Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szeptember 20. nekem is jó lesz. És igaza van Oldie-nak, lehet, hogy a hangzás miatt nem hátul a legjobb (ez még Gyűrűk Ura emlék részemről), bár én csak legfeljebb 2-3 sort mennék előrébb, de majd időben megegyezünk erről. :D És egyértelmű, hogy előre megrendeljük a jegyet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mina által linkelt második képen lévő klónt nem Temuera Morrisonról mintázták? Mert a többi szereplő hasonlít a színészekre (kivév Padme), de az a fazon nem igazán. Vagy Rex már másnak a klónja?

A múltkor belinkelt 4 perces videóval kapcsolatban az merült fel bennem, hogy a hülye klónok minek indulnak rohamra a droidok ellen, mikor a fedezékből is lőhetnék őket? Jól néz i a jelenet, de teljesen értelmetlen. Illetve van arra valami meghatározás, hogy a fénykard milyen erejű lövést ver vissza? Mert nekem elég fura volt, hogy Anakin a pörgőfejű droidok lézerét is visszaveri, mikor azok már inkább tüzéréségi kategőriába mennek.

 

A közös mozizáshoz. Várom a filmet, de ez annyira nem mozgat meg, hogy rászanjak egy napot a Pesti útra, hogy digitális teremben nézhessem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mina által linkelt második képen lévő klónt nem Temuera Morrisonról mintázták? Mert a többi szereplő hasonlít a színészekre (kivév Padme), de az a fazon nem igazán. Vagy Rex már másnak a klónja?

A múltkor belinkelt 4 perces videóval kapcsolatban az merült fel bennem, hogy a hülye klónok minek indulnak rohamra a droidok ellen, mikor a fedezékből is lőhetnék őket? Jól néz i a jelenet, de teljesen értelmetlen. Illetve van arra valami meghatározás, hogy a fénykard milyen erejű lövést ver vissza? Mert nekem elég fura volt, hogy Anakin a pörgőfejű droidok lézerét is visszaveri, mikor azok már inkább tüzéréségi kategőriába mennek.

 

Csak annyi értelme van, mint a Geonosisi felszíni csatának (vaqgy említhetnénk az összes SW csatát akár). Szerintem ilyeneken kár fennakadni. Rex nekem is feltűnt, hogy kissé mintha másképp nézne ki, de eredetéről eddig nem olvastam semmit. A pörgőfejű droidok lézere még épp az a kaliber volt amit visszaverhet a fénykard. Legalábbis számomra ez egyértelműen látszik. A köztársasági lövegek lézere az amit már nem tudnának elhárítani fénykarddal. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeptember 20. nekem is jó lesz. És igaza van Oldie-nak, lehet, hogy a hangzás miatt nem hátul a legjobb (ez még Gyűrűk Ura emlék részemről), bár én csak legfeljebb 2-3 sort mennék előrébb, de majd időben megegyezünk erről. :D És egyértelmű, hogy előre megrendeljük a jegyet. :P

 

Én abban a moziban általában a D sorba szoktam a jegyet venni, pont jó helyen van, kényelmesen rálátni a vászonra, egyik végétől a másikig is ellátni anélkül, hogy forgatnád a fejedet. :P ( Ez ugye fentről a negyedik sor)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jövök a közös mozizásra, ha tudok :D Legalább is szándékomban áll, ha semmi nem jön közbe.

No, szintén zenész :P

 

A múltkor belinkelt 4 perces videóval kapcsolatban az merült fel bennem, hogy a hülye klónok minek indulnak rohamra a droidok ellen, mikor a fedezékből is lőhetnék őket? Jól néz i a jelenet, de teljesen értelmetlen. Illetve van arra valami meghatározás, hogy a fénykard milyen erejű lövést ver vissza? Mert nekem elég fura volt, hogy Anakin a pörgőfejű droidok lézerét is visszaveri, mikor azok már inkább tüzéréségi kategőriába mennek.

