Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi Mina!!! K*rva jók! :) Jut eszembe Te mikor szándékozol megnézni eme művet?

 

Úgy volt, hogy kimegyek Angliába és ott a premieren nézem meg, de mivel nem tetszik a története, így lehet, hogy megvárom a DVD megjelenését, vagy ha sokan összejönnek ismerősök akik meg akarják nézni, akkor elmegyek velük. Nekem amúgy nem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hó-hó-hó-hó! Nekem kapcsolatom van, de amúgy jól esik ha a fiukák rólam álmodoznak :D

 

 

Jaj Ody nem olyan. :P Nézd, rögtön visszavonulót fújt :P Megijedt szegény. :P :P

Amúgy mi még párommal nem tudjuk mikor megyünk. Sok mindentől függ, de annyi szent, hogy digitális terem lesz ebből, mert múltkor az előzetes azonnal meggyőzött. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hó-hó-hó-hó! Nekem kapcsolatom van, de amúgy jól esik ha a fiukák rólam álmodoznak :D

Mondjuk innen az egyik lentebbről valami oknál fogva ragaszkodik hozzám, de a többit viheted :P

 

Én jövök a közös mozizásra, ha tudok :P Legalább is szándékomban áll, ha semmi nem jön közbe.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már voltunk a leghátsóba, bár csak a sima moziteremben. Az nagyon jó volt! A digitális nagyobb?

 

 

Közepes terem, de nem hinném, hogy a fejed fölött dübörgő hangszóró miatt tökéletesen élveznéd a filmet :D Itt is érvényes a késleltetés fogalma, akárcsak a házimozik esetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.