Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én egyre jobban kezdem megkedvelni Ashokát! A spotokban tök jó szövegei vannak. :) Főleg amit Rex-el nyomat azon jót kacagtam. :o

 

Hát én a szövegéről még nem tudok mit mondani, magyar felíratos, hanggal még nem jött ki előzetes. :) Azért remélem a fő komikus jellem továbbra is Artu és Thripio lesz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én egyre jobban kezdem megkedvelni Ashokát! A spotokban tök jó szövegei vannak. :) Főleg amit Rex-el nyomat azon jót kacagtam. :o

Nálam már régóta Ahsoka a kedvenc XD És ha már annyira szeretjük, tanuljuk meg leírni a nevét is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldfighter írta:
Köszi öregem. :) Hát ez f*sz* lesz. Ezzel a dokumentalista, akcióközeli jelleggel megvettek. :P

 

Spoiler:

Engem is kilóra sikerült megvenni. :o És épp az a legjobb részlet benne amikor kirontanak a klónok a fedezékből, és egyből leszakad az egyiknek a feje, ráadásul ahogy haladunk a frontvonalba a többiek is hullanak szépen. Remek ötlet volt ezt így megcsinálni. Gondolom a nagy vásznon még jobb lesz. :) aztán jöhet a DVD és a szomszédok paráztatása. :o
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Engem is kilóra sikerült megvenni. :) És épp az a legjobb részlet benne amikor kirontanak a klónok a fedezékből, és egyből leszakad az egyiknek a feje, ráadásul ahogy haladunk a frontvonalba a többiek is hullanak szépen. Remek ötlet volt ezt így megcsinálni. Gondolom a nagy vásznon még jobb lesz. :) aztán jöhet a DVD és a szomszédok paráztatása. :o

 

 

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ebből a lendületből mi marad meg a tv sorozatra. Csak nehogy most pufogtassák el az összes fegyverüket a készítők.

Ja és a DVD kiadás. Vajon hány lemez lesz ebből? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam, hogy ott van, ez inkább a jelenetet látva költői kérdés volt. :)

Ha ott lenne szegény menten meghalna szívrohamban. :) Amúgy Cody nagyon jól tolja a frontvonalban. :o

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelenet nagyon pofásan néz ki...de ami igazán tetszik nekem, az animáció stílusa rendkívül egyedi lett.

A figurák báb jellegűek, a végtagok elkülönülnek a testtől, ez ad egy nagyon érdekes mozgásdinamikát a figuráknak.

Ami pedig külön gyönyör és eddig még nem igazán találkoztam vele más filmekben: a modelleken lévő TEXTÚRÁK, (talajmintázat, falak, ruhák stb.) mind olyanok mint egy koncepciófestmény a Blizzard műhelyéből.

Festményszerű, gyakorlatilag láthatóak a digitális ecsetvonások...mintha szó szerint pacsmagolva lenne, nem olyan mint egy szabvány textúra, henem mint egy megelevenedett koncepció festmény. Nekem ezért tetszik nagyon ez a stílus.

 

A Lucas Animation ezen első munkája nagyon színvonalasra sikeredett...sokkal jobban bejön ez a stílus mint a Pixar animációk. Közelebb áll a videójátékok képi világához...és mivel ez egy mese, talán jobb is hogy nem a full realisztikus CGI-t alkalmazták. Jobb ez a kissé túlszínezett, tejszínhabos világ...mesésebb.

 

Várom a DVD-t és kíváncsi vagyok, hogy Blue Ray-en meg e fog jelenni. Mert manapság mindent kihoznak mindkét formátumon és mivel ez egy Warner film...nos lehet hogy ez lesz az első High Def Star Wars kiadvány?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez biztos? Mert az egyik trailer-ben szerepel. (kb. 1 percnél)

 

A legelső trailer még a sorozatról szólt, akkortájt szó sem volt róla, hogy az első 4 rész moziba kerül. Ezért lehetnek benne olyan jelenetek, amik csak a későbbi epizódokban szerepelnek (Grievous, Plo-Koon, pár jelenet egy űrcsatából, stb.).

A második és a harmadik kimondottan a mozifilmnek szólt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók ezek a kártyás képek, Ody! Bár olvastam a film tartalmát, de arra valahogy nem emkeztem, hogy

Spoiler:

Ashoka és Assajj Ventress találkoznak, sőt, párbajoznak is!!!

 

Ez a 4 perc valami fantasztikus. A kis lépegetők a rohamosztagosokkal hogy előremennek már (ki is lőnek 3-ból kettőt :pfff: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ezt a csatát, nagyon durva lesz ez moziban. A zene is bejövős. Egyedül a figurák mozgása volt fura az elején (kissé ruganyosak), de ez csak első blikkre. Meg a hang, valahogy úgy megszoktam már Obi-Want McGregorral, Anakint meg Christensennel, hogy mikor mgezsólaltak, egy pillanatra elgondolkodtam azon, hogy ez Obi-Wan és Anakin e :pfff:

De a csatajelenetek nagyon durvák. Remélem lesz még pár ilyen a sorozatban is. Főleg az tetszik, hogy nincs egyetlen extrém dolog sem, mint a CW-ben volt (a motoros IG-k Durgeval az élen). Az ostromágyúkat leszámítva minden a filmből van.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, ma a Wall-E előtt volt alkalmam megtapasztalni, hogy hogy fog tűni a Clone Wars vásznon. Nos, két szóval: Überbrutál lesz :D

A második trailert adták le, digitális minőségben, szinkronnal ( remek, a mozis hangok lesznek benne :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, ma a Wall-E előtt volt alkalmam megtapasztalni, hogy hogy fog tűni a Clone Wars vásznon. Nos, két szóval: Überbrutál lesz :D

A második trailert adták le, digitális minőségben, szinkronnal ( remek, a mozis hangok lesznek benne :) ).

:o Irigyellek öregharcos! Valóban lenyűgöző?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o Irigyellek öregharcos! Valóban lenyűgöző?

 

 

Mi az hogy! Ehhez képest a neten fellelhető 1080p trailerek sehol sincsenek. Az effektek amúgy a mozis hangulatot hozzák, a fénykardok zümmögése a széket remegtette alattam. :) Totál más mint a neten.

De annak nagyon örülök, hogy leszinkronizálták az eredeti szinkronhangokkal. Dookunak jól áll így is, -fejszeélcsapott fejű rajzolt karakterének- Szilágyi Tibor hangja. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.