A klónoknak/rohamosztagosoknak sosem volt nagy erőssége a fedezékharc, szinte minden esetben a nagyszámú lerohanás elvét követték (lásd.: Geonosis, Tantive IV, Kashyyyk, Endor, Cloud City). Ez egy ilyen fehérpáncélos sajátosság :P

Szerintem különösebben nincs megszabva, hogy mit tud visszaverni egy fénykard. A droidekáknak és robogóknak már elég erős lézertüze van, a fénykard mégis visszaveri. Szóval szerintem csak a folyamatos lézersugarat nem tudja elhárítani, meg az igazán nagy kaliberű ágyúk tüzét (AT-AT és AT-TE nehézlézere). Ennek a piszkának meg csak közepes lézerágyúja van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is végig szoktam pofázni a filmeket :) Szóval legalább lekötnénk egymást, és nem zavarnánk a többieket :)

 

Mentek a sor szélére vagy hátra a sarokba :) :)

 

Juj de utálom ha mellettem tárgyalják ki abban a pillanatban a jelenetet :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nektek Krande mellett a helyetek. :)

 

A folyamatos dumát én sem szeretem, de azért néha 1-1 megjegyzés még belefér.

 

 

Amíg Krande fütyül és tapsol, addig Laráék majd letündibündizik Ashokát, lecukizzák a büffis-pukis Rottát engem meg most legszívesebben agyoncsapnának. :) :) :)

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amíg Krande fütyül és tapsol, addig Laráék majd letündibündizik Ashokát, lecukizzák a büffis-pukis Rottát engem meg most legszívesebben agyoncsapnának. :) :) :)

Krande a moziban is megteszi, ha dumálsz a film alatt... (már volt, aki kapott tőle ezért...) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, mert általában ő a leghangosabb a moziban. :)

Hmm... Lehet, hogy csak a spoilerekre értette. :) De én nem emlékszem, hogy hangoskodott volna, amikor együtt moziztunk. Bár az is előfordulhat, hogy csak túlságosan a filmre koncentráltam... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam pár képet a neten és próbáltam kiválogatni azokat, amik még nem voltak. Ha már voltak, akkor bocsi :)

 

41.JPG

 

42.JPG

 

43.JPG

 

44.JPG

 

45.JPG

 

46.JPG

 

47.JPG <-- Jaj, itt olyan cuki Yoda :)

 

49.JPG

 

50.JPG

 

51.JPG

 

53.JPG

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... Lehet, hogy csak a spoilerekre értette. :) De én nem emlékszem, hogy hangoskodott volna, amikor együtt moziztunk. Bár az is előfordulhat, hogy csak túlságosan a filmre koncentráltam... :)

 

 

Ültél te már végig vele klubnapot? :) Moziteremben van az is :D No ne tudd meg. :D

De amikor a Transformerst nézte velünk rendesen viselkedett, szóval túlságosan nem érheti "rossz" szó őt. :D

 

Krande, azért szeretünk.......cinkelni is. Picit csak. :D:) Mert megérdemled. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ültél te már végig vele klubnapot? :) Moziteremben van az is :) No ne tudd meg. :D

De amikor a Transformerst nézte velünk rendesen viselkedett, szóval túlságosan nem érheti "rossz" szó őt. :D

 

Krande, azért szeretünk.......cinkelni is. Picit csak. :D:) Mert megérdemled. :)

Nem, még nem voltam klubnapon, de el tudom képzelni... :D

 

Dooku tényleg olyan, mint egy sakk figura. :P Elsőre a HP élet nagyságú sakkfigurái jutottak eszembe róla. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így képek, meg a sztori vázlatos ismerete alapján nyílván nem szabad előre következtetéseket levonni, de a 6. kép alapján félek tőle, hogy a minnél több fénykardozás apropóján Ashoka is megküzd majd Dookuval. Már a trailerben is zavart, hogy a magna guardokkal kerül összetűzésbe, mikor azok még egy tapasztalt lovagot is megizzasztanak, ő meg egyszerre hárommal áll szembe. Most meg még egy Sith nagyúrral is össztűzésbe kerül. Hát, kiváncsi leszek mit hoznak ki belőle.

 

A figurákkal semmi bajom, egyedül Amidala kapcsán nem vagyok kibékülve a kinézetével. Abból a szép nőből egy ilyen ronda karikatúrát rajzolni. Tartakowsky se az élethűségre ment, de ott legalább egy aranyos kislány lett. Itt meg ez a balta arcú rémség.

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.