? Yularen azt mondta Ahsokat személyesen viszi le EGY üres hajóval. Szóval kellett lennie többnek. Gondolom voltak a hajón klónpilóták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van 1 kérdésem: Az elején mikor Yularen mondja Yodának hogy leviszi az erősítést, de Yoda mondja neki hogy a futárt vigye inkább, akkor az erősítést mért nem más vitte le? Yularen azt mondta Ahsokat személyesen viszi le EGY üres hajóval. Szóval kellett lennie többnek. Gondolom voltak a hajón klónpilóták.

 

Egyrészt nem tudtak róla, hogy Obi-Wan-ék bajban vannak, mert megszakadt az összeköttetés. Másrészt éppen a készleteket rakodták be, és Yoda arra mondta, hogy nem várhat Ahsoka üzenete addig míg azzal végeznek, ezért egyezett bele Yularen, hogy leviszi őt egy üres hajóval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt nem tudtak róla, hogy Obi-Wan-ék bajban vannak, mert megszakadt az összeköttetés. Másrészt éppen a készleteket rakodták be, és Yoda arra mondta, hogy nem várhat Ahsoka üzenete addig míg azzal végeznek, ezért egyezett bele Yularen, hogy leviszi őt egy üres hajóval.

 

Attól még amire Yularen leér addig egy másikat megpakolhattak volna és mehettek volna lefele vele, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még amire Yularen leér addig egy másikat megpakolhattak volna és mehettek volna lefele vele, nem?

De minek mentek volna, amikor nem is tudtak róla, hogy sürgős szükség van az erősítésre? Ráadásul egy hajó nem sokat ért volna, annak a csillagrombolónak is menekülnie kellett, amelyik Ahsokát odavitte. Egy csillagrombolón nincs annyi vadászgép, hogy egyszerre fedezhessék az anyahajót, és több tucat szállítót is akkora túlerővel szemben, mint ami ott volt. Windu mondta is, hogy egy admirális szedjen össze egy flottát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De minek mentek volna, amikor nem is tudtak róla, hogy sürgős szükség van az erősítésre? Ráadásul egy hajó nem sokat ért volna, annak a csillagrombolónak is menekülnie kellett, amelyik Ahsokát odavitte. Egy csillagrombolón nincs annyi vadászgép, hogy egyszerre fedezhessék az anyahajót, és több tucat szállítót is akkora túlerővel szemben, mint ami ott volt. Windu mondta is, hogy egy admirális szedjen össze egy flottát.

 

Jogos :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jó volt újra látni a mozifilmet :) Nem mintha nem nézhettem volna simán az interneten annyiszor,amennyiszer csak kedvem tartja,de hát,tévében akkor is jobb :) Rávettem az anyámat,hogy nézze meg velem......hogy mennyiszer röhögött rajta :hmm:

A családot kár bevonni a filmnézésekbe. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nézem, azért megdöbbentő, hogy a 4 év alatt mennyit fejlődött a TCW animációja. Ahsoka itt még elidegesítő volt számomra. :)

Tényleg nem semmi a fejlődés, és nem csak animáció terén. :)

A szinkron miatt találtad idegesítőnek? Molnár Ilona itt még hajlamos volt túlzásba vinni, ami a beleélést illeti. Persze nem arról van szó, hogy ne szeretném a hangját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.