Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tegnap a Batman előtt megint leadták a Clone Wars előzetesét és megint csak azt tudom mondani, hogy vásznon teljesen más mint monitoron. Nekem se tetszenek még mindig a figurák, de a film grandiózus jelenetei nagyon ütnek. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap a Batman előtt megint leadták a Clone Wars előzetesét és megint csak azt tudom mondani, hogy vásznon teljesen más mint monitoron. Nekem se tetszenek még mindig a figurák, de a film grandiózus jelenetei nagyon ütnek. :lol:

Basszus, én meg pont a felénél ültem be a moziba. Ha nem nézem meg a posztereket... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevesebb egy héttel az amcsi bemutató előtt talán érdekes lehet a kérdés, hogy ki mit vár a filmtől? Mivel lenne elégedett?

Ody, ezt és a hasonló köntösbe zárt kérdésedet hányszor fogod még feltenni? :lol: Csigavér öregem, pár hét és zsibbaszthatod a hátsódat a moziteremben. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt várom, hogy nézőszámban verje az új Batman filmet, hangulatban a Birodalmat és hogy jó DVD kiadásban jöjjön majd ki.

Csakhát közben bilibe lóg a kezem :lol:

Szerintem nem ezen célok miatt készült a film. :lol: Lucas megint a saját feje után ment aminek örülök!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ezt és a hasonló köntösbe zárt kérdésedet hányszor fogod még feltenni? :D Csigavér öregem, pár hét és zsibbaszthatod a hátsódat a moziteremben. :D
Már feltettem ezt a kérdést? :lol: Lehet. De most már rengeteg infó van a birtokunkban, rengeteg kép anyaggal megspékelve. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több mint 3300 moziban mutatják be a filmet az USA -ban!!!! :lol: Érzem, hogy a Clone Wars fogja letaszítani a trónról jövő héten a TDK -t. Vicces lenne. :lol: Ami nem sikerült a Múmiának és a Pineapple Express-nek az összejöhet a klónoknak!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden Star Wars rajongó meg fogja nézni a filmet ez nem is kétséges...és mivel azokból (belőlünk) baromi sok van...kasszasikerre számítok. Amúgy az új részek óta nagyon stabil és fix nézőszáma van a rajongók miatt a Star Wars filmeknek...az EPI-et többen nézték meg mert ott még volt mezei érdeklödő is...de a II. és III. rész nézőseregét igazából a hard rajongók adták. A mezei néző útközben lemorzsolódott, mert nem jött be neki az új filmek világa. Egy animációs filmnek meg amúgy is speciális a törzsközönsége ezért én csak a rajongókkal számolok, a sima egyszerű mozibajáró most nem játszik, talán a kisgyermekes családok...talán. DE ha csak a rajongók nézik meg, akkor is durva nézőszámot fog produkálni...és ha világpremier lenne, akkor az odavágna a denevérnek lazán.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A világpremier tényleg borítaná a Batmant a trónról. :lol:
De nem lesz. Lófejet nekik....lófejet a bestiáknak!

 

Egyébként érdekes, hogy a warner nyomatja a TDK -t is. Vajon melyik élvez prioritást?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem lesz. Lófejet nekik....lófejet a bestiáknak!

 

Egyébként érdekes, hogy a warner nyomatja a TDK -t is. Vajon melyik élvez prioritást?

Máshogy tenném fel a kérdést. Vajon Nolan vagy Lucas "protezsálja" jobban a Warnert? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem lesz. Lófejet nekik....lófejet a bestiáknak!

 

Egyébként érdekes, hogy a warner nyomatja a TDK -t is. Vajon melyik élvez prioritást?

Miért kell, hogy bármelyik is prioritást kapjon? Teljesen más műfajban mozognak. Az a jó, ha mindkettő siker lesz, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kell, hogy bármelyik is prioritást kapjon? Teljesen más műfajban mozognak. Az a jó, ha mindkettő siker lesz, nem?
Az amcsik nagyon adnak a rekordokra. A TDK pedig bőven ez irányba halad. Bár ahogy elnézem több jó film is kijön jövőhéten, így mindenképpen le fog szorulni az első helyről a Batman.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tropic thunder máris az év vígjátékának nevezték ki. És mint ennek a műfajnak, óriási kelletje van az amcsiknál. Másrészről remek színészek lesznek benne. :D
Tuti leveri a Clone Wars -t. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.